• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
A holky, vy dáváte spát děti ve stejnou dobu? Co když se stane, že se jim chce spát dřív, dáte je taky?? :wink:
25. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dávám jak začne být protivná a dřít očka
25. lis 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám taky jak chce prdelín, ale ráno to první spaní má skoro po půl hodinky na stejně odpoledne ne a někdy místo dvou spaní má klidně 3. :slight_smile:
my máme vařeno oboje jsme připravena učesaná, jen hodit něco na sebe.

Evičko porsím tě když povařím jablka s trochou cukru a voud a potom je rozvažená zakonzervuji jako jídlo vydrží mi to jako přesnídávka por děti viď?
25. lis 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny loučím se jdu se oblékat uspím malého apotom hurá na bus a na nákupy. koupím Nikolce naušnice a znamení na řetízek a Mišákovi dnes nějaké leporelo. my je někomu snad dali či co žádné doma nemáme. on by si tak rád četl. ty gumové ho nudí, chytráka :grinning:
25. lis 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prave odesla ta pani co masirovala Honzika.
Moc se mu to libilo, ze kdyz papkal tak mi u toho usinal a to se vzbudi pred hodkou a pul... :cry:
25. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady pada desto-snih, prsi a do toho padaji vlocky. A Honzik se vzteka chce vlizt na vsechny 4, ale nedari se mu.Jdu mu pomoct
25. lis 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se Honzulák vykakal, napapkal a je nějakej protivnej, asi se mu chce zase spinkat, tak ho nechám na pokoji, on usne sám :wink:
25. lis 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky! Adamek chrni na balkonu, ja poklidim a posupajdime pro Vitu. odpo jdu na masaz, tak snad se podari dat moje zada do kupy. sehnala jsem v bazarku bundicku pro Adu, tak mam radost. mame sice dve kombinezy, ale moc me nebavi ten kolotoc-doma Adama do kombinezy nasoukat, ve skolce sundat, zase oblict, a doma zase vysliknout. brrrr..tak jsem se rozhodla pro bundicku a smitec :wink:
25. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jO mARTI NALIJEŠT TO HODNĚ TEPLÉ A ŘÁDNĚ ZAVÍČKUJEŠ A ŠUP DO LEDNICE A JE TO V POHODĚ ZAVAŘENÉ NA HODNĚ DLOUHO
25. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A u nás už byl Ježíšek dnes ještě se zbytky sněhu. A přinesl mi nový mobil :slight_smile:
25. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi, ty se máš, k nám ještě netrefil :grinning: Copak jsi dostala za telefonek? :wink:
25. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V Nokia 2760 Gold
25. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko jé a poslala jsi ho doufám ještě dál,aby došel k nám všem
Já v brodě pchodila nakupila co jsme chtěla a to co ne tak jsme objednala. jen išáček nějak málo spí.
Pavli jám dvě bundičky zimní dávím je do auta hodně a Dr. a obchoďáků a jinak na spaní a ježsdění jen tak ne, jelikož je pohodl. kombinéza,a le do školky ideákní,aby se nazapařil. :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi chválím už jsem na něj koukala. naše Nikolka chce hrozně véčko. my ho nikdo doma nemáme. ale nato má čas ještě rok.
25. lis 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joa díky za radu. udělám tu mám tu spousty jablek co chtějí pryč. :slight_smile:
25. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je levný ale šikovný :grinning:
25. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my část jablek oloupali a nastrouhali na hrubo a nacpali jen tak do sklenic a zavařili klasicky 20 minut/90°C a bude do nákypů
25. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha taky dobrý.
25. lis 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dobré i na štrúdl
25. lis 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky tak jsem zas tu :slight_smile: dnes jsme byli u pani doktorky a Valinka nam zase pekne porostla, 8,17kg a 69cm :slight_smile: holky maji uz Vase zlaticka zoubky? Valinka ma dva spodni a uz ji lezou i ty dva horni uprostred :sweat_smile: mam strach ze me bude kousat u kojeni :confused: koukam ze jste vsechny v pohode a drobeckove taky, tak to ma byt :slight_smile: ale nakecate toho pozehnane, kdo to ma pak vsechno docitat :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky u nas jedna novinka, v patek jsme zacali davat kasicku na noc a od zitrka pojedem zeleninkove prikrmy na obed. uz se moc tesiiim :slight_smile: Valus teda kasicka jede jedna basen, mam radost :sunglasses:
25. lis 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ahojky gratulujeme k půlročku. no my máme od 4měs. 2rzuby dole a jinak nic. Bych se toho nebála prkrát ucukneš a ona si dá pozor. :slight_smile:
25. lis 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišák to dělal v tom půl roce. a teď ani náhodou. :slight_smile:
25. lis 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahoj a dekuji :dizzy_face: , tak snad to bude dobry. Ona me ted tema spodnima nekousala, ale mam strach ze kdyz uz bude mit nahore "protikus" :grinning: tak ze to bude horsi :wink:
25. lis 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky videla jsem tady dokonce diskuzi o tom, co davat tak malym prckum k Mikulasovi :slight_smile: Vy to nejak resite? mne teda popravde nenapadlo, ze bych davala neco Valince, ne ze bych nechtela, ale kdyz jeste v podstate nic neji :sweat_smile: a Mikulas je hlavne o ovoci a sladkostech, zejo :slight_smile:
25. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já Mišákovi připravím, ale hlavně kvůli tomu, že máme Nikolku, že? I když mi si s manželem dávali i když jsme byly sami a dodnes dostáváme taka si ji. kup jí kaši svazek mrkve a jednu brambůrku. já dávám i maličkou hračku nebo obleček. :slight_smile: ale nic horentního prostě to něco. a vyrábím sama dvent. kalendář. :slight_smile:
25. lis 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme to ockovani prezili bez slzicek. Je to desne statecny kluk!!!
Tak uz mame 67cm a 7kg300
Od 5. mesice zacneme davat kasicku varenou doma ne zadne z kramu co mu nechutnaji.... Snad mi to bude jist!! :sweat_smile:
25. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba tě něco napadne bude to čarovné bude mít za oknem balíček a můžeš tím překvapit i manžela že mu něco nadělíš. :wink:
25. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo super velikán, tak to užijete míša miluje domácí jídla. :slight_smile: přijde mi akdeřnice na víno, drb a stříhání.
25. lis 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se mas taky bych si dala vinko, ale samotnou me to nebavi
25. lis 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek