Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
26. lis 2008

MP ten mel radost v nemocnici kdyz brecel ze pry ma slaby hlasek a moc ho neni slyset.Jenze si asi neuvedomil ze hlasek bude silita ted kdyz rve tak je slyset v cely ctvrti. Lidi snad mysli ze mu tady ublizujeme...

anta
26. lis 2008

Ať si lidi myslí, co chtěj, je to tvoje dítě a ty víš, že mu neubližuješ 😉 Taky jsem ze začátku měla obavy, co si asi lidi myslí, ale když vidím, jak jsou bezohlední, flákají dveřmi, šoupou nad námi neustále nábytkem, zrovna, když malej spí, tak na ně prdííííím 🙂

dite1
26. lis 2008

chudak honzik ma teplotu 38,5 to ma z toho ockovani

paolin
26. lis 2008

ahoj holky, tak jsem tu 🙂
rano jsem si vyslechla Vitkovu histerku a reknu vam..jsem z toho dnes fakt spatna ☹ proc mi to dela, to vazne nechapu!
vcera prisel Mirek z prace a tvaril se desne. pak z nej vypadlo, ze ho trapi svedomi. ma "vyroci" bouracky. tezky no..co uz mu mam na to rikat. dnes jel do Prahy, tak snad neco nevyosli za kravinu.
koukam, ze u nas je pekne "veselo" 😀
Aspon nas Adamek jucha na cely svet a vyvadi neplechu 😉 je neuhlidatelny a porad nekam pada. musim si ho brat uplne vsude.

zkusim vas docist a juknout do albicek 😵

dite1
26. lis 2008

Holky myslite, ze i kdyz ma horecku tak s nim mam jit ven na prochazku??
je mi ho trak lito!!! ☹

martinka79
26. lis 2008

tak jsme po obědě. míša spal do 12hod. stihla jsem udělat těstíčko.
Míšo okud ho zabalíš tak jo ono je to pouze od očkování reakce.
Pavli ach jo vzpomínky to je děsné, vydrž. jinak pěkně chytej adu mám to doma také.

paolin
26. lis 2008

Miso, jak pise Marta 😉
Vita mela taky desny teploty, jako reakci. sotva funel. kdyztak dej malemu Paralen nebo neco podobneho. vysokych teplot se neboj. male deti to tak maji. sup 39 teplota, za chvili 37, pak zase 39..

Marti, je to boj, vid? no Misa kulicka je sikulak velikej. uz bych ho ani nepoznala 😉

martinka79
26. lis 2008

No je to šídlo vztelký. pěkně se vyspinkal tak raubíří. půjdeme ven, ale až s Nikolkou. 😉 za hodinku.

martinka79
26. lis 2008

Míšo pěkné změny. já jsem také taková riskující člověk dlouhé krátké a cokoliv na hlavě hlavně když je změna. 🙂

anta
26. lis 2008

Tak holčinky, vše je v pohodě. Honýs mi sedí na klíně a honí myš od PC 😀 😀 😀

anta
26. lis 2008

ollů MIMP?O??MOO gH MMNN9, - vzkaz od Honzíka 😉 😀

e.k.t
autor
26. lis 2008

ahojky tak jsem nafasovala doporučení na milion odběrů a glylkemickou křivku 😝 😝

martinka79
26. lis 2008

Evi tak snad to nebude tak zlé. Míša chrupakl venku,ale málo. je teď protivný chce to co nemůže. 😉 ☹

anta
26. lis 2008

Marti to znám, je to hrozný, když je dítě protivný, člověka to mrzí, protože se mu nezavděčí ničím 😝 😉

e.k.t
autor
26. lis 2008

jo a tlak 155/100 😝 ☹

martinka79
26. lis 2008

No už je v klidu hraje si v pokojíku s dětskou žehličkou. asi si zvyká na život osamělého muže. 🙂

alianka
26. lis 2008

Evi chudaku to je porad neco ze ☹ co takhle zkusit nejakou prirodni alternativni medicinu..?
jinak histeraky Valus miva vyjimecne, bud kdyz ji neco boli (brisko/zuby) nebo kdyz je unavena, nemuze zabrat a zkousime ji nechat v postylce .

alianka
26. lis 2008

ale nespokojene mrcet umi pekne, to zas jooo 😉 dnes byla poprve mrkvicka k obedu a chutnala moc 🙂

e.k.t
autor
26. lis 2008

no jestli se zase neplní hnisem ty dutinky v břiše, už jsem si nechala napsat žádanky na odběry 😝

alianka
26. lis 2008

snad ne Evi, drzim pesti at to dobre dopadne. Holky dneska jsem totalne hotova - jaksi uz nemam silu ani koukat do zdi. jdu chrnet, snad to bude zitra lepsi. taky doufam ze bude dneska klidnejsi noc! tak dobrou.

anta
27. lis 2008

Dobré ranko, holčinky, pěkně Vás zdravíme 😉 Mám v albíčku ještě jednu novou fotečku s Honzíkem, tak když budete chtít, jukněte 😉

dite1
27. lis 2008

ahoj holky!!
teda ten tvuj honzik je pekne roztomila kulicka. ten nas mu s vahou nesaha asi ani po kotniky. 😀 ma hlavicku jak ptacek, je dlouhy jak tyden pred vyplatou a stihly jako by tyden nejedl..... 😀

anta
27. lis 2008

Ahojky Míšo, já vím, Honýs je pěknej pořízek, ale doufám, že to shodí 😅

dite1
27. lis 2008

neboj jak zacne chodit vse pujde dolu, uvidis
Me se prave ten muj tak krasne vyblinkal za muj vystrih od pyzama, hodil taaak velky bobek ze mu vytekalo na zadech no a ted uz zase chni 😔

many
27. lis 2008

ahoj holky 🙂 🙂 🙂 🙂

dite1
27. lis 2008

ahoj many jak je po ranku?? 🙂

many
27. lis 2008

tak Ladíček měl včera půl roku a měří 71,5 a váží 8 260g a kyčle už má taky v pořádku tak nemusíme už chodit,paráááda 🙂 jinak od soboty dáváme už příkrmky a chutná mu to 😉 má už zasebou mrkvičku a dnes dojí mrkvu s bramborem a nevěřila jsem tomu,že už tak malé dítě se bude sápat s otevřenou pusenou na další lžičku,no je to bomba 😀 tak hlavně aby mu to vydrželo 😀

many
27. lis 2008

Míšo,Ladíček mě furt budil a chtěl prso,tak jsem to nevydržela a vstala a teď si najednou spokojeně chrupká asi mě potřeboval vyhodit z postele,aby byl sám 😀

dite1
27. lis 2008

to ja spala uz asi od 20h30, ale dneska rano se vzbudil nejak brzy uz ve 4h45 si tam v posteli neco mlel. V 5h30 jsem pro nej sla a dala mu najist a ted uz zas chrupka. Asi toho pujdu za chvili vyuzit...... 😀

anta
27. lis 2008

Ahoj Many, tak super, dnes má náš Honýs 5 měsíčků, budeme slavit 😀 😀
Míšo, náš Honýs nemá být vůbec po kom tlustý 😉