• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Kouknu k evičce. Jani tobě držím pěsti bay jsi se dovolala a hlavně klid. Pkěně mu řekni co je vlastně za problém. MIchálek chrupe.
17. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, Pavli to je fakt náročné :frowning2:

ale že to dělá i ve školce je divné. Tak mne napadá chválíš ho hodně? třeba by to pomohlo :wink:
17. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé teď mám rozumu a zarok budu na prášky jáááááá :grinning:
17. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Jolanka bude taky pěkné stvoření. :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Honýš je kabrňák, v baráku už dělají sbíječkou rámus a on se ani nevzbudí, peciváloš jeden obecný :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honza z pece nesleze. :grinning:
Já mám zse novinku, jak jsme chorobně někdy uklízivá a taka a rodinu stále peskuji a buzeruji. Prdelín se začla učit normálně vyhodil víčko od přesnídávky do koše a si před dvěma dny.a dnes měl a si 5víček na hraní a hurá s nimi postupně do koše. když řeknu to vyhodíme tak tam šupajdí. Ovšem aby nevyhazoval i potřebné věci-třeba mě. :frowning2:
17. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si něco koupit sladkého hubnutí nehubnutí. jsem tu hned máme to za rohem. :grinning:
17. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je, Marti, vidět, že opakování je matka moudrosti, správně na to jdeš. Neboj, tebe nevyhodí do koše, vždyť se tam nevejdeš :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tuuuuuuuuu koupila jsme si koláč výborný
akorát ke kávě
17. bře 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Marti to bude šikulínek :wink:

Já jako bordelář nevím jak to budu Joli učit :grinning:
17. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, já ke kafi nic sladkýho nemůžu, protože kafe si sladím a pak to mám hořký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dobrou chuť :wink:
17. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
co třeba do popelnice? a naonec z bytu- my s i s Mm dělali legraci, že máme dvě patra nejprve vše pro sebe potom jedno patro pro jedno z dětí a dole my a nakonec dole i druhé a dítě amy z garáže a dílny budem mít 1+kk proto je tam voda a vše natažené.
17. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není kafe, ale kakao sladký. :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, neunese tě, tedy zatím :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedělej bléééééééééééééééé víž´š jak je delikatesní za ty prachy. Holky kde berou ti puberťosi tolik peněz na ty pičuryndy. já koupila bohemky bramburky Nikol a sobě koláš a38kč ty vole a oni běžně brambůrky, redbul či co a nějaké další mlky. kolk jako berou jejich rodiče? to vidím ten bordel kolem domu co nám tu postavili krám tak to je humáč.
17. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíš se pořádně cpát sladkým, aby tě prostě neunesl, no :grinning: :grinning: Já to mám horší, obávám se, že mě Honýs přepere v pěti letech :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kuk, já to tak nemyslela :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já taky ne. hele to bude super Honzík tě bude nosti do postele. řekneš Honzí mě dnes bolí nožky a Honzík šup maminu na záda cestou ze šklky či školy. :grinning:
17. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme zase pojedli vtipnou kaši.
Jani a co Vám dělají pěkného v domě?
17. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude moc fajn, až mě bude nosit v baťůžku :grinning: :grinning: Řekne:"Mámo, šup, musím do školky, hop do tašky a dělej!" :grinning: :grinning: :grinning: Vrtají tady něco ohledně potrubí na vodu. Máme tady staré a prorezlé, už to chce vyměnit, protéká voda na zem :wink:
17. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je práce fujky. No Jani to ti závidím víš jak tě veme kolem ramen a tak někžně poplácí ty moje mamulenko. jéééééééééééé :slight_smile: to bude.
17. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm anebo se o mě opře loktem a řekne "Matko, neser" jako Bolek Polívka :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já si ho vychovám, aby měl úctu k rodičům svým, jinak bude céres :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on asi pbčas řekne i to i to, ale bude to stejně prima aže bude vychovaný slušně mi je jasné jak jinak u vás. :grinning: vy matko pedantko.
17. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda tak to bude ženich panečku :wink:
17. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: pro nás moc mladý, ale Jolance by pasoval.
17. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hi hi hi, no uvidíme, ale kámošení to bude paráda, já chci teplo a výletit :grinning:
17. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky ale u nás je dost zima
17. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to otravné, jako každý konec zimy, jak se to vleče :sweat_smile:
17. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně stále nás sluníčko láká, ale kde nic tu nic
17. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek