Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
17. bře 2009

Kouknu k evičce. Jani tobě držím pěsti bay jsi se dovolala a hlavně klid. Pkěně mu řekni co je vlastně za problém. MIchálek chrupe.

e.k.t
autor
17. bře 2009

ahojky, Pavli to je fakt náročné ☹

ale že to dělá i ve školce je divné. Tak mne napadá chválíš ho hodně? třeba by to pomohlo 😉

e.k.t
autor
17. bře 2009

Jé teď mám rozumu a zarok budu na prášky jáááááá 😀

martinka79
17. bře 2009

Evi Jolanka bude taky pěkné stvoření. 🙂

anta
17. bře 2009

Holky, Honýš je kabrňák, v baráku už dělají sbíječkou rámus a on se ani nevzbudí, peciváloš jeden obecný 😀 😀 😀

martinka79
17. bře 2009

Honza z pece nesleze. 😀
Já mám zse novinku, jak jsme chorobně někdy uklízivá a taka a rodinu stále peskuji a buzeruji. Prdelín se začla učit normálně vyhodil víčko od přesnídávky do koše a si před dvěma dny.a dnes měl a si 5víček na hraní a hurá s nimi postupně do koše. když řeknu to vyhodíme tak tam šupajdí. Ovšem aby nevyhazoval i potřebné věci-třeba mě. ☹

martinka79
17. bře 2009

jdu si něco koupit sladkého hubnutí nehubnutí. jsem tu hned máme to za rohem. 😀

anta
17. bře 2009

Tady je, Marti, vidět, že opakování je matka moudrosti, správně na to jdeš. Neboj, tebe nevyhodí do koše, vždyť se tam nevejdeš 😀 😀 😀

martinka79
17. bře 2009

jsem tuuuuuuuuu koupila jsme si koláč výborný
akorát ke kávě

e.k.t
autor
17. bře 2009

No Marti to bude šikulínek 😉

Já jako bordelář nevím jak to budu Joli učit 😀

anta
17. bře 2009

Fuj, já ke kafi nic sladkýho nemůžu, protože kafe si sladím a pak to mám hořký 😝 😀 Dobrou chuť 😉

martinka79
17. bře 2009

co třeba do popelnice? a naonec z bytu- my s i s Mm dělali legraci, že máme dvě patra nejprve vše pro sebe potom jedno patro pro jedno z dětí a dole my a nakonec dole i druhé a dítě amy z garáže a dílny budem mít 1+kk proto je tam voda a vše natažené.

martinka79
17. bře 2009

to není kafe, ale kakao sladký. 😀 😀 😀

anta
17. bře 2009

Neboj, neunese tě, tedy zatím 😀 😀

martinka79
17. bře 2009

nedělej bléééééééééééééééé víž´š jak je delikatesní za ty prachy. Holky kde berou ti puberťosi tolik peněz na ty pičuryndy. já koupila bohemky bramburky Nikol a sobě koláš a38kč ty vole a oni běžně brambůrky, redbul či co a nějaké další mlky. kolk jako berou jejich rodiče? to vidím ten bordel kolem domu co nám tu postavili krám tak to je humáč.

anta
17. bře 2009

Musíš se pořádně cpát sladkým, aby tě prostě neunesl, no 😀 😀 Já to mám horší, obávám se, že mě Honýs přepere v pěti letech 😀 😀 😀

anta
17. bře 2009

Marti, kuk, já to tak nemyslela 😀 😀 😀

martinka79
17. bře 2009

Jani já taky ne. hele to bude super Honzík tě bude nosti do postele. řekneš Honzí mě dnes bolí nožky a Honzík šup maminu na záda cestou ze šklky či školy. 😀

martinka79
17. bře 2009

jsme zase pojedli vtipnou kaši.
Jani a co Vám dělají pěkného v domě?

anta
17. bře 2009

To bude moc fajn, až mě bude nosit v baťůžku 😀 😀 Řekne:"Mámo, šup, musím do školky, hop do tašky a dělej!" 😀 😀 😀 Vrtají tady něco ohledně potrubí na vodu. Máme tady staré a prorezlé, už to chce vyměnit, protéká voda na zem 😉

martinka79
17. bře 2009

aha tak to je práce fujky. No Jani to ti závidím víš jak tě veme kolem ramen a tak někžně poplácí ty moje mamulenko. jéééééééééééé 🙂 to bude.

anta
17. bře 2009

Hm anebo se o mě opře loktem a řekne "Matko, neser" jako Bolek Polívka 😀 😀 😀

anta
17. bře 2009

Ale já si ho vychovám, aby měl úctu k rodičům svým, jinak bude céres 😀 😀

martinka79
17. bře 2009

No on asi pbčas řekne i to i to, ale bude to stejně prima aže bude vychovaný slušně mi je jasné jak jinak u vás. 😀 vy matko pedantko.

e.k.t
autor
17. bře 2009

No teda tak to bude ženich panečku 😉

martinka79
17. bře 2009

😀 pro nás moc mladý, ale Jolance by pasoval.

e.k.t
autor
17. bře 2009

hi hi hi, no uvidíme, ale kámošení to bude paráda, já chci teplo a výletit 😀

martinka79
17. bře 2009

no já taky ale u nás je dost zima

e.k.t
autor
17. bře 2009

no je to otravné, jako každý konec zimy, jak se to vleče 😅

martinka79
17. bře 2009

přesně stále nás sluníčko láká, ale kde nic tu nic