• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Dobré ranko, holčiny, Marti nezoufej a ten klídek si užívej, kdy se ti to zase povede :wink: . Mišáka je mi líto, že má takové trápení. :frowning2:
Mám ale radost, že Honýšovi kouká ten horní zubák. Včera dostal od táty banána a asi ho to zastudilo, to jste měly slyšet těch řečí, co Honýš nakecal, normálně tátovi vynadal, co mu to dává studený :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a hudební chvilku již máme za sebou, já Honýšovi zpívám a hraju a on mě za to za odměnu kouše do ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je rozumné. ještě by se u Mudr Míšovi neco přidalo. a taky nemusíš pořád cestovat.
Ali, to my jsme taky rádi, že jsi s námi :slight_smile:

u nás byla děsivá noc. Adam asi dvě hodiny řval, nikdo neví proč. dnes má opět rýmu. to už jsou tři měsíce a pořád dokola. snad mu jaro pomůže.
4. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jani a Paol, tedan Ada chudacek ma furt neco ze, ale myslim ze jak rikas, az bude vice slunicka, bude lip nam vsem :slight_smile:ted je takove blbe obdobi, vsichni jsou na hromade.
4. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Paol, achjo, chudák Adísek, ten má taky pořád nějaké trápení. Fakt, už aby bylo fajnový počasí ,to se uleví všem :wink:
4. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to vis, Honzik uz si umi rict svoje, kdyz se mu neco nezda :wink: a zoubek uz se vyklubal, to je fajn :sunglasses:
4. bře 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala jsem nove album, to puvodni jsem uz zaplnila, teda 50 fotek za 8 mesicu, to je prumerne pres 6 mesicne :slight_smile: docela dost :slight_smile:))
4. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, Valuš je krásná kočka, to se musí nechat, fakt moc pěknej andílek :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ono taky Adámkovi nesvědčí ty bacily co nosí v sobě Vítek ze školky a je na ně imunní. ty ml. děti to mají těžké. prdelka spal hodinku a teď se tulí. konečně se ale vypotil. jdu juknout na fotky Ali.
Jani my dnes nehudebnili my se jen tulíme a zpíváme. :slight_smile:
4. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val je krásná. :slight_smile:
4. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuji za pochvaly :slight_smile: Marti Miskovi neni dobre tak se chce tulit a chovat ze, bobanek maly. ja jdu soupnout Valus taky na kute, treba si chvilku poctu v tom Mama a ja, koupila jsem si jej v pondeli a jeste jsem se k nemu nedostala :slight_smile:
4. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš, Marti, my musíme hudebnit, jakmile Honýš zmerčí kytaru, tak na ní tak dlouho kouká, až mě donutí ji vzít a zahrát mu nějakou odrhovačku :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol prosim pekne posli mi do IP odkaz na ty saticky, at se muzu namlsat :grinning: dik :wink:
4. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, neděkuj, je vidět, že jste na ní nadřeli :grinning: :grinning: Taky je suprově vlasatá, to se mi líbí :wink:
Marti, u nás teď frčí "Ruty šuty Arizona Texas tralalalalalala", já hraju a Honýš plácá do rytmu buď do mě nebo do kytary :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé u nás zase byl hit čený muž pod byček otrokáře žil.. a teď stále když jsem já sloužil. :grinning: to zpívá nikolka. tak jsem nám rozetlala v obýváku a budem spolu hajt bramboračka se vaří a my máme pohodu.

Pavli taky bych brala ty šatky.

Ali no val je krasavice takové fešanda vlasatá to náš plešounek je proti ní pr´dola.
4. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Načla jsem si čokoládu ana úlevu prdelínek si odpočinula je mu asi lép žu brbléa četríkuje a studuje Dvd asi ajkou pohádku pustíme. umí super jodlovat dělá dodlildodli dodli. :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honýš už spinká skoro 2 hodinky, jsem za to ráda :wink:
4. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, Evička nikam nefičela :wink:

raději je doma s Joli a Martinem, než zase zmizne do práce :wink:
4. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile: Laďuška chrní do 9.45 tak mám čásek,ale pak se musím dát do žehlení,mám tam pěknou hromádku,jdu vás dočíst :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda nemocí řádí :frowning2: tak ať jste všichni nemocní brzo fit :wink:
teda já taky ještě neměla čas se na ten odkaz od Paolin podívat
4. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Ali krááásný fotečky,Valuška je krásná,no jako všechny miminka,že :grinning: princeznička a kolik má vlásků taky,teda my jsme oproti vám jak plešatí :grinning:
4. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
plešatí,bezzubí :slight_smile: ještě,že jsme aspoň hodně šikovní :slight_smile: to už by sme byli teda úplný mimča :grinning:
4. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vůbec se mi nechce žehlit :unamused:
4. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je fajn, že jsi doma pohoda klid s MM a Jolankou. :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vyžehleno sice jsem sundala jednu pračku z balkonu, ale ta půjde šup šupa jak bude klid.
4. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
na víkend jsem chtěla převlékat peřiny, ale hlásí zimu. na karneval nespíš nepůjdeme s mišákem pošlu jen Nikolku samotnou. :frowning2:
4. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Marti to bude asi docela mrzecí, že? letos to nepořádáš ty? :wink:
4. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepka letos to vzali do rukou jiné aminy co mají odchované děti. já zase budu mít advent a průvod světýlek a pohoštěním už se na ten čas těším, ale nejrpve sluníčko teplo a pohoda. :wink:
4. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michal zrovna v neděli slouží tak půjde nikolka sama s kamarádkama a poprosím někoho ať na ni dohlédne :wink:
4. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to jo, já myslela že to opět organizuješ :wink:
4. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím,že už mám vyžehleno,parááádička :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek