Drobečci z třetího trimestru

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😃 😃 😃
anta
17. bře 2009
To je pro budoucnost velmi důležité, abychom všichni byli zadobře, máma dělá mezi námi rozbroje a bububu, ale my se nedáme, jsme dospělí lidé ne? 😃 😃 😃
e.k.tautor
17. bře 2009
no právě, no pokud to bude fungovat že váš je honzíček a bráchův bude jeníček tak to bude dobrý
anta
17. bře 2009
To určitě bude, ono to člověka úplně svádí k tomu, aby tomu bráchovu synátorovi říkal Jeníček, když má doma Mařenku 😃 😃 Mají ve hře ještě jméno Vašek, ale to si myslím, že asi nedají 😉
e.k.tautor
17. bře 2009
no jo no, to je těžké, kdybys věděla že to tak bude že budou mít Jana tak bys měla možnost volby 😉
martinka79
17. bře 2009
čauky holky
martinka79
17. bře 2009
Pavli to je etdy průser a nedá se s tím něco dělat?

Jani tak nakonec budete s brácho dobrá parta Honzík a Jeníček. 🙂 to je pěkné jsem ráda, že ti je lépe.
Evi a co ty jinak přes den? Já tu měla kamarádku utekla do dcery, nechala je doma napospas tatínka. 😃 to byla příjemná káva a posezení.
e.k.tautor
17. bře 2009
no u nás dobrý, Joli mi ráno chtěla vypadnout z postýlky, tak ji Martin holt dal dolů a je to, v postýlce bude dělat koniny a ne spinkat, takže uspat a přenést.

dnes se postavila u televize a je spokojená 😉
martinka79
17. bře 2009
tak to za chvilku začne ťapat. 🙂 jak myslíš to uspat a přenést.
martinka79
17. bře 2009
už spíme
e.k.tautor
17. bře 2009
no protože v postýlce dělá kraviny tak ji uchrním v obýváku příjemnou hudbou a pak šup do pelíšku 😉
martinka79
17. bře 2009
jo tak to chápu no já honechám chvilku hopsat a potom přijdu zavelím uložím a je klid. 🙂
e.k.tautor
17. bře 2009
no já budu moct až teď večer, když je matrace dole 😉 ráno málem přepadla :-p
martinka79
17. bře 2009
no to jo. tak snad to bude lepší
martinka79
17. bře 2009
jak si dítě stoupne je to o hubu.-Dnes mi kamarádka vyprávěla, že její skoro dvou letá dreca přeleze postýlku. žuchne do postele a s bačkůrkama na kráčí za ní do kuchyně. to je šílenec. 😉
e.k.tautor
17. bře 2009
no toho se děsím, to jí pak asi sundáme bok a bude mít jenom 3 stěny 😉
martinka79
17. bře 2009
asi je to lepší. ona to vyřešila že jí udělala jako by strop z prostěradla na vrch postýlky jdnou bulela a teď už je to prý v poho. Já nevím nikol už byla na velké posteli 😞
e.k.tautor
17. bře 2009
no Joli už si v tu dobu snad bude taky zvykat na velkou 😉
martinka79
17. bře 2009
taky si myslím,že to bude Ok. my snad budeme už bydlet. tedy je to pěkně rozjeté ovšem malý problém tu máme.
e.k.tautor
17. bře 2009
jestli to nejsou penízky? :-N

no Joli v postýlce, něco tam vymýšlí, ale zatím neřve.

jinak tady fučí to je fakt hnus :-p
martinka79
17. bře 2009
dnes půjdu brzy na kutě včera jsem ponocovala
e.k.tautor
17. bře 2009
no tak Joli se mrská v postýlce, ale asi bude brzo tuhoš :-N
martinka79
17. bře 2009
holky něajk to tu dnes vázne nikde nikdo všechny v čudu a ch jo. jdu si udělat nádobí a potom sprchu ajestli tu nikdo nebude tak se obleču a pojedu na vás. 😃
e.k.tautor
17. bře 2009
no já si namazala chleba s paštikou a jsem tu 😉 dokud půjde net
martinka79
17. bře 2009
jé zase blbne. lump jeden. já si nedala sprchu,a le už běěěěěěěěěěěěěžííííííííííííím a jsem tu hned
e.k.tautor
17. bře 2009
ještě neblbne, ale strašně tu fouká tak se bojím kdy zbuchne :-N
martinka79
17. bře 2009
aha
no u nás zase řádí žárovky prolbíkávají a tak. no hnus
e.k.tautor
17. bře 2009
no aby ti to nespadlo dřív než mě 🙂
many
17. bře 2009
ahoj holky 🙂 celý den jsem tu dnes měla sestřenku s 8 měsícním chlapečkem,tak nebyl na net čas,pokusím se vás dočíst 😉 a jinak jsem dnes našla druhej zoubek,téééééééééda už to pěkně začíná 😞 umrčenost,v noci budíček,nespavost,....
e.k.tautor
17. bře 2009
Many šikulka, tady teda divně mrká elektrika :-p jinak Joli stojí nejen v postýlce, ale i u televize :-N
martinka79
17. bře 2009
čauky holky tak už zase běžíme. 😃 evi to mě to dostalo viď.

Začni psát odpověď...

Odešli