• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ahááááááááá :wink: no to už je ale zoubek :grinning:
27. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo, na šaty jo aby mne nikdo nepředběhl, jestli to zase nebude jen mé zbožné přání, ale do knížečky ho zapíšu až bude pěkně vidět a bude se dát vyfotit :wink:
27. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ladík začal před 3 dny dělat pá pá a to je boží :grinning: :grinning: :grinning: někdy to dělá pěkně,někdy mává celou rukou nahoru a dolů :grinning: je to chláma :grinning: :grinning: ale je to kráásný :grinning: :grinning:
27. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak paci paci to ještě nenenene :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Joli paci paci jen když sama chce a ahoj dělá taky celou dlaní :wink:
27. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je šikulka :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem 3 fotečky :wink: tak můžete juknout jak rosteme :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Ládíček je nádherně okatej, na něj holky poletí :grinning:
27. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, jukla jsem do albika. děsně vám to dvěma sluší :dizzy_face:
Evi, zoubek! no gratulace! teď už je z Jolanky jednozubec :wink:

u nás to chrní, já si dávám kafičko. odpo dorazí naši popřát mi k narozeninám-nenarozeninám. ani mě to nebaví nějak slavit, když vlastně ty narozky nemám :grinning: chci zorganizovat Mirkovi v letě oslavu jeho čtyřicátin. něco, jako byla naše svíce. tak už teď se teším :wink:

holky, mám první objednávečku, objednávečičku na šaty! jen, aby nebyla poslední..
27. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vlastně Pavli ty je máš 29 že? měla jsi je loni a teď až za 3 roky :wink:
27. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je Pavli supéééérrrrr

jen houšť a větší kapky :grinning:
27. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme..a hlavně uvidíme, co v půlce března dorazí. jsem z toho všeho trochu nesvá. ale co už :wink:
27. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co zoubek-už trochu kouká? :slight_smile:
27. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jenom ten jeden vroubek co jsem ho dopoledne objevila, to ještě může trvat
27. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fůůůůj právě se mi Joli zahryrla do malíčku u nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol jakou objednavku? Ty sijes nebo neco? nic nevim :slight_smile: Evi to uz je urco zoubek a na saty mas narok :wink: i kdyz ja teda dostala taky leda tak prd :grinning:
27. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no odezva nula, když jsem Martinovi řekla že zoubek cinká a že od něho dostanu na šaty, tak se tvářil jako že je hluchý a slepý
27. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
typický chlap
27. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
many koukali jsme s prdelínem na fotky. Míša se smál na Ládíka na tu poslední voall brrrm brrrm. on milje prohlížení fotek :slight_smile:
27. únor 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to znaaam :wink: Valus roste devatej a saty mikde :angry: :sunglasses:
27. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, měla jsem zde tu návštěvu, bylo to moc bezva až na to, že Honýs si to dneska sakra vybírá, evidentně ho bolí puska a spal mi přes den "jen" 1,5 hodiny, zrovna dneska :grinning: :grinning: :grinning:
Evi a Ali, nic si z toho nedělejte, já nedostala ani na posmrkaný kapesník za první zoubek, natož na šaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Tak se s vámi loučím, tak zatím papa a zítra se sem juknu a dočtu vás. :wink:
27. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem na tom stejně, ale šaty jsem si koupila sama z rodinného rozpočtu. :grinning: říkám si kdo zaváhá nežere a já ráda žeru. :slight_smile: Miochal dnes nikokkou šíleně zlobili u jídla málem jsem je oba vyhodila. On se tak přrdvádí a co dělá když přijde táta to není ani možné. Tak dostali vylégoš a šlo to. Jinak začla vyléžet ze stoličky a dostane se na cokoliv. :grinning: je to s ním na ...... :confused:
27. únor 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já jsem ráda za to že Joli tak nepospíchá :wink:
27. únor 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jojo, to se Ti vubec nedivim. Ten nas lumpik tak kouse, ze mam ruce jako bych mela doma vzteklou kocku :angry: Jani to vis, Honzik Ti ukazal ze si nemas ani zdaleka myslet, ze bude spinkat na povel jen proto ze mas navstevu co :grinning:
Marti spravne jsi to udelala, tak to ma byt a moje smula ze jsem toho tez tak nevyuzila :slight_smile: kdyz ja si ted nechci nic kupovat noveho, rikam si az zhubnu :sweat_smile: :confused: :angry: no zatim to vypada ze si s takovou nic nekoupim snad uz nikdy :rolling_eyes:
27. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misa sel na pivko a Valous uz chrni, byla tak hrozne ospala, ze jsem ji dala spat o hodinu driv, no jsem zvedava co z toho bude. Ja jdu uklizet nas pokojik - skladiste, pac tam chci zacit za tyden skolit a zatim je tam jak po vybuchu... chjo.
27. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my nemáme společný rozpočet, zatím vše platím ze svých příjmů a rezerv :frowning2:
27. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to my máme svůj účet každý,a le jsou to many společné. :grinning:
Ali a co budeš školit?
MIchálek spí od 18:45hod já usla u Ulice. Nikolka myla za mě nádobí a tatínek vyrábí branborové lupínky s česnekem. Nikolka mu asisituje. Místo žehlení sedím tu.
27. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak to jsi dobrá s tím placením já rezervy nemám ty skončili v koupi pozemku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nemysli já taky končím, spíš mi ta pohodlnost mrzí, ale asi zavedu účtenka z hospody a stejnou částku mi navalí a bude :angry:
27. únor 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tez to tak mame, kazdy ucet, ale smudlime to dohromady jak to jde :slight_smile: o nejakych rezervach se bohuzel neda mluvit :frowning2:
Marti delam pocitacove kurzy pro maminky s hlidanim deti u sebe doma.
Evi to je super napad s temi uctenkami z hospy :slight_smile: ja bych pridala jeste ty za cigara :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek