• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Evi, děláte dobře. na Jolanku jste si hodně počkali. taky bych tak uvažovala.
12. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé teď čtu,že kdyby to bylo rychlý,tak byste brali i třetí :grinning: :grinning: :grinning: no to je krááása :grinning:
12. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pokud by druhý nebyly rovnou dvě :grinning:
12. bře 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak by byly dvě, měli byste dvojitou radost a s Jolinkou trojitou :slight_smile:
Honýšek mi krásně spí, ale zjistila jsem děsnou věc, Honýšek se chce nechávat uspávat jen v ruce, pomooooc, jak toho devítikilovýho bejka mám nosit, bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je hloupý a v klokance by se mu nelíbilo? :wink:
12. bře 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík už taky chrní,Jani mně doma usíná u prsa :wink: venku naštěstí bez :grinning:
12. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, v klokance mi vydrží chvíli, neboť se chce držet mámy kolem krku, mám ho jako ozdobu místo náhrdelníku anebo jako opičku :grinning: :grinning: :grinning:
Many, no já žádná prsa nemám, tak má Honýš smůlu, bude si muset počkat až bude mít holku krev a mlíko :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Joli usíná v postýlce od malinkata, tak doufám že se to nezmění :wink:
12. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrý :wink:
Holky, Honýš pořád leze na kolínkách do výšek a snaží se stavět na nožičáky, to jsou vám rány a řev :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani zachvíli se postaví a pošupe :wink: taky jsme s Laďou šíleli,že furt padal na hlavičku a naštěstí teď už je to jednou za čas :wink: počkej,zachvili se rozšlapa :wink: :wink: :wink:
12. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pověsti prádlo,musela jsem zapnout pračku jak se včera zblil a dneska pěkně dos... :unamused: a to ráno kakal hromadu do nočňajzu :unamused: asi těma zoubkama no a nebo zubem :unamused:
12. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem moc zvědavá, jinak Honýš spinká už hodinu a půl! To je zázrak od pondělí! :wink:
12. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já taky peru a peru a peru, mám tu několik krabic věcí po dětech známých a jak to leželo ve sklepích a na půdách blééééé a Joli si v tom čuně lebedí a dělá s tím borčus :frowning2:

no něco vyberu a nechám si a zbytek dám po pár korunkách do bazárku :wink:

teda nápad Martina, prý se sem nevejdeme :grinning:
12. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pořád oblečky v posteli v ložnici, je toho jak nas...., mám problém to udat, ale to bude asi tím, že na to tolik nemyslím :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ladík taky přetahuje,ale tak nespal předtím,měl jít už v 11 a šel až po 12,ale jen ať pěkně spinkají
12. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tichooooooooooooooooooo
12. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Jolipomáhala věšet prádlo, to byla kůlna, raději bez ní :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já teď vytřela kuchyň,koupelku a chodbu a chtěla bych ještě schody,ale nevím nevím kdy se Ladík probudí,aby mi nespadl z postele,tak asi budu muset počkat a nebo to risknout,ale asi počkám
12. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobíšek,zase si to protáhl pěkně :slight_smile: jsem zvědavá jestli mu teplota klesla nebo ne
12. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda ta zvýšená teplota,že :grinning:
12. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Many a dáváš ještě něco proti ní?

Joli oběd a sušárna asi zmohla, tak ji šupnu do pelíšku :wink:
12. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nic nedávám
12. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokud není 28 tak se nemá,že si tělíčko tvoří obranné látky
12. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
38 :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no joli pomáhá i jablešný čaj s meruňkovou šťávou, ale asi tím že jí tak moc chutná, že ho vypije kotel a pak hodně čurá a tím se ochladí :wink:
12. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my spali 1,5 necelou a zase úplně horkej a červenej jak ráček,ale má furt 37,7 no ale na večer mu dám teda čípek,to nebudu riskovat,aby se mi chudáček budil :frowning2:
12. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to pochopila, tak silnou demenci zatím nemám, že kdybych měla, tak MM do druhýho nejde :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes mu šťávička nejede jak to jídlo,tak hodně kojím,jdu mu ohřát znova obídek,třeba si trošku dá
12. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no aspoň že se ještě neodstavil, Joli ne a ne a ne, takže teď mám ještě co jsem zamrazila v očekávání změny názorů, jinak UM :wink:
12. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky hlásím se tu. venku zima jako v pr... a začalo i pršet. zvládla jsem vše kroužek, nákupy a cestu dompů jé doma je klid a jak je Mišák doma šťastnej. jen mám nákup v autě Nikol venčí pesana a až dojde pošupu pro ten nákup. azse balík peněz a nemáme nic.

MÍŠA JE ZDRAVEJ máme do nedělel brát ATB a jinak pohoda. no uvidíme. :wink:
12. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek