Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
28. bře 2009

no tak my chodíme za ruku a jnak doma sám, ale on si třeba kldině obě ruce vyžádá, ale nebyla jsem hrbáček.

e.k.t
autor
28. bře 2009

No Joli je trpaslíček zatím 😀 😀 😀

martinka79
28. bře 2009

to je dobře jen bu´d ráda nachodí se ažaž a že je drobná je edeině fajn.

martinka79
28. bře 2009

pádím žehlit ☹

e.k.t
autor
28. bře 2009

No já se u našich poflakuju a nic nedělám 😀

martinka79
29. bře 2009

se máš. ti závidím. mě dnes dojede tchýně.
Krásné ráno všem. 🙂

martinka79
29. bře 2009

Vše nej nej Vojtíkovi ,holky dnes to byl den D 🙂 jak jsme to s Gabčou prožívali. 😝

anta
29. bře 2009

Dobré ranko, holčiny. 😉 Vojtík má dneska první narozeninky už už? Tý jooooo, vše nejlepší 🙂 . To fakt letí, taky si to pamatuji, jak jsme šly jedna po druhé na stůl 😀 😀 😀

martinka79
29. bře 2009

Jani to byly časy. 🙂

e.k.t
autor
29. bře 2009

Vojtíškovi vše nej nej nej 😉

martinka79
29. bře 2009

psala jsem sms a vyřídila od všech gratulace.

anta
29. bře 2009

Děkujeme, jsi hodná 😉 Dneska dělám vepřové rolky s bramborovými knedlíky a se špenátkem, mňam mňam už se těším. Jak zvládáte posunutí času s dětmi? Honýš se vzbudil ve čtvrt na šest, beztak předtím občas strašil od čtyř od rána, tak teď bude strašit aspoň od pěti 😀 😀

e.k.t
autor
29. bře 2009

Joli usnula ve 22 😠 😝 , okolo půlnoci se vrtěla, ale přetáhla jsem si deku přesd hlavu, okolo 4/5 mne vytáhla z kanape taháním za vlasy 😅 😝 , slupla asi 150ml mlíka 😉 a pak se mne podařilo usnout, a budíček 8:30/9:30 😅

martinka79
29. bře 2009

my zatím pohods žádná velká depka. vstával místo v 5v šest. 😀 teď spí. tak tchánovci skončili na silnici auto vypovědělo spužbu ty jo a zrovna v takové prdeli světa Vilémov. kontrolky zablikali a fujky pujky konec. tak Mm musí asi pro ně. běžela jsem za ním na stavbu.
Jinak dělám řízky bram. kaši okurkový salát, pečený králík kapr a štrůdl. 😀 si musím tchýni předejít.

martinka79
29. bře 2009

Gabča je stále v ČR a vojtík je prý čertík,a le to víte kluk. takže asi pohoda. 😉

e.k.t
autor
29. bře 2009

no auto je teda lajdák, oběd zní dobře, my dostaneme něco od našich a pak nás teda povezu domů 😀

martinka79
29. bře 2009

se máš užíváš si to viď. to je dobře. máš to zasloužené. 😀

e.k.t
autor
29. bře 2009

no to jo, cestou domů budu poprvé řídit to nový auto 😨

monkia.pv
29. bře 2009

ahojky holky,tak nakukuji po dlooouhe dobe!Vidim ze porad klabosite a klabosite!To je dobre!Mate hodne deticky ze vas nechaji!Ja jak sednu k pc,kdyz je Vanulka vzhuru tak je zle!Hned je u me a taha za vsechny snury a leze po tocici zidlicce a mlati do klavesnice 😀 takze ho radeji ani nezapinam!Uz jsme doma zase sami! ☹ Mm zase odjel a to na 14 dni!A to nam maji tento tyden uz predavt klice od noveho bytu a pomalu se zacneme stehovat!Teda ja zacnu stehovat jak se vymaluje!
Co jinak holky jak se mate?Jste vy i deti zdravi?

martinka79
29. bře 2009

Ahojky Mončo, tak stěhování to je super. neboj ty to zvládneš. 😉 U nás josu taky zlobivci,a le drobek si dokáže sám hrát tak mívám docela klid a jinak tu sedím když spí.
Evčo jak se jelo? Co? super viď.
a co jinak holky jaká byla neděle?
Many mám prosbu mohla by jsi mi písnout receptík na to jídlo se syrečkama jak děláš? děkuji předem

e.k.t
autor
29. bře 2009

Ahojky, konečně doma 😉

e.k.t
autor
29. bře 2009

No sloupek vepředu je blbej páč je přes něj špatně vidět, ale jinak to šlo 😉

martinka79
29. bře 2009

nejsi náhodou malá? asi by chtělo polštářek 😢 😀 pravej nebo levej.

e.k.t
autor
29. bře 2009

levej, Martinovi se za něj schovala mamina s kočárkem 😠 , ale brzdy to má sakra jedovatý 😀 takže se nic nestalo 😉

martinka79
29. bře 2009

no tak to je hustý. ještě že tak. 😉 no v našem my to taky občas auto dělá je pro mě dost mohutné a a velké a sedadla holt nejsou pro mě. 😀 koukám o 100 6 😕

e.k.t
autor
29. bře 2009

no jinak pohoda, no snad si zvykneme a bude dobře 😉

martinka79
29. bře 2009

to víš si zvyknete. jdu papat a relaxovat máme kuř. prsa +hořčičná omáčka.

e.k.t
autor
29. bře 2009

my měli boršč 😉

e.k.t
autor
29. bře 2009

dobrou 😉

many
30. bře 2009

Dobré ráááánko maminky a dětičky 🙂