Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
10. bře 2009

Marti - nechápu 😅 na co to jedete 😉 😀

martinka79
10. bře 2009

many a chtěla by jsi něco pro ni?

mám problémy s pletí a potřebuji na ksmetiku nebo na vyšetření pelti vadí jakýkolv krém co mám. ato jsme používala drahou značku jinak i modrá indulona mi udělá fleky, které tedy později zmizí. ☹

many
10. bře 2009

no brala bych něco 😉 proč ne,ale néé zadarmo 😉
jinak já ke kosmetičce chodím akorát na obočí 😉 ale kosmetička by ti poradila a nebo co na kožní 😉 mně se po porodě začalo mastit pěkně čelo a pupínkovatět ☹ nikdy jsem s tím neměla problémy a teď trošku jo,tak na to dávám pleťovou vodu na mastný obličej a ráno to pudruju ať to zkouším vysušit 😀 😀 😀

martinka79
10. bře 2009

jéééééééééé many Michálek se narodil se zkrácenými vazy na pelškách u ruky. Nikolka to měla tedy také jen u jedné ruky. Je to banální zákrok, ale pod narkozou a mohou ho vzít až po jendom roce života, narkoza je jinak sama o sobě dost nebezpečná. 😉 nastřihnou šlachu a zašijí a obvázají ado 14dnů typuji pohosa. on si palekčky natáhne ale přes kloub. nebolí to. je to normální a má to skoro 60% lidí děti či dospělých. já to poznama tak brzy díky tomu, že to měla Nikolka. Já stará pěčlivka. 😀

martinka79
10. bře 2009

já spíš suochou a šíleně problematickou taky mě napadl a dermatolog. u té na tu kmestiku rozobru pleti s eplatí buď 500 nebo 1500 ajsou 2-3sezení

many
10. bře 2009

aha,to ani nevím,jsem to asi tenkrát nečetla,no hlavně,že je jinak zdravej a budeme pak držet pěstičky ať to dobře dopadne

many
10. bře 2009

to je škoda,že nemáš nějakou známou kosmetičku,co by ti třeba poradila levněji

many
10. bře 2009

a co si myslela tou patou 😉 to jsem taky nepochopila 😅

martinka79
10. bře 2009

jsem to, ale tele píši to s Michalem na klíně. Pardona moc se omlouvám pasta na zuby.

martinka79
10. bře 2009

kosmetičky tu jsou asi i levné, ale nevím jaké, já totiž nikdy tady nikam nechdila jen na vysočině. no nějak to vymyslím.

many
10. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

anta
10. bře 2009

Achjo, Honýš zase vůbec nespí, od pěti je vzhůru, to jsou mi novinky ☹ . Jinak se snaží se stavět na nohy! Nejde mu to, ale snaha je veliká, tak čučím jako blázen 😉

many
10. bře 2009

anta - to příjde a třebu už dnes,jak se snaží teďka 🙂
Marti a ty se ptáš na pastu pro Mišánka jo 😉 já zatím nic dávat nebudu,jen vodou,včera jsem mu poprvé čistila 😀 ale po každým jídle,no to si teda nevzpomenu a tatin říkal ne,ne,jen ráno a večer 😀 😀 😀 😀

many
10. bře 2009

anta - počkej,to bude jak Ladík,rychlovka,se postaví a do týdne chodil u gauče 😀 😀 😀 😀

martinka79
10. bře 2009

Jani no tak to budete do neděle pěkně stojákovat a houpat se. 😀 se těš a že enspí holt už si to natáhne na delší čas, jen neprotáhnout moc potom zase nechtěhjí usnout přetažením.

many no já to dělám vodou,a le myslela jsem si, že na těch 8zubů koupím nějakou pastu. No až půjdem k dr. tak se domluvíme jsme tam na květen objednaná celá rodina.

martinka79
10. bře 2009

Many u nás si čistí míša sám se mnou když jdu já a potom večer s Nikolku nebo sám. dám mu ho doruky auž jede. 😀

many
10. bře 2009

Marti a Míšánek tě nechá tak pěkně psát na počítači jo 🙂 to u nás nehrozí,jak ho vemu na klín,tak práská do klávesnice 😠 🙂 takže má smůlu ,ale zlobí i tím,že si stoupne ke mně a furt mi chce vzít myš 🙂 tak musím furt roztahovat nohy 😀 😀 😀 aby se k počítači nedostal 😀 pak ho to přestane bavit,jde si hrát a zachvíli na novo 😀 tak to probíhá,když si chci s váma pokecat 😀 tak teď by se měl tak za 2 minutky probudit

many
10. bře 2009

Marti já nevěděla a koupila si zatím ten náprstek 😉 no možná jsem mu mohla vzít ten kartáček,že by si sním hrál a čistil a masíroval dásíňka 😀

martinka79
10. bře 2009

no tak to u nás také, on si těď hraje. Jinak má svoji Myš... tatínek mu pořídil vyřazenou, ale on ji chce mít taky nahoře jako já. taky buší,a le já mu vemu knihu nebo se krmí a to dá malinko pokoj. Michal dokonce zapne sám Pc a vysune klávensici a už to jede. je to číslo. ale za to tedy dostává přes ruku.

many
10. bře 2009

koupila jsi mu nějakej speciální nebo obyčejnej měkkej 😉 ať vím,pozbírám od vás rady na další nákup 😀 😀 😀

many
10. bře 2009

jo to Ladík taky přišel zase na to,kam se dávají cédéčka,takže zapíná a zavírá 😀 nic víc zatím neumí a snad se ani nenaučí,aby mi pak nevypínal počítač,tu naší herku pomalou,bych zase čekala dlouho než by nastartoval 😒 🙂

many
10. bře 2009

anta asi uspává Honzíčka 😉 že by to na něho už přišlo,ta únava 😉 --- Honzíčku spinkej pěkně a dlouho 😀 néé jak Ladin jen půl hoďky 😉 ale bacha už pár minutek přetahuje 😀 😀 😀

many
10. bře 2009

taky by to mohl natáhnout na hoďku aspoň 😉

martinka79
10. bře 2009

my máme dva kartáčky měký v lékárně né nic drahoho a potom ještě jeden. s prvním jsme se to učili v obýváku jako si hrát a druhý už je pravý koupelnový.
no Mlj prdelín vypíná raz dvaPC. ale už se sklidnil jak občas dostane.

martinka79
10. bře 2009

Jé many to u ná se včera spalo 3hodiny ale jen jendou denně. dnes to vidím na podobnous cénu,a le až kolem oběda. 😀

many
10. bře 2009

Jani počkej až si začne stoupat 😉 to už bude horší v postýlce,se ti v noci zvedne a nebude chtít hajat a bude na vás kukat,kuky kuky 😀 😀 😀 ale tak to ti nepřeju v noci,stačí přes den 😀

many
10. bře 2009

už mě voláááá 🙂 🙂 🙂

martinka79
10. bře 2009

many tak změř svoji setřičku a já o víkendu připravím oblečky. mám tu několikatery džíny, sukýnku letní, šatky, punčochy takové ty barevné k sukním tak uvidíš co se bude hodit necháte a co ne tak hlt půjde někam do pytle. 😀

martinka79
10. bře 2009

Jé ten je přesnej tak pááááááááááááá užijte si hraní my jdeme taky něco dělat

many
10. bře 2009

Marti,uvidím jí až v neděli,ale má velikost 110 ,a dál
a jinak mámsestřenku a ta má dvouletou holčičku,třeba by taky něco koupila 😉 jak chceš,můžeš mi třeba poslat mejlem fotečky,co 😉 tak Ladíka jsem nacpala teď přesnídávkou a budu chvíli v obyváku u paneláku žehlit 😀 😀 😀 zatím,pak se tu zase ukážu 😉