• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Pavli jéé to muselo být n´my jen chodili a krmili ovce ty jo máme je kousek do dumu kamarádka si pořídila dvě ovečky a berana v létě budou mít jehňata.
30. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky se mi to rádio docela líbí. hlavně si s tím pohrají oba :wink: co metr na měření výšky, máte?
http://www.caryfuk.cz/action/akce-hracky/product-9055/detsky-metr-ptacci
ikdyž to není vyloženě na hraní. jo, Adam je ještě hotový z balonu, co mají ve školce. není to klasický kulatý gymnastický, ale spíš šiška a má masážní hroty - nebo jak to mám napsat. takový ten ježek.
30. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme já vím máme i hopsadlo :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo Marti! to by se Vítek po...z oveček :grinning:
mimochodem - dnes jsem ho objednala do psychoporadny. na 14.4. chtěji doporučení obvoďačky. na co, netuším. jako, že kecám? hi hi..jsem zvědavá, jaký to bude. bude tam i mrňous a ke všemu se Vítek s cizími lidmi nebaví :wink:
30. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady taky počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra nám budou převrtávat tu anténu na net :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a pozítří tu budu mít odpoledne na návštěvě kolegy z práce :wink:
jé, Evi, to bude príma!
hele to bude v poho. obvo´dáka chtějí z důvodu založení do spisu. jinak budete tam spolu a potom on sám a ty sama a on si bude hrát někde bokem. jinak se neboj oni si s ním poradí. Budu na vás myslet. :wink:
no však až přijedeš tak tam můžeme jít ony jsou krtoné a jedna je růženka druhá sisinka. berana neznám raději. by mi natrhl kalhoty. :grinning:

evi já mám zítra pařbu v restauraxci chci udat i prdelína atátiovi ale nevím nevím zatím se tvářil jako .... když tak ho vemu a bude jako cvičená opice
30. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, to jsme na tom stejně, už mě to poněkud frustruje, mám trochu strach, abych z toho neskončila v nemocnici a nevybrakovali mě :frowning2: A jakou bereš anti? Prášky? Já chci to tělísko odstranit a to rychle. Budeme si s manžou dávat majzla, to jsme si dávali i po svatbě :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jasně! my to máme taky tak. prášky nesnesu a tělísko nějak..nemám z toho dobrý pocit. tak jsme zodpovědní :wink:
30. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Honýšek se sám postavil v postýlce, to je krásný, jak mu to jde. :grinning: :grinning: Mám fotečky v albíčku, tedy ne, jak stojí, ale i tak jsou pěkné, kuk :wink:
30. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám fotky domu z letadla co si nafotil MM ale bylo bohužel v prosinci hnus. koukněte prdelín Míša album.
30. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani že o tě přeper a vždy když se přebalujete plínku máš nakonec ty. :grinning: to je úžasnej kus chlapa
30. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyx jste dobré zodpovědné to já nevím jak by u nás dopadlo ikdyž otěhotnění nebylo lehké tak asi dobře. :grinning:
30. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Many co bereš? já mám pořád azalii a ani nešpiním, druhá ms poslední byla 18.9 a od té doby jsem začala brát azalii a ani nic a super :wink:
30. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo Marti! super!!
Jani, krása, jako vždy :dizzy_face:

holky, Adam je vzhůru! jdu za ním a pak musím do salonu. tak snad poo!
30. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti u nás bylo těžké otěhotnění, ale kvůli císaři raději minipilulku než strachy a nervy :frowning2:
30. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to chápu. Oavlič auky Michálek šel teď hajt. snad usne.
30. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já beru Cerazette,no za dva měsíce už půjdu konečně na kontrolu,tak jsem zvědavá
30. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čučíme na Elma,tak tu moc nejsem :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasné :wink: koukejte
30. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je podobné, jen azalie je novější :wink:
30. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
se v tom vůbec nevyznám. :wink:
30. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no moje dr mi vyjmenova x možností a podle toho jsme se domlouvaly :wink:
30. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasné já volila tělísko jelikož jsem ho měla před Míšou a bylo jediné vhodné. :wink:
30. bře 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně nabídli jen dvě antikoncepce - Cerazette nebo Azalia a konec :wink:
30. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tělísko se prý dává až po druhým dítěti :angry: tak asi jak kde,že
30. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já nevím u nás ho dávají na klinice i ml. holkám nevylučuje hormocvń a nemá vliv na nic. to je asi o dr.
many písni mi ten recept na ty tvarůžky co děláš, díky moc moc.
30. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádím na obec si enchal okopírovat diplomy z vš na to moje su=er školení a astudium ty jo to bude mazec. :grinning: jsme tu hnedle Míšák doma chrupe.
30. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem uložila Ladíčka,jdu vás dočíst a udělat si kafčo :grinning:
30. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zěpt taky si vařím kávu :grinning:
30. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek