Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
4. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, Marti nezoufej a ten klídek si užívej, kdy se ti to zase povede 😉 . Mišáka je mi líto, že má takové trápení. ☹
Mám ale radost, že Honýšovi kouká ten horní zubák. Včera dostal od táty banána a asi ho to zastudilo, to jste měly slyšet těch řečí, co Honýš nakecal, normálně tátovi vynadal, co mu to dává studený 😀 😀 😀
Jo a hudební chvilku již máme za sebou, já Honýšovi zpívám a hraju a on mě za to za odměnu kouše do ruky 😀 😀 😀 😀

paolin
4. bře 2009

Marti, to je rozumné. ještě by se u Mudr Míšovi neco přidalo. a taky nemusíš pořád cestovat.
Ali, to my jsme taky rádi, že jsi s námi 🙂

u nás byla děsivá noc. Adam asi dvě hodiny řval, nikdo neví proč. dnes má opět rýmu. to už jsou tři měsíce a pořád dokola. snad mu jaro pomůže.

alianka
4. bře 2009

ahojky Jani a Paol, tedan Ada chudacek ma furt neco ze, ale myslim ze jak rikas, az bude vice slunicka, bude lip nam vsem 🙂ted je takove blbe obdobi, vsichni jsou na hromade.

anta
4. bře 2009

Teda Paol, achjo, chudák Adísek, ten má taky pořád nějaké trápení. Fakt, už aby bylo fajnový počasí ,to se uleví všem 😉

alianka
4. bře 2009

Jani to vis, Honzik uz si umi rict svoje, kdyz se mu neco nezda 😉 a zoubek uz se vyklubal, to je fajn 😎

alianka
4. bře 2009

pridala jsem nove album, to puvodni jsem uz zaplnila, teda 50 fotek za 8 mesicu, to je prumerne pres 6 mesicne 🙂 docela dost 🙂))

anta
4. bře 2009

Ali, Valuš je krásná kočka, to se musí nechat, fakt moc pěknej andílek 😀 😀

martinka79
4. bře 2009

Pavli ono taky Adámkovi nesvědčí ty bacily co nosí v sobě Vítek ze školky a je na ně imunní. ty ml. děti to mají těžké. prdelka spal hodinku a teď se tulí. konečně se ale vypotil. jdu juknout na fotky Ali.
Jani my dnes nehudebnili my se jen tulíme a zpíváme. 🙂

martinka79
4. bře 2009

Val je krásná. 🙂

alianka
4. bře 2009

holky dekuji za pochvaly 🙂 Marti Miskovi neni dobre tak se chce tulit a chovat ze, bobanek maly. ja jdu soupnout Valus taky na kute, treba si chvilku poctu v tom Mama a ja, koupila jsem si jej v pondeli a jeste jsem se k nemu nedostala 🙂

anta
4. bře 2009

Víš, Marti, my musíme hudebnit, jakmile Honýš zmerčí kytaru, tak na ní tak dlouho kouká, až mě donutí ji vzít a zahrát mu nějakou odrhovačku 😀 😀 😀

alianka
4. bře 2009

Paol prosim pekne posli mi do IP odkaz na ty saticky, at se muzu namlsat 😀 dik 😉

anta
4. bře 2009

Ali, neděkuj, je vidět, že jste na ní nadřeli 😀 😀 Taky je suprově vlasatá, to se mi líbí 😉
Marti, u nás teď frčí "Ruty šuty Arizona Texas tralalalalalala", já hraju a Honýš plácá do rytmu buď do mě nebo do kytary 😀 😀 😀

martinka79
4. bře 2009

Jé u nás zase byl hit čený muž pod byček otrokáře žil.. a teď stále když jsem já sloužil. 😀 to zpívá nikolka. tak jsem nám rozetlala v obýváku a budem spolu hajt bramboračka se vaří a my máme pohodu.

Pavli taky bych brala ty šatky.

Ali no val je krasavice takové fešanda vlasatá to náš plešounek je proti ní pr´dola.

martinka79
4. bře 2009

Načla jsem si čokoládu ana úlevu prdelínek si odpočinula je mu asi lép žu brbléa četríkuje a studuje Dvd asi ajkou pohádku pustíme. umí super jodlovat dělá dodlildodli dodli. 🙂

anta
4. bře 2009

Tak Honýš už spinká skoro 2 hodinky, jsem za to ráda 😉

e.k.t
autor
4. bře 2009

ahojky, Evička nikam nefičela 😉

raději je doma s Joli a Martinem, než zase zmizne do práce 😉

many
4. bře 2009

ahoj,ahoj,ahoj 🙂 Laďuška chrní do 9.45 tak mám čásek,ale pak se musím dát do žehlení,mám tam pěknou hromádku,jdu vás dočíst 🙂

many
4. bře 2009

teda nemocí řádí ☹ tak ať jste všichni nemocní brzo fit 😉
teda já taky ještě neměla čas se na ten odkaz od Paolin podívat

many
4. bře 2009

jééé Ali krááásný fotečky,Valuška je krásná,no jako všechny miminka,že 😀 princeznička a kolik má vlásků taky,teda my jsme oproti vám jak plešatí 😀

many
4. bře 2009

plešatí,bezzubí 🙂 ještě,že jsme aspoň hodně šikovní 🙂 to už by sme byli teda úplný mimča 😀

many
4. bře 2009

teda vůbec se mi nechce žehlit 😒

martinka79
4. bře 2009

Evi to je fajn, že jsi doma pohoda klid s MM a Jolankou. 🙂

martinka79
4. bře 2009

já mám vyžehleno sice jsem sundala jednu pračku z balkonu, ale ta půjde šup šupa jak bude klid.

martinka79
4. bře 2009

na víkend jsem chtěla převlékat peřiny, ale hlásí zimu. na karneval nespíš nepůjdeme s mišákem pošlu jen Nikolku samotnou. ☹

e.k.t
autor
4. bře 2009

Jé Marti to bude asi docela mrzecí, že? letos to nepořádáš ty? 😉

martinka79
4. bře 2009

Kdepka letos to vzali do rukou jiné aminy co mají odchované děti. já zase budu mít advent a průvod světýlek a pohoštěním už se na ten čas těším, ale nejrpve sluníčko teplo a pohoda. 😉

martinka79
4. bře 2009

Michal zrovna v neděli slouží tak půjde nikolka sama s kamarádkama a poprosím někoho ať na ni dohlédne 😉

e.k.t
autor
4. bře 2009

no tak to jo, já myslela že to opět organizuješ 😉

many
4. bře 2009

hlásím,že už mám vyžehleno,parááádička 😀 😀 😀