Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. lis 2008

Jani jsem na tom stejně také nevím jak nato. dělala jsme to několikrát a nic.

anta
24. lis 2008

Vždy jsem ta data vymazala, nebo úplně z toho vylezla a nic 😖 Bůhví, co to po nás ještě chce 😀 😀

anta
24. lis 2008

Jo a koupila jsem si na uši takový ty sluchátka jak nosí bagristi proti hluku 😀 😀 😀 , když malý třeba náhodou ječí, tak mě to děsně trhá uši, opravdu mě bolí, tak jsem si udělala vánoce už teď 😀 😀 😀

martinka79
24. lis 2008

🙂 tak to je podobné já to vždy zavřela zrušila a nic. třeba nám poradí Pavča až se tu objeví.

anta
24. lis 2008

Konečně se mi podařilo najít v průkazce pro malého ty percentilové grafy, haha konečně, já pořád nevěděla, kde jsou 😀 😀 No a dr. je vůbec nepoužívá, tak si tam sama zaznamenávám, jak na tom malý je, abych věděla no a váhově mi vychází mezi 50. až 75. percentilem, což jde. Akorát mám trochu obavy, že nám malý nějak ubývá na váze a nebo že nepřibývá vůbec, v poslední dva dny mi vychází, že váží 7,8 a u dr. vážil 7,9 kg, tak nevím 😕 Za více než týden nám vůbec nepřibral, není to divný?

martinka79
24. lis 2008

přidala jsme fotky do mišáčka
jéééééééé a kde se to kupuje? nebo žeby to byla taková ta zimu? 🙂

martinka79
24. lis 2008

Jani není teřba se zase vytahuje. my jsme zase ve váškovém grafu nad 75%. 🙂 počkej ještě a pokud nepřibere atak to potom řeš, ale hlady neječí co 2hodinky ne? a v noci chrupe jedna báseň . tak to zdráv a spokojen.

anta
24. lis 2008

Ta sluchátka jsem koupila v tescu mezi potřebami pro zahrádkáře a pracovními pomůckami, stály 179,- Kč, ale to ticho, to tiiiicho to je k nezaplacení 😀 😀
Nene, neječí, dostává napapat cca každé tři a půl hodinky 150 ml a je spokojenej, kaká obden a v noci nám krásně zase spinká, asi byl opravdu předtím přecpávanej, chudák malej, no jo, ale když člověk neví, tak si každý pláč vysvětluje hned jako hladový.
Snažím se to neřešit, říkám si, že už nabral dost dopředu 🙂

anta
24. lis 2008

Mišák je roztomilé dítko, klobouk dolů, ani se ale nedivím, je totiž celý maminkovský 😉

martinka79
24. lis 2008

T ak Jani a teď jsi sama odponěděla, je spokojený. tak to je dobře. ať si teď nechá svoji váhu ustálenou a potm a šup zase do růstu.
díky za pochvalu Mišáka. je to můj mazel potvůrka jedna prťavá. 🙂

martinka79
24. lis 2008

udělal rajony a šel spát ten je tak hodný. a já pošupu žehlit mám tho nějak moc. Nikolka jako modelka toho vybere. ☹ dnes is zkoušela 3sukně zda jí ladí, chápeš to. a já si vzala snad do 18cokoliv a hurá do školy.

anta
24. lis 2008

Je fakt moc krááááásnej, jééééééééé, já si na něj počkám 😀 😀
Včera mě manžel pěkně naprdl, říkal, že mě má moc rád a že ještě 70 let bude mít 😀 😀 Teda, ale když si uvědomím, že by tady měl strašit do stovky, no nevím nevím, za 20 let by mě pustili, chachacha 😀 😀 😀
Myslím, že nás doktorka pochválí, že je vidět, že jsme mu tu výživu upravili 😉

martinka79
24. lis 2008

Jani určitě tě pochválí jsi ta nejlepší mamina na světě a Honzík může být jen a je rád. 😀
70let no fuj to je šílená představa. ježiš raději nemluvit, když si přestavím, že Míšovi bude 18 až doplatíme úvěr a nám s manžou kolem 50to je hrůza. Na stará kolena budem asi bez dluhu. 🙂

kde jsou všechny matky? asi něco dělají jen my dvě zase klábosíme. 🙂

martinka79
24. lis 2008

Tak Jančo pěkně relaxuj, žádná slachadl ana uši, jelikož je třeba slyšet honzíka až se vzbudí. Mám to k vám moc dalkeko abych to zastala s vých. i u Vás a Ježíšek ten někdě buší ve výrobě dárků 😀
jdu žehlíkovat, kávičkovat a papat nějakou dobrotu. jo včera jsme upekla delikatesní perník. tak se stav. 😉

anta
24. lis 2008

Tak jo, Martinko, díky za pozvání, už letíííííím ham ham 😀 Když spí, tak si sluchátka samo neberu, to neeee, ale až začne ječet, jestli začne, tak nasadím podobu bagristy a bude 😀 😀 😀 Budu vypadat jak ten z vesničký mý střediskový, ještě tak rohlík do ruky a je to jasný 😀 😀 😀 My máme hypotéku asi na 25 let, tak snad se toho dožijeme 🙂

dite1
24. lis 2008

dobre ranko holky
misak je moc roztomily, ja uz se nemuzu dockat az ten muj raubir bude taky sedet a hlavne chodit!!
Holky tady se vubec na kycle nechodi!!?? Zitra rano prijde jedna pani masyrovat Honzika a odpoledne se jde na ockovani 😖

anta
24. lis 2008

Ahoj Míšo, jak to, že se u vás na kyčle nechodí, vždyť je to základní prohlídka dítěte! Panebože, ti francouzi to nějak flákají 😖 Na jaké očkování jdete? 😉

dite1
24. lis 2008

pentavac a prevenar na 3. a posledni.
No to vis tady porad kazdy rika francie francie, ale i mama rikala ze jsme tady 100let za opicema. Vzdyt se jim tu nadava ani caj. Chudak pije vodu. Maji tu nejaky caj, ale az od 5. mesice.Stoji to tu za prd, mama se tesi az prijedeme jak ho pekne nacpe vsim moznym a da mu caj!!! 🙂

anta
24. lis 2008

Tak se máš na co těšiti, viď? Ono ne nadarmo se říká, že všude dobře, doma nejlíp a co tvůj přítel, přijede taky do krásných Čech? 😉

e.k.t
autor
24. lis 2008

ahojky, tak jsem právě obstarala Joli a podařilo se mi v obýváku vytopit na 18°C no úplná sauna mi to připadne 😀

anta
24. lis 2008

Teda Evi, to je super 😀 😀 Mně malej teď chrápe přes dvě hodiny, sakra to vědět, tak se taky natáhnu 😝 😀

dite1
24. lis 2008

no ja odjizdim 14.12. a on za nami prijede 21.12. to bude mit dovcu. Pak on odjizdi 4.1. a ja az 10.1.
Ale Cechy se mu moc libi, uz tam se mnou nekolikrat byl. A v lete se chystame autem. Segra se bude vdavat tak zaroven to vezmem do Brna na zavody motorek.Jsme fan na motorky uz jsme byli 2krat ve Spanelsku na ne a na Brno uz se tesime 3 roky, ale vzdycky nam to bohuzel nevyslo 😉

anta
24. lis 2008

To je moc dobře, že se mu Čechy líbí. A vy ve Francii zůstanete navždy, ju?

dite1
24. lis 2008

ja taky nad tim uvazovala, ze bych se sla natahnout malej prave usnul, tak mam tak 2 hodky klid.
Je sice pravda, ze vsude dobre doma nejlip, ale ja jsem tu uz 7 let a jsem tu doma. Od rodicu jsem odjela hned po mature to mi bylo 19 a tady jsem zacala muj opravdovy zivot, prvni prace svuj byt, brzy snad se dockame baracku, prvni mimco a tak.......... Asi bych se do Cech spatky odstehovat nechtela, ale vzdycky se hrozne rada vracim. Mam tam vsechny kamaradky a celou rodinu. A ted uz se mi ani nestyska tolik co driv protoze s internetem mam volani na pevnou linku do EU zadarmo tak i dokaze stravit 2 hod na telefonu...... 🙂

dite1
24. lis 2008

Driv jsem chtela se odtehovat jeste do jiny zeme, ale vsude to stoji politicky za prd!! A hlavne MP by odtud odejit nemohl, narodil se tu a neni to takovy kosmopolitan jako ja. Jo na dovcu to jo, ale doma je doma.Takze docela hodne cestujeme ale 3tydny max pak se musi vratit do sveho rodneho Toulouse.

anta
24. lis 2008

Tak aspoň, že tak Míšo, to je dobře, že jsi si zvykla, 7 let je dlouhá doba, já od našich odešla v 21 letech a přiznám se, že toho nelituji, ačkoli dítě přišlo až teď, je mi 31 let a v lednu už mi bude 32, fůůůůůůůj, to jsem ale stará fuseklajda 😝 😀 😀

dite1
24. lis 2008

Nejvetsi sranda je, ze vzdycky si planujeme nejakou dovcu a nakonec skoncime v Cechach.
Jen jednou jsem jeli na kanary a na korsiku jinak kazdy prazdniny huraaaaaaaa do Cech

dite1
24. lis 2008

Prosimte to jsou nejlepsi leta!!!! 😀
Me bude v prosinci 27 a MP ted oslavil 41 to on je stara fusekle 😀 😀 😀

dite1
24. lis 2008

Ale fyzicky na 41 nevypada............ 😉

anta
24. lis 2008

Aha, no vidíš, to mě nenapadlo, že jsou to nej léta, mládí už je v pr... a do důchodu daleko 😀 😀 😀