Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
27. únor 2009

ahááááááááá 😉 no to už je ale zoubek 😀

e.k.t
autor
27. únor 2009

no to jo, na šaty jo aby mne nikdo nepředběhl, jestli to zase nebude jen mé zbožné přání, ale do knížečky ho zapíšu až bude pěkně vidět a bude se dát vyfotit 😉

many
27. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀
Ladík začal před 3 dny dělat pá pá a to je boží 😀 😀 😀 někdy to dělá pěkně,někdy mává celou rukou nahoru a dolů 😀 je to chláma 😀 😀 ale je to kráásný 😀 😀

many
27. únor 2009

jinak paci paci to ještě nenenene 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
27. únor 2009

No Joli paci paci jen když sama chce a ahoj dělá taky celou dlaní 😉

many
27. únor 2009

to je šikulka 🙂

many
27. únor 2009

přidala jsem 3 fotečky 😉 tak můžete juknout jak rosteme 🙂

e.k.t
autor
27. únor 2009

Teda Ládíček je nádherně okatej, na něj holky poletí 😀

paolin
27. únor 2009

Many, jukla jsem do albika. děsně vám to dvěma sluší 😵
Evi, zoubek! no gratulace! teď už je z Jolanky jednozubec 😉

u nás to chrní, já si dávám kafičko. odpo dorazí naši popřát mi k narozeninám-nenarozeninám. ani mě to nebaví nějak slavit, když vlastně ty narozky nemám 😀 chci zorganizovat Mirkovi v letě oslavu jeho čtyřicátin. něco, jako byla naše svíce. tak už teď se teším 😉

holky, mám první objednávečku, objednávečičku na šaty! jen, aby nebyla poslední..

e.k.t
autor
27. únor 2009

Vlastně Pavli ty je máš 29 že? měla jsi je loni a teď až za 3 roky 😉

e.k.t
autor
27. únor 2009

No to je Pavli supéééérrrrr

jen houšť a větší kapky 😀

paolin
27. únor 2009

no uvidíme..a hlavně uvidíme, co v půlce března dorazí. jsem z toho všeho trochu nesvá. ale co už 😉

paolin
27. únor 2009

a co zoubek-už trochu kouká? 🙂

e.k.t
autor
27. únor 2009

no jenom ten jeden vroubek co jsem ho dopoledne objevila, to ještě může trvat

e.k.t
autor
27. únor 2009

fůůůůj právě se mi Joli zahryrla do malíčku u nohy 😝

alianka
27. únor 2009

Paol jakou objednavku? Ty sijes nebo neco? nic nevim 🙂 Evi to uz je urco zoubek a na saty mas narok 😉 i kdyz ja teda dostala taky leda tak prd 😀

e.k.t
autor
27. únor 2009

no odezva nula, když jsem Martinovi řekla že zoubek cinká a že od něho dostanu na šaty, tak se tvářil jako že je hluchý a slepý

martinka79
27. únor 2009

typický chlap

martinka79
27. únor 2009

many koukali jsme s prdelínem na fotky. Míša se smál na Ládíka na tu poslední voall brrrm brrrm. on milje prohlížení fotek 🙂

alianka
27. únor 2009

jojo to znaaam 😉 Valus roste devatej a saty mikde 😠 😎

anta
27. únor 2009

Tak holky, měla jsem zde tu návštěvu, bylo to moc bezva až na to, že Honýs si to dneska sakra vybírá, evidentně ho bolí puska a spal mi přes den "jen" 1,5 hodiny, zrovna dneska 😀 😀 😀
Evi a Ali, nic si z toho nedělejte, já nedostala ani na posmrkaný kapesník za první zoubek, natož na šaty 😝 😀 😀
Tak se s vámi loučím, tak zatím papa a zítra se sem juknu a dočtu vás. 😉

martinka79
27. únor 2009

no já jsem na tom stejně, ale šaty jsem si koupila sama z rodinného rozpočtu. 😀 říkám si kdo zaváhá nežere a já ráda žeru. 🙂 Miochal dnes nikokkou šíleně zlobili u jídla málem jsem je oba vyhodila. On se tak přrdvádí a co dělá když přijde táta to není ani možné. Tak dostali vylégoš a šlo to. Jinak začla vyléžet ze stoličky a dostane se na cokoliv. 😀 je to s ním na ...... 😕

e.k.t
autor
27. únor 2009

tak to já jsem ráda za to že Joli tak nepospíchá 😉

alianka
27. únor 2009

Evi jojo, to se Ti vubec nedivim. Ten nas lumpik tak kouse, ze mam ruce jako bych mela doma vzteklou kocku 😠 Jani to vis, Honzik Ti ukazal ze si nemas ani zdaleka myslet, ze bude spinkat na povel jen proto ze mas navstevu co 😀
Marti spravne jsi to udelala, tak to ma byt a moje smula ze jsem toho tez tak nevyuzila 🙂 kdyz ja si ted nechci nic kupovat noveho, rikam si az zhubnu 😅 😕 😠 no zatim to vypada ze si s takovou nic nekoupim snad uz nikdy 🙄

alianka
27. únor 2009

Misa sel na pivko a Valous uz chrni, byla tak hrozne ospala, ze jsem ji dala spat o hodinu driv, no jsem zvedava co z toho bude. Ja jdu uklizet nas pokojik - skladiste, pac tam chci zacit za tyden skolit a zatim je tam jak po vybuchu... chjo.

e.k.t
autor
27. únor 2009

no my nemáme společný rozpočet, zatím vše platím ze svých příjmů a rezerv ☹

martinka79
27. únor 2009

jé to my máme svůj účet každý,a le jsou to many společné. 😀
Ali a co budeš školit?
MIchálek spí od 18:45hod já usla u Ulice. Nikolka myla za mě nádobí a tatínek vyrábí branborové lupínky s česnekem. Nikolka mu asisituje. Místo žehlení sedím tu.

martinka79
27. únor 2009

evi tak to jsi dobrá s tím placením já rezervy nemám ty skončili v koupi pozemku. 😝

e.k.t
autor
27. únor 2009

no nemysli já taky končím, spíš mi ta pohodlnost mrzí, ale asi zavedu účtenka z hospody a stejnou částku mi navalí a bude 😠

alianka
27. únor 2009

Marti tez to tak mame, kazdy ucet, ale smudlime to dohromady jak to jde 🙂 o nejakych rezervach se bohuzel neda mluvit ☹
Marti delam pocitacove kurzy pro maminky s hlidanim deti u sebe doma.
Evi to je super napad s temi uctenkami z hospy 🙂 ja bych pridala jeste ty za cigara 😅 😝