Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
16. bře 2009

taky jsem si chtěla vytáhnout rybu. dobrý nápad. 🙂 jo a jinak docela mazec nákup vi´d. ale co naděláme děti věci potřebuji. 😝 já se kolikrát úplně porlamuji kolik jsme utratila a to nakupuji ve slevách. 😀

e.k.t
autor
16. bře 2009

no jako oblečení není problém toho mám dost a za pár šprdlíků, ale punčošky a ponožky s čodlíky holt ne, no taky teplákokalhoty na doma a ven jsou potřeba 😀

martinka79
16. bře 2009

Jako myslíš na sebe, tepláky to znám nemohu nikdy najít nic pěkného za dobrou cenu. 😀 já musím nakupovat i na děti,ale šlo to.

martinka79
16. bře 2009

nakopec dělám šunkofelky a brokolicovou polévku.

anta
16. bře 2009

Tak už máme vyčištěný všechny čtyři zubáky, ty horní mu krásně už koukají 😀 😀

many
16. bře 2009

ahoj,ahoj,ahoj 🙂 teda venku je tak krásně,jak na jaře a teď jsem na netu četlta,že příjde opět sněžení 😒 tééééééééééda já už myslela,že půjdeme zachvíli na zahrádku vítat jaro,že opečeme buřta a ono prd 😒

many
16. bře 2009

teda to je zubůůů 🙂

martinka79
16. bře 2009

Many na zahrádce ne pracuje. 😀 no to budeme já mám nakoupené už semínka a tak a auž chystáme venek jelikož za měsívc bude u nás velká mega párty. sníh asi přijde, ale jen chvilkkově já sis voje boty zimní už zazimovala a Nikolce koupila dvoje nové na jaoro super kupu diechmana. a na mišáka tam měli jedny moc moc úžasné, ale ještě vyčkám a potom nakoupím on botky má. 🙂

many
16. bře 2009

teda Jani teď jsem si četla ten tvůj rozhovor s maminkou a to teda není od ní vůbec pěkný,to je teda síla,jakoby ho neměla ráda 😠 tééééééda,babička jedna ☹

many
16. bře 2009

Marti my tam pracovat nebudeme 😀 😀 😀 my jí teďka koupili na opékání,grilování,.....a odpočívání na čerstvým vzdoušku 😀 😀 😀 ale tak jsou tam jablka na přesnídávky,švestky a meruňky na slivovici a víno na víno a ostružiny na pohárky,.... 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. bře 2009

teda Many to vypadá na pohodovku 😉

martinka79
16. bře 2009

To my tedy máme pčistou planinu,a le jás ena to malinko obdělávání těším. a jinak my jsme grilovací maniaci a opákání taktéž neí dne kdybychom neopékali až se oteplí. MM griloval kuře i 27.12 v silné chumelenici.

e.k.t
autor
16. bře 2009

Marti to je Míša obětavý manžílek 😉 nebo mlsounek 😀 😀 😀

martinka79
16. bře 2009

no obětavý švagr to slavila ségra narozky a skuhrala, že ona nemůže nikdy grilopvat tak šel na vysočině ven odhrabal snít a bylo. 😀 všichni jsme vylezli a pařili venku.

martinka79
16. bře 2009

Evi, ale mlsoun je taky.

many
16. bře 2009

Evi pohodovka to jo 😉 co ve městě 🙂
teda to musela být pařba v tom sněhu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
16. bře 2009

si piš docela na to rádi vzpmínáme. 😀

e.k.t
autor
16. bře 2009

no pohodavka, protože si tam uděláte pohodu nepředpokládám že se tam budete dřít 😀

many
16. bře 2009

jo,jo 😉

many
16. bře 2009

mizim,máme po obídku a budeme se chystat na prochajdu 🙂 pa pa

anta
16. bře 2009

Já už jsem to pochopila, máma čeká na toho "správného" vnuka, musí se jmenovat Bartoš, aby stál za její pozornost, je to hnusný 😢 To jí prostě nezapomenu.
Honýš hodil zase bobana, tak ho přebalím a půjdeme ven. 🙂

martinka79
16. bře 2009

TAK SI UŽIJTE PROCHAJDU MY POJEDEM POTOM NA KROUŽEK

paolin
16. bře 2009

Jani, jsem si myslela, že tohle spíš funguje u chlapů. ta hrdost na pokračovatele generace. u matky mě to docela překvapuje. člověk se pořád učí..

martinka79
16. bře 2009

taky si říkám, že maminka asi přehání. či co vždy´t ona není rozená Bartošová 😀

e.k.t
autor
16. bře 2009

jo a Joli se mi před chvílí postavila v postýlce pý je to stejné rozdíl jednoho písmenka spani - stani 😀

martinka79
16. bře 2009

tak čekáme na Nikolku Michálek trochu divočí já si asi vyfoukám kebuli
ani nevím jak tam dnes venku je,a le snad to vydžíme

anta
16. bře 2009

Tak jsem zpátky, potřebovala jsem na záchod, fakt trapnej důvod 😀 😀 Honýška asi čapou zuby, proto nemůže zase spát 😝
Marti, mně hlavu vyfoukal vítr 😀 😀 😀

anta
16. bře 2009

Honýš nejdřív udělal sR..í a pak spaní 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. bře 2009

TAK SE STAL ZÁZRAK DÍKY PRÁVNÍ PORADNĚ SOS JSEM SE DOČKALA ZBOŽÍ OBJEDNANÉHO A ZAPLACENÉHO 12.12. 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. bře 2009

šikulka, s volným bříškem se spinká nejlépe 😉