Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
26. lis 2008

tedy holky td jsme s Mišákem poprvé bojovali jak dostat hovínko ven, chuděrka se nadřel ani ven ani zpátky nechtělo. to jsme ještě u neě nezažila.teď se muchluje u mě na klíně.

anta
26. lis 2008

Tak jste to, Marti, s tím hovínkem vyřešili ju? 🙂 Dneska jsem si zrovna říkala, jaké je to štěstí mít dítě, ne všechny ženy jsou těmi vyvolenými, že to dítě můžou mít 😉

gaba3
26. lis 2008

marti: už dáváš jogurtíky jo? 🙂 my ještě ne, vojtíkovi nedělá kravské mlíčko stále dobře, takže čekám, co nejdýl, nechci mu na to vytvořit opravdu alergii... jen by to byla pro něj příjemná změna než samé přesnídaváky 😒 😉

dite1
26. lis 2008

jeje tak jsem se trochu prospala, ale ten Julinek soi porad.
Teda ten tvuj Honzik ma ale vlasu, ten muj je ma asi po tatovi skora zadny.Ve predu ma jen malou slzicku na patku a obcas mu MP rekne Adolf!!!

anta
26. lis 2008

My tomu našemu taky říkáme Áda, to je úžasný, kolik toho máme společného, Míšo 🙂

dite1
26. lis 2008

vcera jak jsem rikala jsme byli u doktora a ten mi rikal, ze od 5. mes mu mam zacinat davat jist. I presnidavky, ale pry nejlepsi jsou udelany ovoce pekne rozmixovany jako dezert. Jestli chces Gaba mam nekolik typu, tak mu muzes zmenit trochu jidelnicek a je to bez mleka.

dite1
26. lis 2008

to je fakt bydlis na kladne ja puvodne taky mame honziky ......
Kde to vubec bydlis na kladne??

anta
26. lis 2008

Já bydlím vyloženě v Kročehlavech ve Vodárenský ulici😉 Určitě víš, kde to je 🙂

martinka79
26. lis 2008

Gabi já mluvila s dr. a pootm v sama doma o tom mluvili, že se má začít těli krátkodobě trvanlivými a pokud dítě nemá potíže tak se nemá otálet jelikož potom je to o to horší, i když je doma třeba ekzematik a, ale dítě zatím není. tyto kunínské co mají děti ve škole jsou vlastně ty nejlepší. málokde je prodávají název musím nastudovat. jinak já tedy dávám přesnídávky domácí kupované, ale i takové ty od sunarky přír. ovoce. 😉 jinak vařím kaši do ní přesnídávku a k svačině klidně rýž. kaši rozmixuji s ovocem. 🙂 jídla jíme všechny od polévek po druhé snad jen steak a hranolky ne. jinak okusil už vše. je to žrout a pokud to nečiní komplikace tak má vše dovolen. nekořenit nesolit,a le to vlastně jasné. 🙂 🙂 🙂
Jani s hovínkem jsem to vyřešila šlo ven. 🙂 prdelín spí.

martinka79
26. lis 2008

jdu vytřít byteček trochu jsme ho porvoněla svíčkami a potomhurá na perníčkové těsto na chalupy jsem hledám novou inspiraci. neděláte nějaká chaloupku ?

dite1
26. lis 2008

jo jo znam tam bydli moje sestrenka. Jako mladice jsem chodila parit do bestu a obcas il do klubu 19 ale ten je pry ted zavreny.
ja mam bezva recepty pro mima mesic po mesici na dobre presnidavky a dezerty.I ten MP mi rikal abych to delala jen jemu i kdyz honzik na nejaky nema jeste vek

anta
26. lis 2008

No já chaloupky nedělám, já je raději ojídám 😀 😀 😀 Musíš mít doma útulno a voňavo, hmmmm 😉

dite1
26. lis 2008

je to ja bych rada nejakou pernickovou chaloupku.Musis mi dat recept 🙂
A jaky bylo vinko?? a co holicka doufam, ze jste pily az po ucese.... 😀
Ja jdu se zkrasnit tesne pred odjezdem.Ale porad nevim jestli to ostriham, nebo jestli si to necham narust dlouhy....?????!!!!!!!

martinka79
26. lis 2008

Já jsem ostříhaná víno super pohoda děti rychle usnuly a já šla spát 00:00hod. pili jsme až po střihu a koupání. nejdřívě jsme si dali velkou kávu se skořicí.
Pošlu vám osvědčený recept na perníčky. ach jo musím nato jít nebo to neulácám. zatím
🙂

martinka79
26. lis 2008

našla jsme krásný nákres chaloupky, ale nějak se mi do ní nechce.je úžasná.
http://www.labuznik.com/article.php?ID=88

martinka79
26. lis 2008

mám voňavo vonné svíčky voní, aromalampa a te´d to těsto, blééééééééééé toho je tak čauky. moc toho nenakecejte. 😉

anta
26. lis 2008

Co to je zkrášlování? To fakt, co mám Honýse, neznám 😀 😀 😀

dite1
26. lis 2008

ja taky ted uz na sebe nemam cas vubec.... 😒
Driv jsem si alespon namalovala rasy ale ted.... sotva si vytrham oboci 😀

dite1
26. lis 2008

jsem pridala nejake fotky o tom jak jsem vypadala driv s delsima vlasama... 🙂

anta
26. lis 2008

To mě povídej, když ale vypadám jako Brežněv, tak do toho trhání obočí prostě jdu ať se děje co se děje 😀 😀 😀

alianka
26. lis 2008

dobre ranko holky! dekuji za pochvaly fotek, vsechny se muzem temi nasimi ratolestmi jen chlubit, ze? 😎 😵 Marti chaloupku ja nedelam, jen klasicke pernicky. Ty jsi vazne podnikava sikulka. Jani ja se taky stihnu namalovat jen vyjimecne. kdyz Valus dovoli 😀 Miso ten Tvuj Honzik musi byt vyjimecne hodny, zvlast na chlapecka 😀 😉 ze Ti i tak pekne spinka a tak. Valince jak se prorezavaji ty horni zoubky, porad v noci poplakava, tak se nevyspim.

anta
26. lis 2008

Teda Míšo, to je změna!! 😉
Ahoj Ali, náhodou i můj Honýs je hodnej, už zase chrrrrápe 😀 😀 😀 Z těch zubáků mám strach už dopředu 😝

dite1
26. lis 2008

ahoj ali
na zoubky se taky netesim.... ☹
prave se mi vzbudil, sikulka, tak ho jdu prebalit pac smrdi jako starej doktor fujjjjjjjjjjjj 😖

anta
26. lis 2008

Míšo, dobrý 😀 😀 😀

alianka
26. lis 2008

Gabi s Tebou jsem se tady uz dlouho nepotkala, obe sem zavitame jen obcas 🙂 teda Vojtik je milacek, taky uz chodi koukam! to to leti... ja jsem cetla ze jogurty, pribinaky a takove ty tvarohove veci a pecivo s lepkem se ma davat az po 1 roku. tvaroh strasne zatezuje ledviny prej...

alianka
26. lis 2008

Jani jasne ze i Tvuj Honzulanek je zlaticko! 😉 se zoubky je kriz, ale jsem rada ze nema pri nich aspon teplotky. no doufam ze uz ji vylezou a bude mit chuderka klidek.

anta
26. lis 2008

Dělala jsem si legraci, Ali, malej je někdy pěknej ďábelson, to má asi po mně 😀 😉

alianka
26. lis 2008

😀 no vsak se aspon ve svete neztrati 😉

dite1
26. lis 2008

Honzik je taky andilek jen kdyz spi... 😀 Pak si dokaze sam hrat ale hodne casto se mu musime venovat jak ne tak to je skandal.Dikaze nam udelat takovej rachot ze kdyz jsme to videli po prve tak jsme ho chteli odvest k doktorovi. Dela nam takàovy krize ze zacne rvat zavre oci nic nevidi ani neslysi a nechce nic vedet, je uplne hysterickej.Musi se na nej zarvat aby se vratil do normalniho sveta.Jindy je zas klidnej sam si neco mrmla dela usmevy od ucha k uchu a tak... 😉

anta
26. lis 2008

Míšo, já se Honýsovi musím věnovat taky hodně, jak píšeš, když se ho někdo dlouho nevšímá, tak umí udělat takovej hysterák, že by ho jeden až přerazil samým štěstím 😀 Zrudne, zavře oči a už jede, blééééé to nemám ráda 😝 😀