Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. bře 2009

no to asi ne, pořád vymýšlet jinou zábavu 😉

anta
4. bře 2009

Tak holčinky, za chviličku vyrážím s Honýšem k té dr., teď mi usnul u papání, to se nic neděje, po dr. s ním se ještě budeme courat ulicemi, ať se prospí 😉

martinka79
4. bře 2009

Jani tak a´t to dobře dopadne u dr. jdem všichni i TM. tak prima odpoledne.
My proleželi celé dopo-poledne a konečně je Míša trochu hravý. akorát skoro nic nejí jen ho kojím.
čekáme na Nikolku přijede z toho výletu.Musíme ještě udělat nějaký úkol a potom pohoda až do večera.
Sice trochu nuda na jednoho člověka,a le jinak dobrý.
nadsousedi dnes měli vztekací poledne, to byly rány, řev a malá mlátila nohama o plovoučku a nechtěla se zezout. prdelína to nevzbudilo spal u mě a já jsem v totmto ohledu chápavá, to má pak máma těžké 😢 , ale pes se bál, že padá dům. 😀 😀

potom se přišli omluvit. bylo mi jí líto, celá spocená a dokonce prý nemohla popadnout dech. ☹

anta
4. bře 2009

Tak jsme zpátky od dr., je to mladice a příjemná, bych řekla. Potvrdila mi, že malý má atopický ekzém, já jsem to té staré říkala, ať mi na to něco dá, ona pořád, že je to dobrý, já na ten atopický ekzém už měla podezření, neboť malému se to rozlezlo až na ramínka, ale dá se to naštěstí ještě řešit, máme ho hodně mazat nějakou mastí, která bude zítra k večeru, jinak prý je i dobrá modrá indulona. Pak mi ukazovala, jak mu mám přetahovat jednou denně pimpilína, to mi tamta kráva vůbec neřekla, že se to má dělat! 😠 Jako já nemůžu chodit k dr. s tím, že budu nadupaná pořád informacemi z internetu, to bych mohla ty děti rovnou léčit sama! 😠
Malej mi tu trhá záclony, pomoc 😀 😀 😀

martinka79
4. bře 2009

jué to anše mi tedy neukázala. ale to neva. asi mám taky dr. k prdu. jsem ráda, že jsi spokojená
modrá indulona super doporučuji.

martinka79
4. bře 2009

asi přijedu za tebou na výcvik přetahovačky

alianka
4. bře 2009

Jani tak to je fajn ze mas konecne dobrou doktorku, to se hned ulevi ze. Marti Misanek je porad chudatko s horeckou, to je mi lito ☹ Nikolka je uz aspon uplne zdrava? My byli ve meste a pak ja u dr, tchan vozil Valinku asi pul hodky (poprve, tak jsem byla trochu nervozni), ale dobre to dopadlo 🙂

martinka79
4. bře 2009

Ali tak to dělej častěji. no nikolka je jako rybička

martinka79
4. bře 2009

i 30min je fajn bez dítka

anta
4. bře 2009

Ale ne, Marti, o to nejde, že mi to neukázala, ale ona mi to ani neřekla, to ten problém 😝 My to s MM nějak zvládneme ty přetahovandy, dr. říkala, že jen trochu mu to máme přetahovat, ale každý den to máme dělat.
Říkám tady Honýšovi "tytytutu" a on se může potrhat smíchy, je to normální? 😀 😀 😀
Ali, je to úlevné, ještě chvíli bych byla u té "staré" a kluk by to asi už nepřežil.

martinka79
4. bře 2009

Jani no nám to ani neřekla naposedy když jsme o tom mluvili říkala, že je čas to je už dlouho. no ale je ropavda, že při koupání mu to malinko přetahuji jetli dobře nevím,ale nějak jo.

martinka79
4. bře 2009

čím větší krabvina ty vypadáš jako větší debil dítě se o to víc směje

martinka79
4. bře 2009

to znám 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. bře 2009

no to mi povídejte dnes jsem šla do obchodu ráno bez kočáru tak jsem šlado malých kam nemůžu s kočárem a to byl balzám 😉

martinka79
4. bře 2009

jé to bych taky chtěla si to udělám až se prdelka malinko udzraví nechám děti tatinovi a vyrazím sama.

anta
4. bře 2009

Teda holky, já už to zase dostala, musím si zavolat na gyndu, nechám si to tělísko vytáhnout, už mi to sere, mám to každých 14 dní a trvá mi to dokonce už 20 dní než mi to skončí! 😠 😠
Nechám si dát tu Mirenu, toto Mirena není a je to celý na hov...! 😠 😠

martinka79
4. bře 2009

No Mirena to nedělá a co kdyby ti to tělísko trochu pošpoupla.

alianka
4. bře 2009

holky jojo, je to pohoda, jenze to vite, ja bych rada kdyby mi to nekdo nabidl, nejak se nechcu prosit, kdyz to neni vylozene nutne, jako napr dnes, abych mohla k mudr. Jani presne jak pise Marta, cim vic se rodic pitvori, tim vetsi odezva 😀

martinka79
4. bře 2009

ali tak to řekni TM a on to zařídí. ale to není prošení normálně jim to nabídni až budeš u nich na návštěvě zda občas nechtějím povozit

e.k.t
autor
4. bře 2009

No u nás se zatím nikdo moc nehlásí na vožení, jen v neděli jak jsme byli u MM rodičů tak po o tch že vezme malou do kočárku na procházku a já ať jsem tak hodná a udělám jednotlamky. tak jsem je udělala, pokecala jsem se švagrovou a byla pohoda

martinka79
4. bře 2009

to jsi hodna snacha 🙂

alianka
4. bře 2009

hm no asi jo, asi mas pravdu, ze by to bylo fajn. Zatim vzdy kdyz to bylo fakt nutne, tak jsme je poprosili a byli ochotni a vsechno, ale nejak se k tomu sami nemaji no... tak nevim, u svych rodicu clovek vi co a jak, ale precejen u tchanu je to tezke 😒 Evi u Vas je to koukam neco za neco ze 😉

e.k.t
autor
4. bře 2009

no ono mi to nevadilo, takže pohoda. ona to byla fajn relaxace, nemuset chvíli hlídat zlobici co vyvádí 😀

alianka
4. bře 2009

jojo ja vim, clovek je rad ze mu na chvili spocnou nerviky a nemusi porad sledovat co se deje 😉 manza se ted vali s Valinkou v posteli, tak si tady netikuju, to je pohoda. udelala jsem si test co posilala vcera Evca, 28 bodu, to jde 🙂

alianka
4. bře 2009

nasla jsem docela dobrou stranku s recepty http://www.mamincinyrecepty.cz/ 🙂 tak pro inspiraci 😉

e.k.t
autor
4. bře 2009

Ali hned ta první stránka vypadá zajímavě 😉

martinka79
4. bře 2009

jdu to očíhnout
ali hele já se chovám k rodičům M jako ke svým rodičům žádné tajnosti a tak naučili jsme se to oba je to.

martinka79
4. bře 2009

sakra sakra hned se mi rozběhli sliny na jídlo. bože to bude inspirace
😀 díky

alianka
4. bře 2009

😀 rado se stalo, mne se tam libi ty veci z listoveho testa, mnam mnam 🙂
Marti to mas fajn, ze mas takovy supr vztah s tchanovcema 🙂 my mame taky fajn vztahy, ale ne az natolik. Tykas jim nebo vykas?

martinka79
4. bře 2009

vykám ač se znám 100let. 😀