• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
taky jsem si chtěla vytáhnout rybu. dobrý nápad. :slight_smile: jo a jinak docela mazec nákup vi´d. ale co naděláme děti věci potřebuji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se kolikrát úplně porlamuji kolik jsme utratila a to nakupuji ve slevách. :grinning:
16. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jako oblečení není problém toho mám dost a za pár šprdlíků, ale punčošky a ponožky s čodlíky holt ne, no taky teplákokalhoty na doma a ven jsou potřeba :grinning:
16. bře 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako myslíš na sebe, tepláky to znám nemohu nikdy najít nic pěkného za dobrou cenu. :grinning: já musím nakupovat i na děti,ale šlo to.
16. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakopec dělám šunkofelky a brokolicovou polévku.
16. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už máme vyčištěný všechny čtyři zubáky, ty horní mu krásně už koukají :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,ahoj,ahoj :slight_smile: teda venku je tak krásně,jak na jaře a teď jsem na netu četlta,že příjde opět sněžení :unamused: tééééééééééda já už myslela,že půjdeme zachvíli na zahrádku vítat jaro,že opečeme buřta a ono prd :unamused:
16. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je zubůůů :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many na zahrádce ne pracuje. :grinning: no to budeme já mám nakoupené už semínka a tak a auž chystáme venek jelikož za měsívc bude u nás velká mega párty. sníh asi přijde, ale jen chvilkkově já sis voje boty zimní už zazimovala a Nikolce koupila dvoje nové na jaoro super kupu diechmana. a na mišáka tam měli jedny moc moc úžasné, ale ještě vyčkám a potom nakoupím on botky má. :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Jani teď jsem si četla ten tvůj rozhovor s maminkou a to teda není od ní vůbec pěkný,to je teda síla,jakoby ho neměla ráda :angry: tééééééda,babička jedna :frowning2:
16. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti my tam pracovat nebudeme :grinning: :grinning: :grinning: my jí teďka koupili na opékání,grilování,.....a odpočívání na čerstvým vzdoušku :grinning: :grinning: :grinning: ale tak jsou tam jablka na přesnídávky,švestky a meruňky na slivovici a víno na víno a ostružiny na pohárky,.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda Many to vypadá na pohodovku :wink:
16. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my tedy máme pčistou planinu,a le jás ena to malinko obdělávání těším. a jinak my jsme grilovací maniaci a opákání taktéž neí dne kdybychom neopékali až se oteplí. MM griloval kuře i 27.12 v silné chumelenici.
16. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to je Míša obětavý manžílek :wink: nebo mlsounek :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no obětavý švagr to slavila ségra narozky a skuhrala, že ona nemůže nikdy grilopvat tak šel na vysočině ven odhrabal snít a bylo. :grinning: všichni jsme vylezli a pařili venku.
16. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ale mlsoun je taky.
16. bře 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi pohodovka to jo :wink: co ve městě :slight_smile:
teda to musela být pařba v tom sněhu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
si piš docela na to rádi vzpmínáme. :grinning:
16. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pohodavka, protože si tam uděláte pohodu nepředpokládám že se tam budete dřít :grinning:
16. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo :wink:
16. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizim,máme po obídku a budeme se chystat na prochajdu :slight_smile: pa pa
16. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem to pochopila, máma čeká na toho "správného" vnuka, musí se jmenovat Bartoš, aby stál za její pozornost, je to hnusný :cry: To jí prostě nezapomenu.
Honýš hodil zase bobana, tak ho přebalím a půjdeme ven. :slight_smile:
16. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK SI UŽIJTE PROCHAJDU MY POJEDEM POTOM NA KROUŽEK
16. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsem si myslela, že tohle spíš funguje u chlapů. ta hrdost na pokračovatele generace. u matky mě to docela překvapuje. člověk se pořád učí..
16. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si říkám, že maminka asi přehání. či co vždy´t ona není rozená Bartošová :grinning:
16. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a Joli se mi před chvílí postavila v postýlce pý je to stejné rozdíl jednoho písmenka spani - stani :grinning:
16. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čekáme na Nikolku Michálek trochu divočí já si asi vyfoukám kebuli
ani nevím jak tam dnes venku je,a le snad to vydžíme
16. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky, potřebovala jsem na záchod, fakt trapnej důvod :grinning: :grinning: Honýška asi čapou zuby, proto nemůže zase spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, mně hlavu vyfoukal vítr :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honýš nejdřív udělal sR..í a pak spaní :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK SE STAL ZÁZRAK DÍKY PRÁVNÍ PORADNĚ SOS JSEM SE DOČKALA ZBOŽÍ OBJEDNANÉHO A ZAPLACENÉHO 12.12. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šikulka, s volným bříškem se spinká nejlépe :wink:
16. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek