Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
12. dub 2009

krásné ráno, Evi tak to je smutné snad už je dnes lépe. 😉

martinka79
12. dub 2009

Prdelka vstávala azse nějak nedotažen tak yvdržel pospávat do 8hod a kolem oběda šel znovu usl tatinovi v náručí což u něj není normální. asi spankový deficit a sluneční únava.

e.k.t
autor
12. dub 2009

Marti díky jo pohoda, včera se to vyřešilo a do postele se šlo s čistou hlavou a slibem že se Martin víc zapojí, bude pozornější a koupí nové brýle.+

Večer dokonce došlo na romantiku

A dnes jsem tu měla sestřenku s přítelem a to byla parádička 😉

e.k.t
autor
12. dub 2009

No Joli taky chrní v obýváku v cestovní postýlce jak ji broučci utahali 😀

martinka79
13. dub 2009

Tak krásné velikonoční pondělí. 😀
hody hody do provody dejte vejce malovaný............... Michálek už šel na koledu. 😉 a sousedy vzbudil 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. dub 2009

Marti k nám přijedou asi jen Bětka s rodinou, nevím jestli zazvoní ještě někdo, moc se to tu nedrží, no ale připravená na pár koledníků jsem, tak uvidíme 😉

anta
13. dub 2009

Krásné velikonoční pondělí i já vinšuji, už jsem dostala od Honzíka na prdku 😀 😀 😀

e.k.t
autor
13. dub 2009

tak to já ne ☹
ale přijede Filip s Ondrou tak taky dostanu a jsem divná, už se těším

anta
13. dub 2009

Evi, třeba jsi masochistka 😀 😀 😀 Ba ne, dělám si legraci 🙂 Jé já už se tak těším až půjde MM do práce, jsem z něj na mašlu, fakt. Kluka dneska bolí zuby, tak nechtěl chlebíček, nějak si špatně do něj kousl a začal strašně ječet a MM hned na něj začal řvát, on je v pohodě jen, když je Honzík hodný, ale jakmile začne plakat, tak se hned vynervuje a nadává mu a mě to teda dost už vadí, protože nevím, kdy mám čekat bugr ☹

many
13. dub 2009

Pěkné velikonoce 🙂
my už máme 3.den horečky a dneska Ladíčkovi zajíček přinesl třetí zoubeček 😀 nahoře jedničku v pravo 😀 včera měl odpoledne 39,byla jsem hotová,měla jsem pěkný strach a dost si pobrečela,tatin měl jak naschvál zábavku a šel už v 17.00 pryč,ale naštěstí mu zábalem teplůtka klesla a večer než jsme šli spát tak měl jen 38.1 dostal čípek a spal až do rána a ráno jsem našla zoubek a má zase zvýšenou tak čekám kdy stoupne,včera snědl za celý den jen přesnídávku a půl,ještěže kojím,ale dost kouše a bolí,bolí 😒 a furt má průjem ☹ no si ten zoubek vybral teda dobu ☹ jsme dnes měli jet na výlet a máme smůlu 😒 vy si to doufám užíváte dobře,pokusím se vás trošku dočíst,pokud mě malej nechá 😉

anta
13. dub 2009

Ahoj Many, no to jsou radosti, Honýšovi taky lezou další zuby, takže je trošku ječivej, ale dá se to zvládnout, tedy já to musím zvládat, táta je zralej akorát tak na odstřel 😀 😀 😀 . No Ládínkovi držím palečky, ať mu ty zubáky vyrostou co nejrychleji, a vám, ať to zvládnete! 😉 Neboj, je to jen přechodný, my měli teď tři neděle klídek a už to zase začíná 😉

e.k.t
autor
13. dub 2009

no u nás takto zlobí 4tý zoubek, ale koukala jsem že ještě bude delší dobu zlobit 😉

anta
13. dub 2009

Tak koukám, že to máme nějak společné s těmi zuby, hmmm zajímavé, chvíli klid a pak se naši drobečci rozhodnou, že jim budou růst klofáky 😉

many
13. dub 2009

holky a myslíte,že se nemám bát,že má furt průjem 😉 vím,že je ze zoubků ale doufám,aby nebyla třeba i jiná příčina,ale je to tím asi,že kojím jen a snědl půlku přesnídávky co 😉 každou chvíli přebalujeme,vždycky prcne a konec,je to tak i u vás,teda to sou radosti co 😒 už má 38,2 ☹ tak už vidím jak to pomalu stoupá,to zase budeme dělat asi odpoledne zábaly ☹ mě picne,ještěže už mám tatina dnes doma,jsem tak klidnější,kdyby něco 😖

many
13. dub 2009

no tak ať mají ty naše dítka brzo klid

anta
13. dub 2009

No Many, já bych tedy zítra pro jistotu zavolala dr. a zeptala se jí na to, protože ty teplotky má nějaké velké a už je má druhý den a ten průjem, no raději bych zavolala a poradila se 😉

many
13. dub 2009

Jani taky jsem si říkala,že tam ráno skočím a nebo zavolám,právě nevím jak mají u zoubků dlouho trvat 😒 já mám jen strach,aby mě pak nesprdla,že jsem měla jet třeba na pohotovost 😒

anta
13. dub 2009

No zvláštní je, že ti nechce ani moc jíst 😕 Raději tam hned ráno zahupsni, neboj, nadávat ti nebude. Honýš při růstu zoubků má taky trošku průjem, ale spíš ne než jo a takové vysoké teplotky nemá vůbec, je trošku teplejší, ale ne takto. Nebo nemáš třeba mobila na dr.? Možná by ti poradila po telefonu, zda na tu pohotovost případně jít či zda to stačí až ráno k ní zajít 😉

many
13. dub 2009

no já právě četla,že při růstu zoubků jak sou teplůtky,tak je i nechuť k jídlu 😒 a říkám si,jestli ten průjem není tím,že jen kojím 😒 no ráno tam prostě půjdu a je to,ani jí volat nebudu a uvidíme,kéž by to dnes skončilo 😉 včera jsem myslela,aby neměla 6 nemoc,to jsou prý vysoký teploty a po pár dnech se dítě osype,to jsem si našla v knížce o mace a dítěti

anta
13. dub 2009

O tom jsem se také informovala o té 6. nemoci. Přijde mi to spíš jako viroza, ale dr. je moudřejší a určitě tě nevyhodí. Lepší by bylo, kdyby jste měli klid a teplotky by nebyly 😉

many
13. dub 2009

jo,jo,no mně včera psala sestřenka,že se prý 6 nemoc šíří vzduchem,ale to jsem v knížce nečetla 😒 a od švagra sestřenka jí teďka měli,prý pár dní měla malá vysoký teploty a pak se osypala,no uvidíme zítra,ale moc ti děkuju 🙂

e.k.t
autor
13. dub 2009

many nečekej na zábaly a dej panadol nebo ibalgin a na jídlo rozvař rýžovou kaši a ochuť banánem. 😉

anta
13. dub 2009

No to mě Many nestraš, že se to šíří vzduchem, tak snad se nám to vyhne 😕 . Jinak jsem ti asi moc nepomohla viď? Ale neboj, dr. nic rozhodně nezkazíš, protože ty teplotky a že nechce papat rozhodně normální nejsou, to bych se bála i já. My když předtím náhodou něco řešili s Honzíkem ohledně zdravotní stránky, tak jsme zavolali na pohotovost a ti nám řekli, ať raději přijedeme a bylo pak po problému 😉

many
13. dub 2009

Jani - a ty máš číslo přímo na vaší pohotovost nebo to si volala 155 a zeptala se jich
Evi banan jak naschvál nemáme ☹ ale stejně nic nechce 😒 snědl necelou přesnídávku

e.k.t
autor
13. dub 2009

Many to nevadí tak vařenou mrkvičku s rejžičkou, stačí rozvařit 1 rovnou lžíci asi ve 4-5 lžících vody a mrkvičku samotnou rózstrouhanou na jemno rozvařit 1:1 s vodou a smíchat a po trošce třba každou hodinu trošičku a stačí pokojová teplota nebo jen ovlažit 😉

anta
13. dub 2009

Ano, Many, mám přímo číslo na naší pohotovost. Ne ne na 155 jsem rozhodně nevolala, zjistila jsem si číslo kladenské nemocnice a přímo dětské pohotovosti. Omlouvám se, že píši až teď, byla jsem venku 😉

many
13. dub 2009

Evi díky 😉
Jani v pohodě 😉
jinak po té 1 hoďce mu teplota klesla na 37.0 a teď má 37.3 ale už se snad blýzká na lepší časy 😉 snědl na 2x obídek - 220g a půl přesnídávky 😉 hurááá,tak snad se to bude lepšít a od té doby ani neměl průjem,tak tam je taky hodně mrkve v těch skleničkách 🙂 a dostává chuť k jídlu ,paráááda,teď jsem ho uspala,ale nakonec ve sporťáčku,dala jsem mu prso předtím v posteli a tak moc mě kousl,až mi trošku tekla krev 😠 tak jsem ho pak šoupla do sporťáku,povozila a hned usnul,hodně často spinká,asi je tím unavenej,ale jen půl hoďky a konec,ale aspoň něco a kééž by ta teplota už víc nestoupla a průjem taky nebyl 😉 to bych se ráno na doktorku asi vyprdla

e.k.t
autor
13. dub 2009

Many tak to už bude zase dobře - zuby jedny pitomý ☹ 😠 😝

anta
13. dub 2009

Many, to vypadá opravdu, že se to lepší, ale to víš, hlídat je to nutný 😉 Držím vám palečky 😉

e.k.t
autor
13. dub 2009

tak jsme doprovodily taťku na vlak do práce, pak ještě prochajda a Joli se za ty 3 hodiny pročůrala a já připálila 😅 😝