Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
25. únor 2009

tak už jsem proletěla i Honzíčka od anty,teda ten má vlasů 😀 tak to my jsme oproti němu holohlavý 😀 jinak teda postýlku má ještě vysoko,že 😉 to my už od 7 měsíce museli snížit,teď už by přeletěl

martinka79
25. únor 2009

já Nikolku kojila a on tedy měla chronické rýmy a má ekzém, ale to je dáno geneticky. toto Mat. mlékem neodstavíš.

martinka79
25. únor 2009

no má ji vysoko asi zatím zvládá. my dokonce přelezeme i když má mírně bok dole a je přizažena k psteli sleze i z postele. 🙂

martinka79
25. únor 2009

teď si právě čte 3D knihu o dinosaurech

many
25. únor 2009

no Laďuška už je taky vzhůru 🙂 🙂 🙂 posadila sem ho k domečku a vytahuje si hračky z bedny,no jo,máma stihla uklidit věci co vyházel z přebalováku,když šel spát,tak zase musím něco vyházet,než půjde zase spát,aby se máma nenudila a neseděla furt u počítače 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

to je u nás stejné v jednom pokoji udělá pořádek a pokračuje systematicky dál. 😀

martinka79
25. únor 2009

jo ten domeček jsem viděla na tvých fotkách moc pěkné. to je ta vyvýšená postel ne?

many
25. únor 2009

no je to hrozně rychlý,jak ty děti rostou,že 🙂 když se Ladík narodil,tak mi kdosi říkal,no užij si to,zachvíli vyroste a už nebude mimčo,to je rychlost a já si říkala,ale to je blbost,mimčo bude dlouho 😀 a prd,už je to velkej kluj 😀 jinak sestra jak byla s malým cvičit,tak se mi ptala na ty botečky a doktorka vzkázala,že pokud je na nožkách víc jak polovinu dne,co je vlastně vzhůru,tak ty botečky mám koupit,no řekli jsme si s tatinem,že je koupíme z další mateřské teda 😀 těch 14 dní vydrží,protože je fakt,že hodně stojí a chodí u nábytku,ale i sem tam si sedne a hraje si,tak počkám 14 dní v povalíme koupit 😀

many
25. únor 2009

Marti jo,jo 🙂 a na to že je malej,tak si tam často zaleze,no taky proto,že tam má svoje hračky no 😀

martinka79
25. únor 2009

my ho měli pro nikolku teď mám vysokou postel dvojlůžko a pod n své království a jinak májí svůj skládací domek. super věc a skladná a stěhobvatelná. vozíme ji všude a ke všem s sebou. 😀 já to je pravda s těma botkama. my je máme a, el po pravdě na den mu se doma nedávám bačkorky on totiž v nich o to míň chodil. 😀 jinak máme dvoje zimní. 🙂 těšíms e na jaro jak koupíme pořádnou botku sportovní.

many
25. únor 2009

no když si vzpomenu,jak jsme měly se ségrou rádi ze stanu bunkry nebo i z dek,židlí a stolu ,tak tam bude jednou chtít určo furt spát,že nebude matrac nahoře ale dole 😀 😀 😀

many
25. únor 2009

ta dvojpostel je bomba 😉 my jsme se na to dívali v asku,ale měli samý užší,to bysme se tam s tatinem nevyspalí 😀

many
25. únor 2009

ale je to hrozně prostorný,to je fakt nářez a vypadá to krááásně

martinka79
25. únor 2009

no NIkolka má tu pro dospěláky s Ikei je fajn. jo já taky znám to stanování. to je prima. já měla dvě madrace dole a nahoře. uvidím zda to bude chtít i Míšák do pokojíku. zatím budem mít to dvojlůžko co se jedno vysune a v doměčku půjde hend do svého pokoje. postýlka bude jako sychr zatím v ložnici, ale nevidím to na ni.
Nikolka byla od 1,5roku sama ve velké posteli. 🙂

martinka79
25. únor 2009

já bych chtěla vyšši postel pro něj a+skluzavku. ale uvidíme když budou mít venku takové království a doma mají trampolínu tak to asi ani nebude třeba
na ven má připraven vozový park od eletrické motorky až po traktor a další dvou motorek. ani nevím co mu koupit k roku. 😀

many
25. únor 2009

taky jsem chtěli koupit rovnou s tou skluzavkou,ale to bysme se v pokoji ani nehnuli 😀 takže jsme koupili bez

martinka79
25. únor 2009

i to je dobré. 🙂

martinka79
25. únor 2009

klouzat se bude rád s dětmi v parku

many
25. únor 2009

taky nevím co mu koupíme 😉 ale příští měsíc mu chceme koupit tu třikolku - jak ukazovali v reklamě,prodávali jí v tesku 😉 ta je fakt nářez,tak do té půjdeme 😀

many
25. únor 2009

no musíme popřemýšlet co k 1. ročku 😉

martinka79
25. únor 2009

no já do ní nepůjdu pro mě to je nahražka kočárku, nějak mi to nepřirostlo k srdci. Ovšem hodně lidí to má a nestojí to moc. takže schvaluji. a jako na vesnici pěkně šup do odrážedla hurá na prochajdu. já nevím tatin se zamiloval do šíleného auta asi za 8tis. no jsem blb. 😀

martinka79
25. únor 2009

jo na ní bude už teď moci jezdit. 😀 😀 😀

martinka79
25. únor 2009

náš Michal po doma jezdí na tom odrážecím autě a jde mu líp a líp 😉

many
25. únor 2009

Ladík to ještě neumí,se odrážet,ještě sám nestojí,musí se držet a to by spadl 😀 no zkusím to ,ale určo to nepůjde,jinak ta třikolka co chci,ta slouží od 10 měsíců,jsou tam i pásy,pak z toho je odrážedlo a nakonec šlapací tříkolka,no stojí 2000,- ale to obětujem,je to úplná bomba,moc se mi to líbí a mi to hodně užjieme po městě 😀

many
25. únor 2009

kde jsou holky 😉 hrajou si s dětma nebo uklízí 😉

martinka79
25. únor 2009

já vím mě to připomíná vozítko místo kočárku. sousedka to měla a holka z toho nechlěa pomalu do 4let a sam jezdila jen málo spíše se vozila. ale nakonec jí koupili kolo.
na tom odrážedle se drží volantu. 🙂

many
25. únor 2009

taky si s ním jdu hrát ať neřekne,že na něj kašlu 😀 zatím pa pa

martinka79
25. únor 2009

co já vím kde běhají, holky asi spí pracujou , hrajou 🙂
se těším na vaše fotečky už bay měl tepláčky tenisky, mikuni a kšiltovku či piráta na hlavě. 😀 😎

many
25. únor 2009

Marti tak jsem to ozkoušela na to odrážedlo i to auto co máme má ještě krátky nožičky,nemá je ještě na zemi 😀 😀 to auto jsme teď dostali od známých,to se dětí mezi muzikanty 😀 je to putovní 😀 je to vlastně i jako houpačka,pak se oddělá ta zábrana a spodek a je to odrážecí auto 😀 možná máte to samý

many
25. únor 2009

a pak má takový to odrážecí kolo,ta klasika,řídítka žlutá,sedlo oranžový 🙂 a taky mu nedošáhnout nožky,ještě tak 5 cm asi a bude to dobrý 🙂