Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
3. bře 2009

Many jot já nevím,a le já sádám rybyli i sudo.. a mám to dokonce od alergoložky. takže na další debaty se nebudu koukat neměla ni jednou červenou prdelku ani zapařenou nic. je furt krásně čistý. 😀

martinka79
3. bře 2009

Já ti Jani říkal, že to bud ejne jen lepší. No a na hlídání větší dřina,a le pohohda. já krom nemoci mám doma pohodáře sice rychlíka ďáblíka,a le super kluka ajko máte vy všechny. jsou to naše zlatíčka z koníku.

e.k.t
autor
3. bře 2009

tak jsme z kontroly zpět, teda jako 10ti měsíční hi hi hi
70cm a 8280g 😉

many
3. bře 2009

Evi pěkný míry 😉 ale spíš 9 měsíční ne,na 10 je ještě času 😀

anta
3. bře 2009

Evi, super, jé vy máte bezva váhu, já chci takííííí 😀 😀
Měla jsem tady kolegyni z práce na návštěvě a ta mi říkala, že mám už slušný bicepsy 😀
Marti, máš pravdu, jsou to naši zkrocení poníčci 😀 😀 😀

many
3. bře 2009

no ale taky mu mažeš i přirození nebo ne - Martí 😉 víš jako já ho mažu prostě celýho a nikdy jsme neměli problém,tak by mě to zajímalo,jestli musím jen zadek a konec 😒

martinka79
3. bře 2009

Many mažu ho jako ty, 🙂 pokud budu řešit to co v té debatě psali tak jsem matka blblka 😖 už 7let Nikolku jsem tak mazala dokonce občas i teď a MM se tam maže normálně v létě a když je nutné. 😠 tak tedy nevím. Many nikdy nic neměl.
Jo a já rodila v Praze, a nikdo takové věci neříkal jen aby se to holčičkám nedostalo dovnitř. tak nevím.ale znáš mě já matak neřešitekla pohodářka . vážně asi bl....

martinka79
3. bře 2009

tak máme vařeno. moc se nám vše s Nikolkou pobedlo. i úkoly jí šly dobře 😉 . že by pohodový den?

e.k.t
autor
3. bře 2009

No Many je jí spíš 9 měsíců, na roční nás objednala na 12.5. 😀

many
3. bře 2009

Marti díky,já chtěla prostě slyšet,že to dělám dobře 😀 😀 😀 😀 díky,díky,díky 😀

many
3. bře 2009

Evi takže už vás teď žádná kontrola nečeká jo,až ta roční,jo 😉

many
3. bře 2009

jo Marti to je jasný,že,že bych to holčičce nemazala dovnitř a klukovi do pindíka 😀 ale přece i třísla se můžou mazat a to se na to v té plince dostane

e.k.t
autor
3. bře 2009

no přesně tak.

jinak v albu mám včerejší večer ale ten pád byl fůůůůjjjjjj

e.k.t
autor
3. bře 2009

Many já mažu všude, teda po povrchu a v pohodě, prostě je lepší všechno přespříliš neřešit a je to potom pohoda. 😉

many
3. bře 2009

holky mrkla jsem i do knížky o matce a dítěti,tak mažu dobře 😀 😀 😀 já sem blbá,tak co to tam vůbec řeším ,že 😀 😀 😀
Evi juknu

many
3. bře 2009

šikulka jedna 🙂 no Ladík ze začátku taky tak špatně padal ,to byla vždycky rána a já se bála,aby stou hlavičkou něco neměl,ale to nejde uhlídat,teď už tak nepadá

many
3. bře 2009

ale jako taky padá 😀 no teď je v časáku Máma a já zrovna počteníčko - nechte své dítě naučit padat 😉 to je dobrej časák,ten jsem si začala kupovat a plno zajímavých věcí,sice tady se dozvím nejvíc,ale ráda si počtu i jinde 🙂 a je tam zase i o kojení,.... tak to mě vždy uklidní,že chci kojit dýl 🙂

many
3. bře 2009

Marti to je fine,že máte pohodový den 🙂 jen tak dál a já si jdu konečně uvařit kávu,to brzo,když už bude zachvíli synátor vstávat 🙂

e.k.t
autor
3. bře 2009

😉 Many ja ji mám předplacenou a je super, dokonce ji čte i Martin. 😉

martinka79
3. bře 2009

Many vidíš děláme to správně a chytré matky a´t si trhnou.
Maminku si také kupuji jen nemám tu novu. až ve čtvrtek si koupim. jdu též nas kávu Nikolka snědla 8btramborových knedlíků zalí a 3masaa čočkovku. 😀 pomoc ona mě sežere.

martinka79
3. bře 2009

Já jinemám předplacenou. ach jo.
se máte já menám na čtení krom knížek nic. 😖 evi ty fotky fajn. 🙂

martinka79
3. bře 2009

jdeme číst nikolka mi bude čítat z čítanky, ještě že čte plynule to je pohoda poslouchat.

anta
3. bře 2009

Tak to je srandovní, Honýš hodil bobana a hned si to metelí za mnou a smrdí jak rasův pytel 😀 😀 😀

many
3. bře 2009

teda pěkně papká,jen ať jí chutná 🙂
anta - no on ví,že mama přebalí,to u Laďouše nehrozí,on je někdy vysmátej a řádí a pak zjistím,že je po..... až na zádech 🙂

many
3. bře 2009

no maminku jsem si taky dřív kupovala i betynku ale teď máma a já a taky přemýšlím,že si ji nechám předplatit,čekám až tam bude nějakej dobrej dárek 😀

e.k.t
autor
3. bře 2009

no to je radost sestřenka5tá třída a bratránek 4tá a hnus fialovej nazelenalej to jsem jim některá slova nechala opakovat i desetkrát 😠 😝

many
3. bře 2009

no ani se nenadějem a už tu budou prázdniny,že 😀

martinka79
3. bře 2009

No já betynku u Nikolky a maminku et´d mamá a já občas a často je v mat. centru já tam dávám ty svoje časíky a nosím si dalších mamin. to je fajn. mají i časopir rodina či jak se jmenuje a to je prima.Míša se probudil a má 38,5st. a máte někdo zkušenost s čípky na telotu. já ne. ale ze školky vím, že na děti působily

martinka79
3. bře 2009

už aby byly to bude chvilka klidu

e.k.t
autor
3. bře 2009

Marti jsou super 5 jich stojí kolem 20 a zabírají během 30ti minut, fakt paráda, pomohly Joli po očkování, kdy měla skorem 39 a za půl hodiny už jen 37,5 a to už se potom drželo