• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak už jsem proletěla i Honzíčka od anty,teda ten má vlasů :grinning: tak to my jsme oproti němu holohlavý :grinning: jinak teda postýlku má ještě vysoko,že :wink: to my už od 7 měsíce museli snížit,teď už by přeletěl
25. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já Nikolku kojila a on tedy měla chronické rýmy a má ekzém, ale to je dáno geneticky. toto Mat. mlékem neodstavíš.
25. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no má ji vysoko asi zatím zvládá. my dokonce přelezeme i když má mírně bok dole a je přizažena k psteli sleze i z postele. :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si právě čte 3D knihu o dinosaurech
25. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Laďuška už je taky vzhůru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: posadila sem ho k domečku a vytahuje si hračky z bedny,no jo,máma stihla uklidit věci co vyházel z přebalováku,když šel spát,tak zase musím něco vyházet,než půjde zase spát,aby se máma nenudila a neseděla furt u počítače :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je u nás stejné v jednom pokoji udělá pořádek a pokračuje systematicky dál. :grinning:
25. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten domeček jsem viděla na tvých fotkách moc pěkné. to je ta vyvýšená postel ne?
25. únor 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to hrozně rychlý,jak ty děti rostou,že :slight_smile: když se Ladík narodil,tak mi kdosi říkal,no užij si to,zachvíli vyroste a už nebude mimčo,to je rychlost a já si říkala,ale to je blbost,mimčo bude dlouho :grinning: a prd,už je to velkej kluj :grinning: jinak sestra jak byla s malým cvičit,tak se mi ptala na ty botečky a doktorka vzkázala,že pokud je na nožkách víc jak polovinu dne,co je vlastně vzhůru,tak ty botečky mám koupit,no řekli jsme si s tatinem,že je koupíme z další mateřské teda :grinning: těch 14 dní vydrží,protože je fakt,že hodně stojí a chodí u nábytku,ale i sem tam si sedne a hraje si,tak počkám 14 dní v povalíme koupit :grinning:
25. únor 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jo,jo :slight_smile: a na to že je malej,tak si tam často zaleze,no taky proto,že tam má svoje hračky no :grinning:
25. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho měli pro nikolku teď mám vysokou postel dvojlůžko a pod n své království a jinak májí svůj skládací domek. super věc a skladná a stěhobvatelná. vozíme ji všude a ke všem s sebou. :grinning: já to je pravda s těma botkama. my je máme a, el po pravdě na den mu se doma nedávám bačkorky on totiž v nich o to míň chodil. :grinning: jinak máme dvoje zimní. :slight_smile: těšíms e na jaro jak koupíme pořádnou botku sportovní.
25. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když si vzpomenu,jak jsme měly se ségrou rádi ze stanu bunkry nebo i z dek,židlí a stolu ,tak tam bude jednou chtít určo furt spát,že nebude matrac nahoře ale dole :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta dvojpostel je bomba :wink: my jsme se na to dívali v asku,ale měli samý užší,to bysme se tam s tatinem nevyspalí :grinning:
25. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to hrozně prostorný,to je fakt nářez a vypadá to krááásně
25. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no NIkolka má tu pro dospěláky s Ikei je fajn. jo já taky znám to stanování. to je prima. já měla dvě madrace dole a nahoře. uvidím zda to bude chtít i Míšák do pokojíku. zatím budem mít to dvojlůžko co se jedno vysune a v doměčku půjde hend do svého pokoje. postýlka bude jako sychr zatím v ložnici, ale nevidím to na ni.
Nikolka byla od 1,5roku sama ve velké posteli. :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chtěla vyšši postel pro něj a+skluzavku. ale uvidíme když budou mít venku takové království a doma mají trampolínu tak to asi ani nebude třeba
na ven má připraven vozový park od eletrické motorky až po traktor a další dvou motorek. ani nevím co mu koupit k roku. :grinning:
25. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem chtěli koupit rovnou s tou skluzavkou,ale to bysme se v pokoji ani nehnuli :grinning: takže jsme koupili bez
25. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
i to je dobré. :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzat se bude rád s dětmi v parku
25. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím co mu koupíme :wink: ale příští měsíc mu chceme koupit tu třikolku - jak ukazovali v reklamě,prodávali jí v tesku :wink: ta je fakt nářez,tak do té půjdeme :grinning:
25. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musíme popřemýšlet co k 1. ročku :wink:
25. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já do ní nepůjdu pro mě to je nahražka kočárku, nějak mi to nepřirostlo k srdci. Ovšem hodně lidí to má a nestojí to moc. takže schvaluji. a jako na vesnici pěkně šup do odrážedla hurá na prochajdu. já nevím tatin se zamiloval do šíleného auta asi za 8tis. no jsem blb. :grinning:
25. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na ní bude už teď moci jezdit. :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš Michal po doma jezdí na tom odrážecím autě a jde mu líp a líp :wink:
25. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík to ještě neumí,se odrážet,ještě sám nestojí,musí se držet a to by spadl :grinning: no zkusím to ,ale určo to nepůjde,jinak ta třikolka co chci,ta slouží od 10 měsíců,jsou tam i pásy,pak z toho je odrážedlo a nakonec šlapací tříkolka,no stojí 2000,- ale to obětujem,je to úplná bomba,moc se mi to líbí a mi to hodně užjieme po městě :grinning:
25. únor 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsou holky :wink: hrajou si s dětma nebo uklízí :wink:
25. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím mě to připomíná vozítko místo kočárku. sousedka to měla a holka z toho nechlěa pomalu do 4let a sam jezdila jen málo spíše se vozila. ale nakonec jí koupili kolo.
na tom odrážedle se drží volantu. :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si s ním jdu hrát ať neřekne,že na něj kašlu :grinning: zatím pa pa
co já vím kde běhají, holky asi spí pracujou , hrajou :slight_smile:
se těším na vaše fotečky už bay měl tepláčky tenisky, mikuni a kšiltovku či piráta na hlavě. :grinning: :sunglasses:
Marti tak jsem to ozkoušela na to odrážedlo i to auto co máme má ještě krátky nožičky,nemá je ještě na zemi :grinning: :grinning: to auto jsme teď dostali od známých,to se dětí mezi muzikanty :grinning: je to putovní :grinning: je to vlastně i jako houpačka,pak se oddělá ta zábrana a spodek a je to odrážecí auto :grinning: možná máte to samý
25. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak má takový to odrážecí kolo,ta klasika,řídítka žlutá,sedlo oranžový :slight_smile: a taky mu nedošáhnout nožky,ještě tak 5 cm asi a bude to dobrý :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek