• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
já tvarůžky miluju a tatin taky :grinning: :grinning: :grinning: nedávno jsme je měli obalovaný s hranolkama a oblohou :grinning:
6. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukám na beremese. docela prča, jak holčiny nakoupili botky přes ebay a teď je hojně prodávají, páč jim nesednou. sleduji i diskuzi o nákupu šatů přes ebay. dobrý pak porovnávat originál na fotce s realitou. nevím, nevím..ti češi by si fakt dali i koleno vrtat, kdyby tím ušetřili..
6. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, Mirek taky tvarůžky rád. hlavně smažený. může je ale baštit leda, tak s mojí mamkou :grinning:
6. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až budu malému kupovat botičky, tak jedině značkové, to se klidně přes kapsu plácnu, nechci, aby měl zničené nožičáky :wink:
6. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mizím se chystat ven,zatím pa pa
6. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já, co se týče sýrů, tak je miluji, ale nemusím ty balkánské a takové ty tvrdé s plísněmi. Mám ráda romadur, to jooo a teď kupuji hermelín Baladur, je to taky slušný smradlák, ale je mňam :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol, myslím, že jsou věci, které by se opravdu přes net kupovat, i když jsou tisíckrát levnější :wink:
6. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu vařit, než se mi Áda vzbudí. Vítek jde dnes domů poo. to se zase nezastavím.
ale zítra razím na oba zápasy. a vzhledem k tomu, že mezi námi hrají kadetky, tak je to na celý den. docela se těším. potřebuji vypadnout od dětí :pensive:
6. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol, to chápu :wink: Uvař něco dobrého a pošli mi ochutnávku :slight_smile:
6. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli prima vařeníčko, já dnes nevařím. Jani já má polévkové dny pořád. děti polévky milují, ale kdo je má vymýšlet. jinak dáky za radu jak použít býrle :grinning: :grinning: :grinning:
amny já věděla, že na ně klidnout,a le že tam měli takový sek.
sháním pro prdelína kalsiku bílé body s dl. rukávem bavlna skoro nikde nemají 86-92- ach jo. on je tak rád nosí.
Jinak tvarůžky miluje Michal, nohy smrdí Prdelínovi. a já tvarůžky nedělám.smrdí po nich byt..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
many pošli receptík abych udělala MM radost. díky ti moc moc. Pěkně nakup můžeš i mě. pošlu ti many na účet.
6. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani boty taky kupuji v obudvy. neřím že všchny jelikož Nikol na lítačku občas koupím levnější, ale jinak jako málaá měla přehlídku bot vše z obuv. :grinning:
6. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honýšek si říznul skoro dvě hodinky spánku a je čiloučkej jak včelka :wink:
6. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to spolu užijte u nás jetšě spánek nebyl
6. bře 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se vám přiznat, že u nás není jediný den, kdy bych Honýškovi neřekla, jak ho miluju a že jsem ráda, že ho mááááááám :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to já vím, a víš jak jsme šťastná za naše dva drobky. :grinning: právě jsme rpobírali hračka máme jich hroooooooooooooomadu. jen mu to říkej on si to rád připomene až bude velký.
6. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsme tadyyyyyyyyyyy :slight_smile: hele taky vám vypadává koník nebo jen mě :angry:
6. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to bych taky brala aby mi spal dvě hoďky v kuse :wink:
6. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many mě nevypadává.Michálek chrupe zase bez jídla ach jo. :frowning2: Nikola uklízí pokojík to bude zase do večera.
6. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se vyvalila na balkon to je nádhera slunečno teplo jako na jaře. tak yjsem si na balkon dala jarní květinku. zatím jednu.
6. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many třeba až bude spávat jen jendou denně tak bude spát určitě hodinua víc.
utaháš ho venku a potom po obědě hurá na pohodu.
6. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, Vítek se naučil spát, jak píše Martinka. vydrží dokonce i hodinu a půl! teď už tedy jen vyjímečně. spává poo tak 1-2 týdně.
Adam teď chrní. jdu si dojíst oběd, páč mě mrňous nenechal.
6. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás furt leje. už je to docela na bednu...
6. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je furt pod mrakem a sem tam poprchává :unamused:
koník mi vypadával tím,že haproval net :angry: jsem si pak všimla,že mi blbne i pošta a icq :angry: už dobrý
6. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla s malým nakupovat, nakupoval se mnou a pak na cestě domů usnul, to je šikulín :wink:
6. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak konečně chvilka času, Joli usnula. hurááááá :wink:
6. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé my už jsme vzhůru. :slight_smile: ale spal krásně až do 13hod. udělala jsme úkols Nikolkou z matematiky a musím říci, že čím více počítáme tím větší má představivost a nepotřebuje své prsty. za chvliku bude lepší jak já. :grinning:

Pavli a co jsi kuchtíkovala?
6. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Á asi jste někde rozutíkané, u nás bylo prima najednou tu je mraka a je fujky, tma a začne na 100% pršet.
6. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Janička si udělala radost, :grinning: :grinning: :grinning: koupila si čtvrtky, pastelky a fixky a budu malému malovat nějaké obrázky a vystřihovat a chci je nalepit na okno dětského pokojíčku a též na dveře, ať to tady má ten náš kluk trošku veselejší, už se na to moc těším, i když moc malovat dvakrát neumím, ale to neva, nějaké sluníčko a autíčko snad zvládnu :slight_smile:
6. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro doplnění, moc mě baví pro Honýše vymýšlet různé blbosti jen aby se zabavil a aby se mu to líbilo, konečně se můžu taky na někom vyřádit :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my uvařili a naplnili pupíky, Joli ještě chrní, zub už je venku a v noci přeřízl žilku tak bylo něco krve, ale už je to dobré :wink: a vedle se na povrchu dásínka objevila krupička, jak se tam chystá pomalu další klofák :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek