Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
25. lis 2008

A holky, vy dáváte spát děti ve stejnou dobu? Co když se stane, že se jim chce spát dřív, dáte je taky?? 😉

e.k.t
autor
25. lis 2008

já dávám jak začne být protivná a dřít očka

martinka79
25. lis 2008

já dávám taky jak chce prdelín, ale ráno to první spaní má skoro po půl hodinky na stejně odpoledne ne a někdy místo dvou spaní má klidně 3. 🙂
my máme vařeno oboje jsme připravena učesaná, jen hodit něco na sebe.

Evičko porsím tě když povařím jablka s trochou cukru a voud a potom je rozvažená zakonzervuji jako jídlo vydrží mi to jako přesnídávka por děti viď?

martinka79
25. lis 2008

holčiny loučím se jdu se oblékat uspím malého apotom hurá na bus a na nákupy. koupím Nikolce naušnice a znamení na řetízek a Mišákovi dnes nějaké leporelo. my je někomu snad dali či co žádné doma nemáme. on by si tak rád četl. ty gumové ho nudí, chytráka 😀

dite1
25. lis 2008

tak prave odesla ta pani co masirovala Honzika.
Moc se mu to libilo, ze kdyz papkal tak mi u toho usinal a to se vzbudi pred hodkou a pul... 😢

dite1
25. lis 2008

holky tady pada desto-snih, prsi a do toho padaji vlocky. A Honzik se vzteka chce vlizt na vsechny 4, ale nedari se mu.Jdu mu pomoct

anta
25. lis 2008

Nám se Honzulák vykakal, napapkal a je nějakej protivnej, asi se mu chce zase spinkat, tak ho nechám na pokoji, on usne sám 😉

paolin
25. lis 2008

cauky holky! Adamek chrni na balkonu, ja poklidim a posupajdime pro Vitu. odpo jdu na masaz, tak snad se podari dat moje zada do kupy. sehnala jsem v bazarku bundicku pro Adu, tak mam radost. mame sice dve kombinezy, ale moc me nebavi ten kolotoc-doma Adama do kombinezy nasoukat, ve skolce sundat, zase oblict, a doma zase vysliknout. brrrr..tak jsem se rozhodla pro bundicku a smitec 😉

e.k.t
autor
25. lis 2008

jO mARTI NALIJEŠT TO HODNĚ TEPLÉ A ŘÁDNĚ ZAVÍČKUJEŠ A ŠUP DO LEDNICE A JE TO V POHODĚ ZAVAŘENÉ NA HODNĚ DLOUHO

e.k.t
autor
25. lis 2008

A u nás už byl Ježíšek dnes ještě se zbytky sněhu. A přinesl mi nový mobil 🙂

anta
25. lis 2008

No Evi, ty se máš, k nám ještě netrefil 😀 Copak jsi dostala za telefonek? 😉

e.k.t
autor
25. lis 2008

V Nokia 2760 Gold

martinka79
25. lis 2008

Evičko jé a poslala jsi ho doufám ještě dál,aby došel k nám všem
Já v brodě pchodila nakupila co jsme chtěla a to co ne tak jsme objednala. jen išáček nějak málo spí.
Pavli jám dvě bundičky zimní dávím je do auta hodně a Dr. a obchoďáků a jinak na spaní a ježsdění jen tak ne, jelikož je pohodl. kombinéza,a le do školky ideákní,aby se nazapařil. 🙂

martinka79
25. lis 2008

Evi chválím už jsem na něj koukala. naše Nikolka chce hrozně véčko. my ho nikdo doma nemáme. ale nato má čas ještě rok.

martinka79
25. lis 2008

Joa díky za radu. udělám tu mám tu spousty jablek co chtějí pryč. 🙂

e.k.t
autor
25. lis 2008

no je levný ale šikovný 😀

e.k.t
autor
25. lis 2008

no my část jablek oloupali a nastrouhali na hrubo a nacpali jen tak do sklenic a zavařili klasicky 20 minut/90°C a bude do nákypů

martinka79
25. lis 2008

aha taky dobrý.

e.k.t
autor
25. lis 2008

a dobré i na štrúdl

alianka
25. lis 2008

ahooj holky tak jsem zas tu 🙂 dnes jsme byli u pani doktorky a Valinka nam zase pekne porostla, 8,17kg a 69cm 🙂 holky maji uz Vase zlaticka zoubky? Valinka ma dva spodni a uz ji lezou i ty dva horni uprostred 😅 mam strach ze me bude kousat u kojeni 😕 koukam ze jste vsechny v pohode a drobeckove taky, tak to ma byt 🙂 ale nakecate toho pozehnane, kdo to ma pak vsechno docitat 😀 😀

alianka
25. lis 2008

jo a taky u nas jedna novinka, v patek jsme zacali davat kasicku na noc a od zitrka pojedem zeleninkove prikrmy na obed. uz se moc tesiiim 🙂 Valus teda kasicka jede jedna basen, mam radost 😎

martinka79
25. lis 2008

Ali ahojky gratulujeme k půlročku. no my máme od 4měs. 2rzuby dole a jinak nic. Bych se toho nebála prkrát ucukneš a ona si dá pozor. 🙂

martinka79
25. lis 2008

Mišák to dělal v tom půl roce. a teď ani náhodou. 🙂

alianka
25. lis 2008

Marti ahoj a dekuji 😵 , tak snad to bude dobry. Ona me ted tema spodnima nekousala, ale mam strach ze kdyz uz bude mit nahore "protikus" 😀 tak ze to bude horsi 😉

alianka
25. lis 2008

holky videla jsem tady dokonce diskuzi o tom, co davat tak malym prckum k Mikulasovi 🙂 Vy to nejak resite? mne teda popravde nenapadlo, ze bych davala neco Valince, ne ze bych nechtela, ale kdyz jeste v podstate nic neji 😅 a Mikulas je hlavne o ovoci a sladkostech, zejo 🙂

martinka79
25. lis 2008

No já Mišákovi připravím, ale hlavně kvůli tomu, že máme Nikolku, že? I když mi si s manželem dávali i když jsme byly sami a dodnes dostáváme taka si ji. kup jí kaši svazek mrkve a jednu brambůrku. já dávám i maličkou hračku nebo obleček. 🙂 ale nic horentního prostě to něco. a vyrábím sama dvent. kalendář. 🙂

dite1
25. lis 2008

tak jsme to ockovani prezili bez slzicek. Je to desne statecny kluk!!!
Tak uz mame 67cm a 7kg300
Od 5. mesice zacneme davat kasicku varenou doma ne zadne z kramu co mu nechutnaji.... Snad mi to bude jist!! 😅

martinka79
25. lis 2008

třeba tě něco napadne bude to čarovné bude mít za oknem balíček a můžeš tím překvapit i manžela že mu něco nadělíš. 😉

martinka79
25. lis 2008

Míšo super velikán, tak to užijete míša miluje domácí jídla. 🙂 přijde mi akdeřnice na víno, drb a stříhání.

dite1
25. lis 2008

tak to se mas taky bych si dala vinko, ale samotnou me to nebavi