• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Many zase u míte tisíc jiných věcí. to je fajn. Pavli tak to by chtělo mega postel. no u nás to také bývalo. :grinning:
jani no mimina se činí, hele tak jí vyprávěj o honzíkovi sama nenech jí moc mluvit a mel amel o něj ajk je skvělý a to vše..... to bude valit bulvy. :wink:
25. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je dobrá rada pro Janču. pořád mluvit o Honzíkovi. "hele, mamíí..ten ti je šikovnej! a už stojí! no, škoda, že to nemůžeš/nechceš vidět" :wink: :grinning:
25. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já toz nám naše pí řed. ve škole stále mlela o svém synovi a jak to bylo když byl on prtavý a tak a ajá začala potom neustále o svých dětech a to ji doatalo od té doby naslouchá ostatním alibistka egocentrická. tím nemyslím janinu maminu. :slight_smile:
no jasně on normálně dokáže toto a když a jak se směje a dělá toto..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobře Janče radíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pavli tak jak jsem uspávala Ladíčka teď,tak jsem si říkala v duchu,co když bude spinkat snáma a pak bude druhý a budou chtít být u nás oba :grinning: :grinning: :grinning: no koupíme postel a přidáme jí k té naší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní od bot mi zatím nenapsala :frowning2:
25. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já tu kecám,místo abych se chvilku učila,když syn spinká,že :grinning: ale jak se probudí,tak půjde do ohrádky,musím něco požehlit :wink:
25. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já žehlila včera u filmu to bylo prima. :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zkus jí to písnout přímo do toho inzerátu - odpovědět na inzerát.
25. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí to tam psala :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je divný. má toho dost, ale i tak mi odepsala hned večer. poptávala jsi ty malý Ády?
25. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naštěstí toho nemám moc :wink: teda jsem se byla podívat do schránky a mám na poště balík :angry: to nechápu,jednou poštovní auto přiveze malý balíčky,že už to doručovatelky teď nedělají a teď si zase pro to musím jít,tak co je to za bordel :angry: :angry: :angry: čekám oblečky co jsem vyhrála zase na aukru :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano přímo tu velikost. :slight_smile: no uvidím.
25. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako to fakt nechápu teda :angry: klííííííííííííííííííííd,že
25. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě 4 minutky a bude zvhůru :wink: a povalím žehlit,normálně já bych nepotřebovala hodinky,je přesnej :grinning: :grinning: ale jednou začas to protáhne o trošku,ale to je haluz teda :wink:
25. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
many to je sranda jak to vyprávíš to je jak u vojíáku čaovačky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta pošla je pitomá. zse jsi utrácela asi tě pověřím nakupováním i pro nás. mě to nebaví na tom aukru. ale tebe viditelně ano. tak budeš mít vlonou rukua bude. pochlub se co jsi koupila?
25. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jééé aukro to je pro mě droga :grinning: :grinning: :grinning: tak kupuju mu hlavně tepláčky a trička a mikyny a něco si pak třeba odemě koupí í ségra,,když se jí to líbí a hodně i kalhoty,no to co je pro něj potřeba,a už mám takhle vše,ještě kraťásky na léto,ale to i v obchodě t tesku,už jevzuhůůůůůůůůůůůůru
25. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many droga ty závislačko. :grinning: tak to je prima.
25. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, ty to máš ale načasovaný :grinning:
Marti, tak na Zachové objednací lhůty až dva měsíce. dokazali mne na Bílý dům, tam mám zavolat v pondělí. tak uvidíme...
25. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a který ty botky jsi chtěla?
25. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty černé jako vy. :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo no onot ot v těch poradnách bývá. no tak uvidíš tam... ale asi to bude podobné.
25. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se na ty boty teď koukala a všechny jsou bez zájemce. tak jestli se ti ten dotaz odeslal. pokud na inzerát odpovíš, nakočí tam "již odpověděl jeden zájemce".
25. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu na to znovu
25. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsala jsem jí sice do 20vel kterou nosí et´d a ptala jsem se zda byxch něměla spíše vzít 21vel. :grinning: no uvidíme napsal jsem míry nožky.
25. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad brzy odpoví :wink:
u nás zase sněžákuje :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala mi teďf ona mi sice pslaa dříve, ale mail nedošel. :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je vyžehleno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nádherně svítí sluníčko,tak jsem zvědavá,jestli ten sníh nedorazí :unamused:
25. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšáken se probudil tedy zvonek ty jo mě to sere. už je tu zase tatin (můj otec snad bude makat te´d na našem. :grinning: :grinning: :grinning:
iška se vyčůrala hurá na hraní. :slight_smile:
many jsi šikulka
25. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak ti přišel pomocník jo :wink:
25. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek