Drobečci z třetího trimestru

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😃 😃 😃
many
13. bře 2009
tak synka mám vzhůru 😉 spal 1,25 h 😃 😃 😃 jdu žehlit 😉 zatím pa pa
martinka79
13. bře 2009
my máme též vyhřívané předpis nevím,a le je to o pojiš´tovně na kolika a za kolik nevím. to bude vědět Mm
martinka79
13. bře 2009
holky pá jedu na nápuk
e.k.tautor
13. bře 2009
přepis tj tím že to jde z jiného kraje, tak aby tam nebyl pojišťovací podvod 😃
e.k.tautor
13. bře 2009
tak si dávám meltu a vyřím brambůrky, budou se smaženým sýrem 😃
anta
13. bře 2009
Pardon, holky, kluk je vzhůru a pořád na mě dotírá, dr. nenapsala nic, ale naštěstí to ani nebylo třeba, ač ještě trošku rýmujeme a trošku pokašláváme. Zvedl se mi v kočárku, takže se chytil okrajů naprosto suverénně. Teď se zrovna tady váží a jde mu to dobře 😃 😃 😃
anta
13. bře 2009
Dala jsem fotku Honýše do alba, to budete koukat, jak jsme pěkně zmalovaný 😃 😃 😃
e.k.tautor
13. bře 2009
Jani ještě dobrý 😉
many
13. bře 2009
tak my máme vyžehleno a budeme se chystat na obídek 😃 😃 😃
many
13. bře 2009
dobrou chuť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
e.k.tautor
13. bře 2009
tak my už jsme po obídku, hmmmm ale jesm kuchařka na baterky a na vybitý :-p připálila jsem brambory a to jsem je nevyvařila :-N
many
13. bře 2009
se stane 😉 🙂
já si ještě nebyla schopná ohřát polívku a malej už je vzhůru,ale hraje si,tak na to asi půjdu teď 😃
many
13. bře 2009
no tak vyhrál chleba s máslem a se salámem 😃 😃 😃
many
13. bře 2009
nikdo nikde,holky už jsou asi s dětičkama na procházkách 😉 taky nás čeká až příjde tatin z práce 😃 musíme udělat i nákup na víkend 😃
anta
13. bře 2009
Many to uhodla, my jsme byli s malým venku, vítr mi málem převrátil kočárek, fuj :-p 😃 😃
e.k.tautor
13. bře 2009
no tady taky funí, my si dali obídek a já ještě peru, ty věci jsou načichlé půdou :-p
anta
13. bře 2009
To jsi dobrá, my budeme prát zítra, dnes na všechno prdím 😃 😃 😃
e.k.tautor
13. bře 2009
já musela vyprat ty 4 krabice dětských věcí, bylo to načichlé půdou a kouřem z komína a některé i cigaretama :-p
e.k.tautor
13. bře 2009
tady nikdo tak dobrou noc 😉
e.k.tautor
14. bře 2009
dobré ráno
anta
14. bře 2009
Dobré ranko, my jsme dnes s Honýšem dost akční, ten se tak už druhou hodinu nezastavil, pořád někde šmejdí 😃 😃 😃
e.k.tautor
14. bře 2009
no Jani to znám a nejlepší je v televizi ta angličtina to se tlemí jako kdyby tomu rozuměla 😃 😃 😃
anta
14. bře 2009
To mě povídej, já mám někdy pocit, že když na něj mluvím německy, rusky či anglicky, tak že mi rozumí víc než když na něj mluvím jazykem rodným 😃 😃 😃
e.k.tautor
14. bře 2009
no já jazyky neumím, ale jí se to líbí 😃
anta
14. bře 2009
Já je taky moc neumím, jen jednoduché povely jako "pojď ke mně, jdi ode mě" a tak 😃 😃 😃
e.k.tautor
14. bře 2009
hmmmm to bych musela nastudovat 😉
anta
14. bře 2009
Já to nestuduji, já hlavně na Honýše pískám 😃 😃 😃
e.k.tautor
14. bře 2009
no joli funguje na kabely a tkaničky 😃 😃 😃
anta
14. bře 2009
Já už musela zakrýt zásuvky, malej je jimi přímo okouzlenej a já se bojím :-N
e.k.tautor
14. bře 2009
no to my už je máme taky zadělané, do kuchyně vrátka a před kočiččím wc mám spoustu krámů, kočka se tam dostane, ale Joli néééé 😃

Začni psát odpověď...

Odešli