• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
To jsem, Marti, ráda, že se ti Honýš zezadu líbí, to mě občas se taky líbí víc, když ho vidím jen zezadu, obzvlášť, když třeba řve :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jani to leda traktorový sluchátka :sweat_smile: :wink:
26. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela jani TEBE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
CO? evi vy máte traktor. sluchátka :grinning:
26. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u našich, ale občas si říkám že si je asi pořídím, ale jsou to spíš úlety, já nemůžu, to bych neslyšela že se zapoměla nadechnout :sweat_smile:
26. únor 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jasně to by byl průser. :cry: já si dělala legraci.
26. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla tak jak se všechny máte u nás to jde, lezeme všude takže více hlídání zuby zatím dva. :sweat_smile:
26. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já si myslím že jsem rozumná a tak sluchátka zůstávají taťkovi na cirkulu :grinning:
26. únor 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo ahojky. Jde to průměrně. holky ta moje Nikolka se tak trápí s tím kašlem. Dostalapouze biseptol po 12hod. no tak první důvku jí dám až teď v 19hod. :frowning2: je to děsné.
Michálek už chrupe.
26. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu sledovat ulici a vymyslet si večeři. :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tady :slight_smile: teda Evi dvojcatka, to je peknej zahul, segra je ma a teda je neustale hotova a nasr... :sweat_smile: :wink: lepsi pekne postupne :slight_smile: i kdyz zvladnout se to samozrejme da, kdyz jsou, tak co se nadela, ze? :slight_smile: Marti Ty jsi porad sikula koukam, spousta aktivit porad a vsechno zvladas na jednicku :sunglasses:
26. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem si byla sednout s kamarádem. byo to báááješnýý! nechtělo se mi vůbec domů :wink: nebyla jsem nikde, co se Adámek narodil a vlastně dýl. říkal, že až půjdou s klukama na pivko, dají mi vedět. už teď se těším :grinning: jdu si dát sprchu a pak koukat na Poirota. tak dobrou všem!
26. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno maminy, hlásím novinku. Mišák spí celou noc i když jsme oba v ložnici :grinning: :pensive:
Jo a také vyleze na postel a konečně pochopil(jen aby mě nepřekvapil) jak se slejzá :grinning:
jsme vzhůru od 5hod bléé blbé vstávání.
dnes jedu nikolce pro úkoly.Nevím v kolik se tam rozjedu aráda bych si dala lehárko se synem. :wink:
27. únor 2009 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikolka vstala, tedy já j s Michálkem vzbudila na prášek. vypadá mnohem lépe, on i spánek léčí. :wink: teď si tu pustí dvd a budou odpočívat.
27. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak mě se teď podařilo ukolébat Honýška, od pondělka také krásně spinká celou noc, což je potěšující. Marti, my vstáváme každý den v pět, jenže je fakt, že chodíme spát ve 20 hodin,nejpozději ve 20,02 hodin :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli to jsi si super užila. to je dobře zasloužíš si to.
ali to se ti jen zdá, že vše stíhám. :grinning:
27. únor 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani Honzíčkovi vše nej k 8mi měsíčninám :wink:
27. únor 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Evi, děkujemememememe :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme koncertovali, v půl sedmé se dožadoval hry na kytaru, tak jsem mu zahrála a zazpívala, on u toho mával nožičákama a potom jsme se dali do harmonik a to se mu taky moooc líbilo :grinning: :grinning: Mně tedy trochu míň, protože kde mám po ránu hledat hlas :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty muzikantoko, taky se přidávám ke gratulai Honzíkovi. no mě se občas nechce, protože s Mm pravidelně ponocujeme tak 22-23hod. a to je znát. Mišák teď taky hajá jelikož potom jedu do té školy tak ho potřebuji mít vyspaného. :slight_smile:
27. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to samozřejmě, Marti, chápu, že se takto vstává špatně, to by se mi taky nelíbilo :pensive:
Co se týče té muziky, tak Honzík je strašně nadšený, kytaru mám v ložnici a sotva tam malýho nesu, aby válel sudy na posteli, tak hned po té kytaře kouká a těší se až ji vezmu do ruky a zahraju mu :grinning: :grinning: . Přes den je to good, ale v půl sedmý ráno? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre ranko, taky se pridavame ke gratulacim Honzickovi k osmi mesicum :slight_smile: Marti chudacek Nikolka, snad ji dnes bude lip. Paol teda to se nekdo ma :wink: taky bych zasla zaparit nebo aspon jen tak bez kocarku pokecat na pivko :slight_smile:
holky mam trach ze po te brutal strevni chripce ztracim mliko, mam ho hrozne malicko. A Valinka nic jineho nechce, tak pres den sni a vypije strasne malinko :frowning2: se divim ze neplace hlady.
27. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak Ty mas doma muzikanta, supr :wink:
27. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
taky gratuluji Honzikovi! už je to veliký chlap! :slight_smile:
Marti, snad už Niky bude OK. ještě, že jsi s ní šla k Mudr. tak brzy, viď? jsi prostě šikulka veliká :wink:
Ali, to se určitě zpraví!
27. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to on je veliký, Paol, už nějakou dobu, v sedmi měsících měl míry jako 9.měsíční mimichlap :grinning: :grinning: :grinning:
No jinak už jsme vzhůru, koukám teď na něj a píšu u toho, tak se omlouvám za případné chyby :slight_smile: Děkujeme za gratulace, původně jsme s MM mysleli, že se toho snad nedožijeme, obzvláště těch prvních 14 dní :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ona si veme to co potřebuje. já si myslím, že o mlíčko nepřijdeš. :slight_smile: Já ho mám stále dost a kojím jen 2krát za 24hod a taky jsme skoro týden vůbec nekojila.
27. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je fakt. je to pořádný kus mimichlapa :grinning:

Adámek teď zase pije jen Sunar. sem tam si zobne něco jiného, ale je to s ním těžký. sní tak tři lžičky a dost. no, bráškové se nezapřou. asi jsou živi ze vzduchu :grinning:
27. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a ten nic nestojí, jen když jedeš na dovolenou, buď ráda. to já musím stále nakupovat jako divá :grinning: žereme všichni.
27. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti buď ráda že to na vás není vidět :wink:
27. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
i je my to maskujeme oblečením :slight_smile:
27. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to já bych musela mít snad celtu, naštestí se moc neřeším, takže chodím v čem je mi pohodlně :sweat_smile:
27. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek