Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. únor 2009

U nás je jarně doteď, kdyby nebyl ten sníh na trávě, tak snad vylítnu jen v tričku 😀 😀 Tak to je krásný, že Mišák je takový šikulák a velikýýýýýýý. Koukala jsem na Tvé fotečky, je celý ty a Nikolka je po tatínkovi, no nezapřete se, je vidět, že Vaše dětičky jsou prostě Vaše 😉

martinka79
25. únor 2009

To je pravda. no u nás je bez sněhu takže suprově. 🙂

paolin
25. únor 2009

holky, je to vůbec možný? za chvíli ti naši drobvečci půjdou do školky!
Marti, Mišák je fakt šikula veliká!
já jdu pomalu ukládat chlapečky. dnes si udělám soukromou párty 😀 Mirek jde na voliš, tak si dám vínko a telku 😉

alianka
25. únor 2009

holky ahoooj, zase se hlasim, mame po opravdu hodne drsne strevni chripce. Chytli jsme to vsichni tri a jak tu byl minuly tyden muj tata na navsteve, chytl to taky a od nej i mati. No hnus fialovy. Nejlip to kupodivu snasi Valinka. Sice malo papa a pije, ale dnes uz to bylo o neco lepsi a prujem vypada ze taky neni, tak se mi hodne ulevilo, ale byl to fakt krusny tyden. Co Vy, jste v pohode, zdravi? me tak mrzi ze sem chodim tak malo ☹

paolin
25. únor 2009

ahoj Ali! tyjo..to se tedy nenudite ☹ at jste brzy v poho, ju? jdu omrknout tvoje fotecky 😉

paolin
25. únor 2009

teeda! to je buclinka krásná! 🙂 a těch zoubků!

e.k.t
autor
25. únor 2009

ahojky tak u nás vykoupáno a Joli v postýlce, ještě teda nespí, ale je v pohodě 😉

Marti balík super, něco teda bude asi rovnou pro Vlčátko, ale ono se mi to pak zase vrátí 😉 předpokládám že budeme cca po roce 😀

e.k.t
autor
25. únor 2009

foťák taky dorazil a první foto jsem s Joli ve vaně 😀

Ali střevajzna je vopruz, ale už brzo budete fit a bude zase dobře 😉

alianka
25. únor 2009

jste moc hodne, dekujem 🙂 Paol diik, no ty Vase ratolesti jsou taky velci milacci a krasni 😵 koukam u Vas mycka oblibena skrys, myslim ze mate uplne tu stejnou jako my 🙂))

e.k.t
autor
25. únor 2009

teda to je zubů 😀 😀

u nás zatím nic, ale blíží se to 😉

jo a dnes můžu říct poprvé lezla teda po koberečku, jinak na plovoučce se plazí 😅

many
25. únor 2009

jééééééééééééé Evi gratulujeme k lezeníííí 🙂

many
25. únor 2009

ahoj ali 🙂

many
25. únor 2009

my taky zatím nemáme ani jeden zoubek a ani to nevypadá,že by mělo něco růst 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. únor 2009

děkuji, ještě že máme ten hrací koberec, jinak by se asi jen plazila 😉

v albu je momentka z vany 😀

many
25. únor 2009

juknu 😉

paolin
25. únor 2009

Evi, pěkná fotečka 😀
chlapečci hezky chrní a mají v pokojíku pěkně zaprdíno 😀
já si dala asi tři panáky Ferneta a je mi docela jupí 😉 taky po takové době si můžu dát.
teď byla v telce reklama na Mattoni - Liška/Trojan. jsou suproví 😅

many
25. únor 2009

jééé jak si tam rochníííí 🙂 pěkná fotečka 🙂

many
25. únor 2009

mizím do sprchy a chrnět,tak dobrou noc a sladké sny a dětičky ať pěkně spinkají až do rána 🙂

e.k.t
autor
25. únor 2009

no a jak byla statečná když se ládovala pěnou, to byly ksichty ale bez slz kočka statečná 😅

many
25. únor 2009

ještě jsem nakonec tu 🙂 joooo chutnala jí pěna 🙂

e.k.t
autor
25. únor 2009

no malinovou vůni má tak třeba byla dobrá i na chuť, no max se pos... 😅

martinka79
26. únor 2009

krásné ráno,. tak jdu na ty fotky. Pavli 3panáčky hm dobrý. Já včera nic ale musím říci, Začali jsme s Mm spávat v obýváku prdelínek spí totiž potom celoui noc. Nikdo ho neruší. 🙂
Reklama mattoni je super já je miluji vždy se chechtám.
Jinak dnes beru Nikolku k Dr. nějak se mi ten kašem nezdá a taky co na něj. Kapek máme tři prdelky,a le jaké jsou ty pravé. 😀

Tak aztím Pa.

Evi bylo mi ajsné, že něco Vám už nebude a zato se omlouvám. ale snad na to druhé se to hodí. 😉

martinka79
26. únor 2009

Holky obě Ali i eviča super fotečky. 😀 😀 😀 😀

anta
26. únor 2009

Dobré raníčko, holčinky, udolala jsem Buliboše 😉
S Míšou se domluvíme na srazíku na příští týden. Její sestra už v neděli v 1 hodinu ráno porodila Anču,tak s ní chtějí být, což samozřejmě chápu 🙂

anta
26. únor 2009

Evi, řeknu ti, že Jolinka je ti velmi podobná a fotečky se mi moc líbí 😉
Marti, co jsi to psala o tom vyklízení skříní? 😀 😀 😀

alianka
26. únor 2009

dobre ranko holky 🙂 konecne mam doma notas, tak s Vama snad budu travit vice casu 😉 mate radost??? 😀 holky mate vsechny krasne fotky! deticky Vam jen kvetou. ja mam dneska velkou zdechlinu, asi nebudu nic delat 😉 vcera jsem tu kmitala, tchynka na dve hodky zmizla s Valus ven, tak jsem uklizela, pac po te nasi nemoci tu byl binec jak v tanku...

anta
26. únor 2009

Ahoj Ali, to je jasný, že jsme ráááády, že tu s námi budeš. Valérku máš tedy krásnou 😉

e.k.t
autor
26. únor 2009

Marti v pohodě, to neřeš, většinou jsen koukala to budou rukavičky a takový a jeden pytlík a to víš že příště použijeme, se děsíme dvojčat, pořád se mi vkrádají do snů 😅

e.k.t
autor
26. únor 2009

tak Joli od včera leze, teda zatím jen po hracím koberečku, ale leze a dnes ráno k tomu přidala otevření skříňky 😅

e.k.t
autor
26. únor 2009

Jani takže úklid skříňky očekávám v nejbližších dnech 😀 😀