• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
tak Joli zcela nepochopitelně posvačila mlíčko :wink:
21. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je šikovná já UM už nedávám prdelín ho nechtěl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oaspoň chce prso, což je lepší :wink:
21. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ani to ne... bohužel nějak si řekl, že přes den a ne a po pravdě když už běhá a je takový jako by velký kluk tak kojanda se mi příčí, aby ze mě rval triko. kdepka :angry: jsme matka puritánka co má svůj styl. takže nemá prso a Um nechce a občas dostane mléko-zajíc sojové. nebo převařené obyč. :wink:
21. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pronásledovatel spinká :grinning: :grinning: Byli jsme venku a nevydržel to nějak či co. Málem jsme cestou ztratili dudloše, ale dobrý, vrátila jsem se, kudy jsme jeli a válel se na zemi. :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale povím vám, že Honýš srandovně usíná v kočárku, sedí, je nakloněnej dopředu a spí v sedě jak houmlesák na lavičce :grinning: :grinning: Tak ho samozřejmě vždycky narovnám směr záda a pinká jak zběsilej :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky! konečně tu :wink:
Martíí, vše nejlepčejší ka tvým krásným dvacetinám :grinning: :wink: děti a manžel ať dělají jen radost, sousedi ať nevysí...a hlavně zdraví!
Adam chrní, já se cpu. a jdu vás dočíst :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Adam tak taky usíná. děsná poloha :grinning:
hele, Jani, ty jedlíku jeden, jsem si říkala, že to tak nenechám a půjdu do sebe a hezky tě s váhou předeženu :wink: holky, ani nevím, kolik vážím. raději na váhu nelezu :unamused:
Evi, ty jsi pohodářka k nezaplacení! bych tě potřebovala pár dní doma, aby jsi mi to tady srovnala do latě :wink:
21. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasně ve čtvrtwek začne seznamka a pak se třeba zase domluvíme :wink: v dětské kavárně to bylo fakt szupééééérrrrr Joli se s Kačí (o 2 týdny maladší) vyřádily :wink:
21. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak fotky jsou v albíku :wink:
21. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a kdepak jste byly?
21. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v dětské kavarně na Husové a fakt super, opravdu vše pro dítě, moc moc mocspokojenost
21. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi krásné fotečky jinak krásné ráno všem. Já dnes nemusím vařit huráááááááá mám od včera. MM dovezl na oslavu pizzy takže jsme si dali a večer jen něco lehkého. tedy oslava žádná nebyla,a le i tak to bylo fajn. :slight_smile:

my jsme nesutále venku. včera tu ve vesnici běhal křízenec vlčáka s huskym štěně měl obojem, ale známku ne. Holky to bylo šílené on si chtěl pořád hrát sápal se na děti alezl na mě. a nakonec znásilnil našeho psa.... tomu se to zalíbilo tak to spolu dělali.... No já našeho nakonec zavřela. volala starostovi ten mi sdělil, že ons tím nic nemůže dělat a když jsme ho zahlídla jak kolem mě projel autem tak jsme se na srala a zavolala s kamarádkou na policii a oznámila, že tu máme volně běhajícího psa. Oni mi sdělili, že je to v kompeetenci starosty a já jim sdělila co mi řekl..... tak sbílili, že dojednou a nakonec hovno miý soude. no a v noci tu prý stále byl... ty jo to je úřadovost a z našich danííííííííííííííííí :angry: :angry: :angry: :angry:
22. dub 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooo vstáváme :wink:
22. dub 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny :wink: Já jsem udolávala Honzu, byl vzhůru už od půl pátý divoch jeden obecný, taky byl řádně unavený :wink:
22. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to my vstáali dnes už kolem půl šsté, ale nechtěl ě prdelk, ale tatínka tak na něj volala: tatin stejně už vylejzal. já muslea tedy potom také. teď tu běhá se zasoplneným nosem. :frowning2:
22. dub 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajaj, že by se nastydl tvůj akční hrdina? :wink: Nebooooj, to bude doblýýýýýýý :slight_smile: Včera byl Honýš v pohodě, ale už mu asi přezdívka "pronásledovatel" pro jistotu zůstane :grinning:
Ty máš doma znásilněnýho pejska,ju? Teeeeda! :slight_smile:
22. dub 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale vypadá dobře se mu to líbilo nejprve ne,a le to víš jak přišel na chu´t gay jeden tak mu se OK. :grinning: můj akční hrdina nastydl asi na šibřinkovém bále tolik tančil až to vyhrál.... Rýmu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak je v poho. chce už jít ven chápete to?
22. dub 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dobrý :slight_smile: Chce jít ven už teď? Tak ho dej na zahradu i s rýmou :slight_smile:
22. dub 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, už tě, co se úklidu týče, začínám dohánět. Vytahuju vysavač nejméně 2x denně a luxuju a luxuju, odpoledne jsem malýmu dala jen tak suchej chleba do ruky, tak si dal s radostí a teď mi tady pořád něco křupe pod pantoflemi, no budu muset zase vyluxovat :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to musím ven i já :angry: tak brzy ještě ani káva není vypitá :slight_smile:
22. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho dej na provázek a stůj mezi dveřmi a jen ho vypusť :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Marti, ty máš tedy zážitky!
holky, já mám asi angínu. je mi, jako by mě někdo zmlátil. no párada :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mudr je dnes až odpo, tak snad to do té doby nějak ustojím.
22. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak já ho přivážu k balkonu.... :slight_smile: :sunglasses: Pavli ahojky tedy to je k prdu, drž se nadupej se vitamíny paralenem a vydrž do odpoledne :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, no to není dobrý, když máma onemocní, uááááááááá. Tak se drž ty cholko jedna. Jé někomu řve zmeťour venku :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, můj to není, ten chrní :grinning:
22. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj taky ten ejště není venku a taky venku neřve.... :grinning:
22. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se máte, že ty své ratolesti dáte spát. mlůj chodí až kolme oběda.... a pokud není venku tak to je potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
si učešu hlavu a povšsím rpdálo vysaju a vidím to na prochajdu vyvětrat na stavběmkoupit housku a hurá domů. :wink:
22. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak je tedy Adámek fakt číslo! včera se zase šel pochovat k cizí mamince a pak na další dvě jukal a chtěl si s něma povídat, krade PET lahve..takže já jsem samé nesmíš, nechoď tam, nech to, pojď sem..to musíme tedy vypadat :grinning:
22. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek