Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. bře 2009

jo Marti ta vitamínka pěkné zase 500 v čudu 😀 😀

anta
3. bře 2009

Tak konečně tu začalo svítit sluníčko, jsem moc ráda, už se těším, až půjdu s malým ven, doufám, že mi ho zase nějaký hovado vzbudí 😉

martinka79
3. bře 2009

Jani jak to mluvíš o lidech. 😀 evi objednala jsi? a co?

martinka79
3. bře 2009

Evi dáky a to josu normální čípky?

e.k.t
autor
3. bře 2009

no tak u nás byl oooobrrroooovvvssskkkkýýýýý bllléééééááááábbbrrrr

fuj musela jsem nás převlíct obě už peru druhou dávku bílýho prádla 😠 😝

e.k.t
autor
3. bře 2009

paralen 100mg je jich 5 v balení 😉

no křupky, písmenka bělidlo a sezemovou pomazánku tahini 😉

e.k.t
autor
3. bře 2009

jo a měsíčkovou mast a grepový výtažek 😀

martinka79
3. bře 2009

tak to mi potom písni o té pomazánce tu jsem nemělaq

e.k.t
autor
3. bře 2009

no měl by to být základ nealgerizující jemný a dá se smíchat se žloutkem nebo strouhaným sýrem nebo tak nebo samotné místo másla 😉

martinka79
3. bře 2009

chápu, tak já si počkám jak vám to bude chutit.
Jinak Michálek je úplně hotový teplota a tak. no teď usnul, ale znáš to jak to s těmi dětmi je. Chvilku se směje a chvilku je úplně mimo. dokonce šel sám za mnou asi 3kroky a u tho kňučel. ani to nepoznal, že ho nikdo a nic nedrží. 😉

martinka79
3. bře 2009

dnes mě pěkně naprdla sousedka kamarádka. má dvě děti podobně jako nikolka (stáří) a my v tescu asi před měs. koupili Nikol dvě supeer kšilkty sama si je vybrala. moc jí seknou sousedce se chlubila a ona jela teď v pátek do obchodu a svým holkám to taky koupila.a už dnes si to vnich mašírovali do školy. Nesnáším dkyž někdo po někom kopíruje. tolikrát jsem jí to už říkala, žemě to na ní sere a ona stále frrrrrrrrrrrr a mají to a to dokonce i ve stavbě domu. já si potom namáhám o to víc hlavu. ona je zcela bez vkusu. tak mě to tak od ní nars. sama nikolka říkala no oni se musí pořádk opičit vi´d mami. 😠
jsem si postěžovala pormiňte.

e.k.t
autor
3. bře 2009

Marti to musí ven, jinak se ten plevel ujme, to se musí vyrvat i s kořínky 😉

Taky to nemám ráda když je někdo xerox, ale zase po nás těžko 😅

anta
3. bře 2009

To se nic neděje, Marti, od toho tu jsme 😉 Tak se musíš dřív chlubit, aby každej viděl, že se sousedka opičí 🙂
Jsme doma a žádné hovado mi Honýše nevzbudilo, což se dost divím, ano mluvila jsem o "lidech" z baráku 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. bře 2009

Jani no tak to se stal zázrak ne?

anta
3. bře 2009

No, možná umřeli, co já vím, chacha 😀 😀

anta
3. bře 2009

Jinak cvičím Honýše na povel "no pojď ke mně, máma pochová" a vždycky vykouknu zpoza rohu a Honýšek si to za mnou metelí jako o závod, to je fakt srandovní, nebo když si všimne, že nejsem v místnosti (schovávám se za rohem), tak už tolik nepláče, ale šupky dupky už si to zase metelí mě hledat 😀 😀 Každý den "bojuje" s vysavačem, takže každou chvíli vysávám a jeho to moc baví, máme tady čisto jako nikdy 😀 😀

anta
3. bře 2009

Jinak mi dneska přijde, že je nějaký umrčený, vstává pokaždé prdkou napřed, tak ho čtvrt hodiny vždy nosím a když vidím, že je zralý na odložení, tak ho odhodím. Já se dneska cítím trochu unavená, tak se mi to možná zdá,že je protivný a přitom jsem asi protivná víc já než on 🙂 😉

e.k.t
autor
3. bře 2009

Tak blivajznice odpočívá, poblijon se ještě pere a MM přijede z práce az pozdě v noci 😠

Ale zítra Filip přiveze Ondráška na hlídání jéééé uuužžžž se těším, zase tu bude veseleji 😉

anta
3. bře 2009

Jé, Evi a můžu ti přivézt Honýše? Když je ti tak smutno po randálu 😀 😀 😀

anta
3. bře 2009

By ti tam udělal čóro móro 😀 😀 😀

martinka79
3. bře 2009

No Mišák už vstával.
Jani tak to je dobře, že nikdo nedělal rčachot to u nás nadousedka dnes obzvlášť asi už tolik odpoledne nespal.
Já se na chlubení vyseru jen mě ona sere pipina. štěstí, že její děti vypadjí hnusně. 😀 a moje je krasavice.
Jani atyk milujeme vysavč tak to se bezva uklízí. 🙂
evi to bude prima s Ondráškem pěkně mu provětráš pérka. 😀

anta
3. bře 2009

Co já si pamatuju, tak naši měli taky takovou debilku sousedku, musela mít všechno, co měla máma a že by to zrovna byly věci k chlubení, to řícit nemůžu 😀 😀 😀
Honýš ještě spí, on mi toho normálně moc nenachrápe chudák, tak ho nechávám to dospat, aby nebyl takovej protivous protivnej 😉

anta
3. bře 2009

Holky, teď jsem u Honýše zahlédla trošku horního pravého zoubku, jupíííí, už nám hajzlík konečně leze ven. 😀 😀 😀 Honýš se po dlouhé době vyspal do růžova, tak jsem zase šťastnááááá 😉

paolin
3. bře 2009

ahojky! tak jsem chvíli zase u vás 😉
Adámek má 8,8kg a 73cm. Mudr se ptala, co jí. říkám nic. nemá na to čas 😀 tak na něj chvíli koukala a říkala, že už se nediví, že jsem tak hubená 😀 jim to tam obrátil naruby, laškoval se sestřičkou a dělal blbiny. je to šiša malá. vše má OK, s čelistí musíme k zubařce. Adámek má totiž krapet zdeformovanou horní čelist. Mirek říkal, že je to porodem. že to geneticky nebude. tak uvidíme..jinak mi Adam od 10ti nespal, až do teď. tedy, pokud nepočítám asi dvě minuty v kočárku. šílený..včera vydržel 5,5 hodiny, než konečně o půl desáte večer usnul. no a myslíte, že v noci spal? prdlajs, tak leda 😝
jdu vás dočíst 🙂

paolin
3. bře 2009

Marti, tak snad bude Mišák brzy OK!
Evi, ty máš zase velký prádlo..ještě, že na to Jolanka neser...ale blije, viď? 😉
Jani, to je supeer, jak Honzík divočí! Áda je taky vysavačový maniak 😀 gratulace k dalšímu zoubkovi 🙂

e.k.t
autor
3. bře 2009

no hvnajzníka zmáknou plíny 😅

e.k.t
autor
3. bře 2009

Hmmmm tak zase prd, když nepřijedu hlídat k nim tak si to nějak zařídí ☹

začínají mne srátititi 😝

martinka79
3. bře 2009

Evi klid micháílek je grogy dostal čípek leží na mě. táta odešel na stavbu no úžasnéPavli gratuluji k prohlídce. zítra jedu k dr. ☹

martinka79
3. bře 2009

Evi to jsou vychcánci nebo nemají prachy je to přece jen z ruky
holky teď mi píše známá, že u nás jsou narvané špitály malejma dětma

anta
3. bře 2009

No Honýš je teď naprosto zase dobrý, on se potřeboval dospat, panč v v půl čtvrté ráno se rozhodl, že bude řvát a pak povídat 😀 😀 😀