Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. únor 2009

No Honýš u toho řve jak na lesy, protože se chce neustále přetáčet, je to těžký honit ho všude, musím se vždy vyzbrojit na to jak psychicky, tak fyzicky, což znamená 100x se nadýchnout a šup špunty do uší 😀 😀 . Musím je mít, protože jak Honzík řve, tak mě z toho nepříjemně chrastí v levém uchu, mám to od té operace 😉

martinka79
23. únor 2009

Jani to je vždy operace viď. No já ho musím taky chytat a spacifikovávat, jak uniká. ale někdy stačí houknout a je v poho. jindy mu dám něco do ruky.

e.k.t
autor
23. únor 2009

tak naše fotomodelka se ráda převlíká a ráda fotí 😅

e.k.t
autor
23. únor 2009

ahojky, tak tu přes den zase moc nebudu, jedeme na agenturu udělat povinné ručení, aby Martin mohl přihlásit naši novou ojetinu 😅
abych potom žádala o změnu 😠 spz 😝 😝 😝

fakt radost

anta
23. únor 2009

To je boj vyloženě, on se nerad i převléká, vůbec nevím, co ho to napadá za móresy, ale jedno vím jistě, že mě to nebaví 😀 , i když mu dám hračku do ruky, tak se stejně chce přetáčet a to teda fakt už nevím 😉 Doufám, že ho to přejde. Už se mi staví v postýlce na kolínka, to je hezkýýýýýýýýýýýýýýýý 🙂

paolin
23. únor 2009

Jani, to máš tedy boje 😀
Marti, co ty neštovice?
Evi, však je Jolanka taky krásnoučká 😵 ona to ví a tak už trénuje na pořádnou top modelku 😉

paolin
23. únor 2009

Jee, Janiííí! paráda!

juu, byla tu Gabka. musím juknout do albika 🙂

anta
23. únor 2009

Včera jsem se dověděla smutnou věc. MM měl babičku, která už umřela, ta babi má sestru, říkáme jí teta Emilka, je jí 83 let a ta má syna Honzu,tomu je asi 56 let no a včera do telefonu MM řekla, že ten Honza má rakovinu jater. Já ho nikdy tedy neviděla, ale prý je to fajn člověk. Večer Honza MM volal, že se chce prakticky rozloučit, že mu dr. dávají čas jen do srpna 😢 😢 MM říkal, že byl moc potěšený, že jsme našemu synátorovi dali jméno Honzík, je mi z toho děsně moc smutno 😢 😢

martinka79
23. únor 2009

Jani to jsou moc smutné věci. Pavli neštovice NIC.

paolin
23. únor 2009

Jani, to je fakt na..
ja se včera dozvěděla, že sestra má nález na tlustém střevě. za 14 dní ma histolku. mamka je vyděšená. deděček byl na rakovinu tlustého střeva ve 30ti operovaný. přežil, ale pak na to stejně nakonec zemřel.
teď nevím, zda ji kontaktovat nebo je nechat v klidu, až něco řeknou sami. rčitě to bude banalita. nějaký ved nebo tak..určitě! 😔

martinka79
23. únor 2009

Pavli asi bych jí neplašila ale klidně s ní mluvila jako normálně

paolin
23. únor 2009

mně vůbec nic neřekla. jen mamce poslala pár sms. to mi přijde vůči mamce dost drsný. chudák malá ☹

martinka79
23. únor 2009

to víš asi o tom zatím enchce mluvit, nevím je to blbé, ale maminka se může k tomu postavit a mluvit s ní o tom. třeba nechce aby jste to věděli

paolin
23. únor 2009

taky si myslím. díky Marti 🙂 počkám, až co řeknou. koneckonců já taky nikomu neříkala, že ležím s Ádou v nemocnici. jen našim. nechtělo se mi nikomu nic vysvětlovat.

martinka79
23. únor 2009

já taky max. informuji osobu o které vím, že mě něbude bombardovat telefonáty. Pavli pokud se setrou setkáš tak to ber normálně a uvidíte. Nymysli na nic špatného.

martinka79
23. únor 2009

dneska Michálek nějak málo spí. V oci byl stále vzhůru. nevím jestli na něj něco neleze.

anta
23. únor 2009

Promiňte holky, Honýš je děsnej živel, Marti, v tom jsi se tedy nemýlila, že jak se začne hejbat, tak je to ztracený, předtím vstal prdkou napřed, blééééé nic příjemného 😝
Pavli, to mě fakt mrzí s tvou sestrou 😢 , moc držím palečky, aby to nebylo tak zlý 😉 Ale ani se nedivím, že se o tom sestra zatím nechce s nikým vykecávat, má určitě strach 😔 Člověk aby se bál opravdu k těm doktorům chodit 😖
Jinak už se konečně začínáme shánět po té jiné dr. a zdá se, že jedna by mohla být na obzoru 😉 😅

martinka79
23. únor 2009

Jani dobré zprávy. My s Michálkem přebraly oblečky a uklidili skříň Nikolce já toho zase mám.🙂
a teď svačíme
on je žrout to jedl asi před hodinou oběd.

paolin
23. únor 2009

Jani, to jsou super zprávy! tak ať se vám zadaří 🙂
Marti, to je Míša šikula, že tak hezky baští!

e.k.t
autor
23. únor 2009

Jani Honzulka je prostě šídlo a to dokonce šikovné 😉 s převlíkáním moc neporadím, Joli je v pohodě od malinkata 😅

e.k.t
autor
23. únor 2009

Pavli, no to teda nevím po kom by pobrala krásu a postavu, já měla v 8 třídě skoro 60 kilo a asi 158 cm 😝

e.k.t
autor
23. únor 2009

Jani to je smutné, a taky vědět, že už ten konec přijde brzo 😔

e.k.t
autor
23. únor 2009

Pavli, počkejte po histologii, on to může být polyp, sestřenka je už po dvou operacích a před týdnem kontrola v pohodě, jinak první operace ve 22 ☹
druhá sestřenice je prakticky bez střeva, teda nějakou náhradu jí dali a je asi po 4 operacích, a nic moc, ale už to prý jsou teď jen v uvozovkách polypy 😒

paolin
23. únor 2009

Evi, to je děsný ☹ takový mladý holky, viď? snad jim to už vydrží.
se ségrou jsem mluvila, vypadala psychicky svěže. tak prima. má nějaký zánět ve střevě+nález. tak snad nic.

e.k.t
autor
23. únor 2009

no jestli jsou to třeba zanícené polypy tak bude stačit odstranit je to je nepříjemná operace podle místa výskytu, ale jinak celkem dobrý 😉

e.k.t
autor
23. únor 2009

no ono už je to dlouho, jedné je teď 34 a druhé 32 😀

many
23. únor 2009

dobrou noc a sladké sny vám všem přejí Kozlíci 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. únor 2009

Many vám doma též, já nějak nejsem unavená, ten týden mi vyčistil hlavu a vlastně jsem si odpočinula, i když tu bylo plno 😀

many
23. únor 2009

aha,prázdniny vlastně skončily 🙂 no pomalu se chystám do sprchy a do hajan,tak pa pa zítra

martinka79
24. únor 2009

Krásné ráno maminy.