Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
25. bře 2009

Many zase u míte tisíc jiných věcí. to je fajn. Pavli tak to by chtělo mega postel. no u nás to také bývalo. 😀
jani no mimina se činí, hele tak jí vyprávěj o honzíkovi sama nenech jí moc mluvit a mel amel o něj ajk je skvělý a to vše..... to bude valit bulvy. 😉

paolin
25. bře 2009

Marti, to je dobrá rada pro Janču. pořád mluvit o Honzíkovi. "hele, mamíí..ten ti je šikovnej! a už stojí! no, škoda, že to nemůžeš/nechceš vidět" 😉 😀

martinka79
25. bře 2009

no já toz nám naše pí řed. ve škole stále mlela o svém synovi a jak to bylo když byl on prtavý a tak a ajá začala potom neustále o svých dětech a to ji doatalo od té doby naslouchá ostatním alibistka egocentrická. tím nemyslím janinu maminu. 🙂
no jasně on normálně dokáže toto a když a jak se směje a dělá toto..... 😀 😀 😀 😀 😀

many
25. bře 2009

holky dobře Janče radíte 😀 😀 😀 😀
Pavli tak jak jsem uspávala Ladíčka teď,tak jsem si říkala v duchu,co když bude spinkat snáma a pak bude druhý a budou chtít být u nás oba 😀 😀 😀 no koupíme postel a přidáme jí k té naší 😀 😀 😀 😀 asi 😀 😀 😀 😀

martinka79
25. bře 2009

paní od bot mi zatím nenapsala ☹

many
25. bře 2009

teda já tu kecám,místo abych se chvilku učila,když syn spinká,že 😀 ale jak se probudí,tak půjde do ohrádky,musím něco požehlit 😉

martinka79
25. bře 2009

jé já žehlila včera u filmu to bylo prima. 🙂

paolin
25. bře 2009

Marti, zkus jí to písnout přímo do toho inzerátu - odpovědět na inzerát.

martinka79
25. bře 2009

já jí to tam psala 🙂

paolin
25. bře 2009

tak to je divný. má toho dost, ale i tak mi odepsala hned večer. poptávala jsi ty malý Ády?

many
25. bře 2009

no naštěstí toho nemám moc 😉 teda jsem se byla podívat do schránky a mám na poště balík 😠 to nechápu,jednou poštovní auto přiveze malý balíčky,že už to doručovatelky teď nedělají a teď si zase pro to musím jít,tak co je to za bordel 😠 😠 😠 čekám oblečky co jsem vyhrála zase na aukru 😀 😀 😀

martinka79
25. bře 2009

ano přímo tu velikost. 🙂 no uvidím.

many
25. bře 2009

jako to fakt nechápu teda 😠 klííííííííííííííííííííd,že

many
25. bře 2009

tak ještě 4 minutky a bude zvhůru 😉 a povalím žehlit,normálně já bych nepotřebovala hodinky,je přesnej 😀 😀 ale jednou začas to protáhne o trošku,ale to je haluz teda 😉

martinka79
25. bře 2009

many to je sranda jak to vyprávíš to je jak u vojíáku čaovačky. 😀 😀 😀 😀 😀 ta pošla je pitomá. zse jsi utrácela asi tě pověřím nakupováním i pro nás. mě to nebaví na tom aukru. ale tebe viditelně ano. tak budeš mít vlonou rukua bude. pochlub se co jsi koupila?

many
25. bře 2009

Marti jééé aukro to je pro mě droga 😀 😀 😀 tak kupuju mu hlavně tepláčky a trička a mikyny a něco si pak třeba odemě koupí í ségra,,když se jí to líbí a hodně i kalhoty,no to co je pro něj potřeba,a už mám takhle vše,ještě kraťásky na léto,ale to i v obchodě t tesku,už jevzuhůůůůůůůůůůůůru

martinka79
25. bře 2009

Many droga ty závislačko. 😀 tak to je prima.

paolin
25. bře 2009

Many, ty to máš ale načasovaný 😀
Marti, tak na Zachové objednací lhůty až dva měsíce. dokazali mne na Bílý dům, tam mám zavolat v pondělí. tak uvidíme...

paolin
25. bře 2009

Marti a který ty botky jsi chtěla?

martinka79
25. bře 2009

ty černé jako vy. 🙂

martinka79
25. bře 2009

ty vogo no onot ot v těch poradnách bývá. no tak uvidíš tam... ale asi to bude podobné.

paolin
25. bře 2009

já se na ty boty teď koukala a všechny jsou bez zájemce. tak jestli se ti ten dotaz odeslal. pokud na inzerát odpovíš, nakočí tam "již odpověděl jeden zájemce".

martinka79
25. bře 2009

tak já jdu na to znovu

martinka79
25. bře 2009

napsala jsem jí sice do 20vel kterou nosí et´d a ptala jsem se zda byxch něměla spíše vzít 21vel. 😀 no uvidíme napsal jsem míry nožky.

paolin
25. bře 2009

tak snad brzy odpoví 😉
u nás zase sněžákuje 🙄

martinka79
25. bře 2009

psala mi teďf ona mi sice pslaa dříve, ale mail nedošel. 🙂

many
25. bře 2009

už je vyžehleno 🙂 🙂 🙂

many
25. bře 2009

u nás nádherně svítí sluníčko,tak jsem zvědavá,jestli ten sníh nedorazí 😒

martinka79
25. bře 2009

míšáken se probudil tedy zvonek ty jo mě to sere. už je tu zase tatin (můj otec snad bude makat te´d na našem. 😀 😀 😀
iška se vyčůrala hurá na hraní. 🙂
many jsi šikulka

many
25. bře 2009

Marti tak ti přišel pomocník jo 😉