Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. bře 2009

jéééééééje nám pak bude ale špatně asi co 😀 😀 😀 😀 jak teď nejsme zvyklé 😀 no nebo budeme muset přes léto natrénovat 😀

many
4. bře 2009

to je fakt,já zapomněla na jeho povolání 😀 tak to je zvládne raz dva 😀

martinka79
4. bře 2009

já šla do ložnice za prdelínem otevřené dveře, lekla jsem , že sám vylezl z postee a odešel a on ten náš prdlej pes.

martinka79
4. bře 2009

to budem asi muset rénovat , já vyzkoušela teď nedávno jednou s mojí matkou dvě lahve vína au sousedů snad 3,5lahví ve dvou. no fujky.

e.k.t
autor
4. bře 2009

no Marti to bude koulovačka co? 😀 😀

teď to byla fakt sranda. nejdříve mi asi 20 minut klečoseděla u nohou a pak jsem si ji vzala na klín a něla jsem pocit že se pročůrala a ono to bylo tmavéééééééé bléééééééé tak jsem ji komplet přebalila a šup do postýlky, sice zase protestuje, ale za chvíli pochopí, že je čas spát 😉

many
4. bře 2009

no to ti věřím,že ti nebylo moc dobře,já zatím co riskla,tak o víkendě večer po kojení 3 sklenky červeného 😀 a další den dobrý 😀

many
4. bře 2009

já trošku pouklízela pokojíček ať může Ladík ráno zase dělat bugr a valím do sprchy a do hajan,tak si nechte dařit,dobrou noc a dětí ať spí celou noc 🙂

paolin
4. bře 2009

many dobrou! já jdu za chvíli taky 🙂

e.k.t
autor
4. bře 2009

many dobrou a klidnou

martinka79
4. bře 2009

no čauky já mám doma bulidlo ach jo. a přišel tatin
evi bléééééééééééééééé

e.k.t
autor
4. bře 2009

pavli tobě taky dobrou 😉

martinka79
4. bře 2009

já jdu to prádlo poflákat a toho kluka utloci argumenty že se nebude rozmazlovat

e.k.t
autor
4. bře 2009

Marti to mi povídej 😝

a já chvíli před tím dovečeřela, ještě že mám silný žaludek. ale hlavně že se pořád smála a neplakala 😉 Ještě nespí, ale je potichu 😉

e.k.t
autor
4. bře 2009

ha ha ha Marti stejně ti to neuvěří 😉

martinka79
4. bře 2009

no tak já ho vyndala a donesla tatínkovi do kuchyně a dala jsem mu panadol a hurá s ním do pelíšku a asi spí. smraďoch mě dostává jak si rychle zvykne na uspávání a miliskování. potvůrka.

martinka79
4. bře 2009

tatin myje nádobí já půjdu do sprchy hurá na kávu snad bude klid

alianka
4. bře 2009

jeee ty saty jsou kraaasneee, muj favorit jsou 85276, teda ale do tech jsem se uplne zamilovala!!! no ted mam ale smulu, mame financni krizi jakou snad nikdy, uz abych zacala skolit. Holky ja jdu taky chrnet, at se trochu vyspim, ted jsou ty noci dost divoke 🙂 tak paa zitra a at se vscehny deticky vyspi pekne na zdravo 😉

anta
5. bře 2009

Dobré ranko, holčiny, vy jste toho včera tedy zase nakecaly, vy nemáte co dělat, nebo co? 😀 😀 😀 😀 😉

e.k.t
autor
5. bře 2009

dobré ranko, noc pohoda, jen asi 3 mroukla za spaní tak jsem za ní ani nešla, vstala v 6 takže pohoda, usnula teda po 9

anta
5. bře 2009

Správně děláš, Evi, ony ty děti se pak naučí, že si houknou a hned někdo přiběhne 😉
Jinak tedy aktuální míry Honýše jsou 72 cm, 9,32 kg a obvod hlavy 45,5 cm (to jen tak pro zajímavost), Honýš má velkou hlavu jak pytel od banánů 😀 😀 😀

paolin
5. bře 2009

Jani, Áda má kebuli 47cm 😀
teď spal 5min. no, aby se náhodou nepřespal! v noci opět řev. ach jo.. ☹

anta
5. bře 2009

No to jsou teda radosti, to ti povím. Chuďátka moje ☹ Jestlipak Áda nebude chytřejší než Honýšek
😀 😀 😀

paolin
5. bře 2009

jestli bude po mně, rozhodně nééé 😀

paolin
5. bře 2009

jinak opět mě nasr.. pošta. doma celý den, ale ve schránce výzva! pitomci..

e.k.t
autor
5. bře 2009

Pavli stěžuj si na vedení písemně i telefonicky a to kned 😉

anta
5. bře 2009

Taky mi to dělají potvory jedny! Člověk na ně kouká z okna a šup výzva ve schránce, hajzlíci jedni líný! 😀
Paol - jestli bude po tobě, tak to bude pohodář 😉

e.k.t
autor
5. bře 2009

a po několika stížnostech se to napraví, jako u nás, už se to nestává 😉

e.k.t
autor
5. bře 2009

Jani to samé, okamžitě volej na poštu a stěžuj si, že jsi ji i viděla odcházet a že ani nezvonila aby jí domluvili 😉

alianka
5. bře 2009

dobre ranko, no u nas noc nic moc, Valous zase plakala a spala s nama v posteli, to se pak moc nevyspim 😒 Paol ty noci mas tez krusne co 😒 s postou mam uplne stejne zkusenosti. Jani Honzik teda pekne roste, to na nej jsi urcite pysna 😉 🙂 Evicka se pekne vyspala, aspon nekdo 😉

paolin
5. bře 2009

taky jsem z okna viděla auto. ach jo, no.
Jani, pohodář po mně asi moc nee 😉 jsem někdy, jak čertík z krabky 😀