• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ach jo tak ho rychle uzdrav
teď jsem se rozčíla v jedné diskusy psala tam jedna miamina že za zuby akazy dětímůžou rodiče :angry: Moje Nikolka je pečlivá já takéa chuděrka měla dva kazy a muselí vrtat asi 4-5letech a dvakrát trhat rostoucí zub jelikžo za nimi rostli už druhé. tak jsem jí to tam napsala. se mě to i dotlo. :frowning2:
7. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Bojuje s tím jak drak, je to šikulka, normálně jsem učesala, než ti dva přišli z procházky a Honýš na mě kouká, jako by mě nemohl poznat, no to je strašný! :sweat_smile: :sweat_smile:
Rodiče za kazy dětí mohou jen v těch případech, když jim pořád kupují sladkosti a tak, ale pokud k tomu má dítě dispozice, tak s tím nic rodiče bohužel nesvedou, já to znám z dětství, mě vrtali fakt pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no nikolka nejí ani sladké a má vý´ážně zubní základ na hovno.-
Jani fotečka pěkná
7. bře 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,tak uz jsem drobecka malinkatyho ulozila!byl to celkem narocny den!Mela jsem tu kamosku s malym!bylo to fajn a Vaneska jak radila-jeje!Je to fakt divocak!
Ali u nas je to s MM to same,take potrebuje chodit s klukama na pivo(a prijde az rano) a taky nechape co mi na tom vadi!Vzdyt on se potrebuje odreagovat-mi vzdycky tvrdi!A to ze je treba 14 dni mimo republiku a pak chce jit sotva jak prijede na pivo to bych ho vzdycky nejradeji prerazila!To jsem pak nastvana a schvalne mu rano na to dam malou do postele at hezky vstava! :grinning: jsem potvora!
Jani klokanku mam taky a je to fakt super vec kdyz je mala protivna,tak ji tam, soupnu-ona je spokojena ze je u me a ja mam klid a to ji jeste vzdycky do ruky strcim varecku kdyz varim a kdyz treba utiram prach tak ji do ruky soupnu hadru a mas videt jak je krasne uklizeno! :grinning:
7. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jee Jani Honzulik je krasnej!A jak krasne rabuje! :grinning: Musim se mrknout do albicek at vidim jak vam ti mrnousci pekne rostou a lumpaci!
7. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! jdu jen na skok. za chvíli uložím Vítka a asi padnu též.
dnes jsem měla den bez dětí :wink: vrátily jsme se ve čtyři :slight_smile: první zápas výhra 3:0, druhý prohra kontumačně. měly jsem dva úrazy - nejdříve totálně vyvrknutý článek na prstu a následně výron kotníku + vazy. takže dost drsný! kravka soupeřka se ani neomluvila :angry: dupla naší nahravačce na nohu. nu, sportem ku zdraví..
tak prima noc všem!
7. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jee Pavli den bez deti!To bylo aspon odreagovani ze?!No tak to je teda drsny ty urazy!Ja uz se jdu taky netahnout,ale k telce! :wink:
7. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pavli ještě že se ti nic nestalo :wink:
7. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mi vubec nesel konik :frowning2: a pak jsem uz uklizela ten pokoj na skoleni a tak jsem to nemohla uz zkouset. Jste zlaticka za povzbuzeni, ja vim ze ono je to skoro vsude stejny, no jsme zeny silne a musime to zvladnout a manzilky si nezabit :slight_smile: u nas to nakonec dopadlo dobre, sice pul dne dusno a hadky, ale nakonec usmireni a MM udelal i vecu - bramboraky :slight_smile: tak jsem se nechala uplatit :wink: Monki Vaneska je sikulka, ze s Tebou uklizi :slight_smile: Valus se mnou dneska v klokance luxovala :grinning:
Paol hlavne ze jsi v pohode, teda mate to tam docela drsne :wink:
7. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, tak u nás byla noc naprosto příšerná :rolling_eyes: :rolling_eyes: , malej má rýmu a hlavně celou noc kašlal, má suchý dráždivý kašel a táta ten byl v hospě, vrátil se ale kvůli nám v půl desátý, což je fajn, ale usnul a já do 24 hodin vůbec nespala, vždy když začal malej kašlat, tak jsem ho chvíli ponosila a pak položila a pořád dokola :frowning2: Rozhodla jsem se nakonec, že si ho vezmu do postele, máme jednu v dětském pokoji, tak jsem si tam ustlala a Honzíka jsem si vzala k sobě, no a pak ve 24 hodin vstal MM, poslal mě spát a nespal zase on celou noc, chudák. Psala jsem dr. maila, že máme tyto problémy s malým, ať poradí, co s ním máme robit. Honýš je ale jinak dost v pohodě, vysmátej, občas si i hraje, takže to vidím na nachlazení :frowning2: Ale i to dá setsakramentsky zabrat. Dala jsem mu Hedelix, ale zabírá jen na chvíli, tak nevím :pensive:
8. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
8. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani víš že toto stejné začínalo u nás s Nikolkua potom s Míšou. raději bych jí zíz´tra brnkla pokud by ti nenapsala apotom bch se s ní domluvila. aby to chuděrka atyk nechytil na průdušky. nechci strašit a nic přivolávat.

Holky tak nakonec máte ukázkové manžílky.
U nás normální odpoledne já sama na děti , Mikolka venku a Michálek se nudil. potom jsem si zahráli a chystali veču, při koupání přišel tatínek prdelku rozmazloval. Večer v provedení dvou lemer. já unavená a michal z práce a stavby a to dnes frčel do služby, kde si ani na minutu nedáchne, ale budu já ho snad litovat? :grinning: kdepka.

Pavli jj sport to znám to je o zničení já z basketu mám snad všechny prstíky po zlomenině.
ty jsi snad v pohodě, užila jsi si to.
8. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no u nás neutrální skoro tichá domácnost :grinning:
8. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VŠECHNO NEJLEPŠÍ K MDŽ :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si pokecáme spolu já jsem dnes sama s dětmi a to od 14hod bude Nikolka karnevalovat a my budem úplně sami. :grinning:
jé dnes je MDŽ to já úplně zapoměla. tak tobě Evi též vše nej.
8. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
A jo, dnes má Mišák 11měs.tak mikdo mi nepopřál. :slight_smile:
8. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jé Marti tak to honem napravím všechno nej nej nej Miškovi, já myslela že je 9. :frowning2: :wink: :grinning:
8. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepka 8. tedy doufám. :grinning: díky ti.
8. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já už v tu dobu byla v nemocnici, takže jsem měla informace, ale kolikrát jsem je nezanesla do PC a teď je nemám :grinning:
8. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
to nevadí. :slight_smile:
8. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mě dnes čeká s Nikolkou nácvik psaní s. to bude veselo doma :grinning: Michálek rabuje u nikol pokoj a ona čumákuje na bednu na hřiště 7. mě se tak nelíbí,a le djno dopoledne u pohádek ji nezabuje. :grinning:
8. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no už jsem si to poznačila do deníčku, takže jestli jej opět někam nezaložím, já bordelář, tak to třeba budu vědět :wink:
8. bře 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no taky tam načerpá nějaké povědomí, si myslím. v pondělí sviští do školy?
8. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ano děsné. to bude doma ticho a prázno
8. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to asi jo, já zase budu sirotek, že Martin bude stěhovat martina do jeho bytu, už se to vleče přes měsíc a fakt mne to ubíjí a nic z toho
8. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to ti věřím, já to znám akorát, že Mm dělá na našem a výsledek je vidět a má efekt.
Vydrž budu ti dnes dělat společnost s otravovat tě. :grinning:
8. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčinky, nebojte, stále jsem zde a přeji vám vše nej k MDŽ, tak aspoň nám něco zůstalo ke slavení :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, jen pro tebe, dnes jsem spala 5,5 hodiny, to je super, že? (vtip) Dnes si hlavu do písku teda fakt nedám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, Mišulínkovi vše nej nej k jedenáctinám :grinning: a ať ho rodiče nezloběj :grinning: a velkou pusku na čelíčko :wink:
8. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani to mě moc moc mrzí, vážně hned jak jsem si to přečetla tak jsem tě litovala vím co to je, když máš skoro probděnou noc. :frowning2: já vím, že to neberš vážně když ti občas napíši nějaký ten rejpanec, viď. :slight_smile:
8. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Mišán šel hajat.
8. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek