Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. bře 2009

pěkný šatečky 😉 ale my na plesy nechodíme a na zábavku je jich škoda 😀 že bych tam v nich perlila na Iron Maiden 😀

martinka79
4. bře 2009

se budeš divit vemeš jednou a ostatní ppříště budou jako ty 😀 my na plesy nechodíme též, ale já se etdy nemohu vynadívata musím říci 3bych brala. 60567_3, 8055, 5079

martinka79
4. bře 2009

no many lae na kolaoudaci našeho domu musíš mít garde robu ta je povinná taková mega vila 😀 si to žádá.

many
4. bře 2009

jo jsou náádherný i ty poslední za těch 1 700,-

paolin
4. bře 2009

ty putíkované? pošlu ti kdyžtak cenu do IP, ať máš představu :o)

many
4. bře 2009

tak já bych brala ty 26109 a 5079 😀 😀 😀 😀 nejsou zadarmo 😀 😀 😀 😀

martinka79
4. bře 2009

na ty růžovky jsem se koukal, ale to není nic na mě. 🙂 ale jsou sladké.

many
4. bře 2009

Marti a kdy ta kolaudačka má být 😉 a trefím k vám 😉 tak daleko 😀

paolin
4. bře 2009

bohužel nejsou 😀 dodavatel za ně chce zaplatit. nevychovanec jeden 😀
chcete poslat ceny? tyhle platí asi jen měsíc.

martinka79
4. bře 2009

pro mě je favorit 60567_3

many
4. bře 2009

já pojedu s aliankou jo 🙂 🙂 🙂 ta bydlí kousek ode mě jen necelých 30 km 😀

paolin
4. bře 2009

ještě jsem nepřemýšlela, který si objednám. jedny ale určo 😉

many
4. bře 2009

paol a jak dlouho ty šatečky budeš mít 😉 týý jo,mě lákají 🙂 🙂

martinka79
4. bře 2009

to si piš, že trefíš, já tě budu navigovat. kolaudačka bude až bude dům tak nějak hotov. vy prominete případné nedodělávky. vidím to na léto konec prázdnin nebo zaří. uvidíme kdy. nebojte dám všem vědět dosti dopředu. 😀

paolin
4. bře 2009

pod fotkama dole jsou napsaný info, které velikosti jsou na skladě. ostatní jsou na objednání - 3-5 týdnů. tyhle ceny budu mít cca měsíc. pokud se akce neprodlouží.

martinka79
4. bře 2009

najendou na irony jo?

many
4. bře 2009

Marti se budu těšit 🙂 a jasně,že nebudeme kontrolovat každou skulinečku 😀 jéééééééé to bude babinec teda 😀 tak kalimatku mám,spacák taky,parááááda ,není co řešit

paolin
4. bře 2009

šaty jsou krásný. snad je budou holky i kupovat 😉 šíjí se v číně-kde jinde. a už jsem viděla od číňanů ukradený kopie! tyjo..kdyby ty šaty stály 60 tisíc, jak třeba značkový svatební, tak to chápu. ale takhle..to je blbárna! však on jim brzy úsměv ztuhne 😠

many
4. bře 2009

tak na Ozzyho 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. bře 2009

Pavli pěkné ale nic pro mne, jednak nevím kam a ta velikosti 😅 no jaksi malééééééé 😀

paolin
4. bře 2009

kolaudačka-nekolaudačka...Many, jedééém 😀

many
4. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

many
4. bře 2009

teda to je zubůůůů

paolin
4. bře 2009

tyjo, tak jsem pomyslela na Ádu a začal plakat. stává se vám to taky? mně tedda pořád 😀

martinka79
4. bře 2009

jé a já si many vemu ty černé. 🙂 to si piště že přijedet byt budem ještě mít takža to bude usper a v domě bude místo na zahradě také nebojte nějak to spácháme. i postálky popůjčuji ovšem nejlepší by bylo děti přes den abych si je užila všechny a večer šup s tatina do domu a pěkně babinec prodrbali. 😀 propili a projedli

many
4. bře 2009

no myslím na něho,ale zatím ticho 🙂 🙂 🙂

martinka79
4. bře 2009

mě jo říkám si venku Michálerk chrupe jen aby doma bnebule když vyběhnu s abdem vracím se blééééééééééééééé a uložím a spí dám. 😀

many
4. bře 2009

teda to bude mít tvůj tatin co dělat 😀 😀 😀 tolik dětíí 😀 😀 😀

paolin
4. bře 2009

ta pupeční šňura je vážně i virtuální 😀

martinka79
4. bře 2009

jako armádník si s dětičkami poradí a dá je do latě a Nikolka mu pomůže 😀 😝