• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
holky, díky za přáníčka. jste moc hodné :slight_smile:
oslavy jsou přiměřené. je to spíš kvůli Vítkovi, který slavení prožívá. dobroty a babičky, tak je nadšen :slight_smile:
dnes půjdou chlapečci spát brzy, tak si dáme s Mirkem vínko a nějakou dobrotu a to bude nejlepší oslava.
jinak mi má drahá a taktní sestra napsala, ať si to letos užívám. že přístí rok už tam bude trojka a to už tak pohodové nebude. tsss.. ona má pocit, že tricítkou život končí nebo co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, to jsou super zprávy! škoda, že ty vaše dětičky nemůžu vidět. no a vás taky. to by byl nářez :grinning:
28. únor 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda to bude dlouhé odloučení, ale je to kočka šikovná a třeba bude občas nakukovat přes net :wink:
28. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Gába letí do Anglie? tyjo..
28. únor 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Pavli to já mám letos 30 :slight_smile:
28. únor 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé já nevěděla,že to nevíte, já to vykecala. to neva její muž tam bude pracovat. :slight_smile:
28. únor 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já vím. dle mého krásný věk. takový pohodový. člověk už má zázemí, nějaké jistoty a pořád mládí :wink:
s Gabkou jsi mě překvapila. hlavně, ať jsou v poho. budou to pro ně veliké změny. ale co, net tam bude taky a ten maže veškeré vzdálenosti :slight_smile:
28. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky, jdu si dát sprchu, véču a pak relax. tak prima večer všem!

mám vás ráda, moje virtuální maminy :wink:
28. únor 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Gabka pofrci do UK, no to je krasa :dizzy_face: tak jsi-li s ni v kontaktu Marti, prejeme at se jim tam paradne dari! Paol skvele si ten vecer ve dvou uzijte, zaslouzis si to :slight_smile:
Ja jsem prave uspala toho meho dracka, Misa si neco kuti na kompu v pokoji a ja si tu netikuju u Pratel :slight_smile: pohoda. tak preju at mate vsechny pohodovy vecer a dobrou klidnou noc :sunglasses: a at se vsechna detatka vyspinkaji do ruzova a do zdrava :dizzy_face:
28. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
jéééé Honzíček leze,šikulka :wink: tak to si zítra už sám sedne :wink: pokud jsem to nepropásla a nesedá si už :grinning:
28. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé Gabča se stěhuje :wink: a kdy má 30 :wink: ať nezapomene popřát :grinning:
28. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky vám všem dobrou noc a děti ať spinkají celou noc :grinning:
já tu budu ještě chvíli šmejdit :slight_smile: dala jsem si do albíčka zase nějaké fotečky a proletím nějaké další diskuze :grinning:
28. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, propásla jsi to :confused: , Honýš válí sudy, zdvihá se z bříška do sedu a leze po čtyřech :wink:
1. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne rano :slight_smile: teda, ja myslela rano ze chcipnu kdyz po mne zacla Valus splhat, ale uz jsem se trochu probrala :slight_smile: co Jolanka, jak se ji dari? my uz sjizdime z notasu pisnicky z vecernicku a Valus mi tu tancuje na kline :grinning:
1. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
anta - já pochopila,že začal lozit včera poprvé :slight_smile: tak to je rychlej jako Laďuška :grinning: no teď už se ti začne každou chvíli stavět a chodit :wink:
no mně dnes poprvé Ladík spadl z postele :unamused: kojila jsem ho z druhého prsa a nechtěně jsem vytuhla a jestli on taky a pak rana a řev,ale jen jsem ho zvedla,pochovala,tak přestal,asi se lekl :wink: uf :wink: to jsem byla ale raz dva probraná :slight_smile:
1. bře 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
snídáte :wink: Laďuška si hraje u pohádek a já si půjdu něco nachystat,dostávám hlada :grinning: dobrou chuť :wink:
1. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Ali a co Valuška,už ťapká u nábytku nebo ještě ne :wink: ono jak který děti,že a většinou co mám kámošky a mají holčičky,tak chodí později,ale je fakt,že jak který ale 2 začaly chodit až teď v roce a půl a mojí spolužačce malá už v 9 měsících a úplně sama :slight_smile:
1. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Many cauky to jsou soky co? no hlavne ze jsou ty deti ted fakt jeste gumove :slight_smile: tak dobrou chut, ja mam v sobe misku musli a caro :slight_smile:
1. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my frcime na prochajdu, tatin nam jeste chrni :slight_smile: zatim cauky :wink:
1. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many, nene, sedíme určitě už měsíc, od 15.2 děláme skopičiny :grinning: :grinning:
Vydrhla jsem si kuchyňku a Honýš mezitím přelezl celý byt! :wink:
Už jsem i snížila pro jistotu jeho postýlku, aby ho nenapadlo přes ní lézt :slight_smile:
1. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many Valus se stavi u vseho, ale sama jeste nechodi, tak ji jeste nenutim chodit ani za rucicky zatim :wink: ale nase oblibena kratochvile ted je, ze mi Valus utika po ctyrech a ja ji musim jako honit, to ji ted nejvic bavi :grinning: no je to pekna rozcvicka :slight_smile:
1. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu na chvíli jedeme ke tchánovcům, Joli v pohodičce takže fakt zuby, teď tam vidět nic není jak je to oteklé, ale cinká a řeže do prstu, když masírtuju Mundisalem :wink:
1. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali taky ho za ručky netahám ať pěkně začne vše dělat sám :grinning: no my na prochajdu nejdeme,teď oba dva chrnijou a jak kroutím prádlo ve vaně v ruce,posrala se pračka opět :angry: a neždíme,tak se na to tatin musí pak mrknout,tak teď mi odkapávají ryfle,to je síla kroutít v ruce,už mě to neba :grinning:
1. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jéé vy budete ale zubatí a my furt neeeee :grinning:
1. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozlíčkovi narostou asi až po roce to tak vypadá :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many s prackou je to teda opruz, to Ti nezavidim. My jsme po prochajde i vydatnem brunchi, dneska nevarim, meli jsme hemenex, mnam :sunglasses: Evi mam radost ye je Joli v pohodicce, youbek se ya chvilku porreye a bude klidek :slight_smile:
1. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee pisu jak tatar, prepla se mi klavesnice, tak pardon :slight_smile:
1. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Honýše chytají taky zoubky, to je fakt opruz, nemůže chudák ani spinkat tak, jak by chtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty dolní mu vylezly vcelku bez problémů, ale ty horní mu dávají nějak zabrat, chuďátku mýmu :rolling_eyes:
1. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak neděle v pohodičce, Joli se vyřádila se sestřenkama, dědou babi a tetou :wink:

zub prosvítá a řeže :sweat_smile:
1. bře 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli Adámkovi vše nej nej nej k 10ti měsíčninám :wink:
1. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, bezva fotečka :slight_smile:

Evi, děkujííí! vyřídím :wink: teď už chrní.
Kluci dnes jeli lyžovat a Vítek už jezdí sám celý kopec. to jsem ale hrdá matka :grinning: :wink:
večer jsme byli na volišu. hra nic moc, ale byly to zázračné dvě hodky bez dětí. uf, to jsem potřebovala
:wink:

tak dobrou všem! jdu žehlit vagon prádla.
1. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek