Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. dub 2009

Tak u nás pohoda, asi zítra teda jedeme domů, už se těším, jen mne trochu mrzí že jsme se spár holčinama nesešly,ale snad není všem dnům konec 😉

paolin
26. dub 2009

Evi, škoda, no..
Adam už spinká, Vítek kouká na Schreka, tak odpočíváme. jinak jsme dnes měli krapet zážitek..nějak nám selhala ochrana..ještě, že kamoš je gynekolog. předepsal mi Postinor a bylo 😉 tyjo..chtějí za něj 450,-! to je dost drsný..jenže se obávám, že bychom se trefili přímo do ovulace a bylo by "zaděláno" 😝 no máme my to ale štěstí 😀

e.k.t
autor
26. dub 2009

teda Pavli to je dobrý, no hlavně že jste to vyřešili. Já dobrala další plato azálky a ještě je mám 4 a pak už určitě hurá na snažení 😉

paolin
26. dub 2009

Evi, no to budu moc držet pěstičky 😉

e.k.t
autor
26. dub 2009

no neboj, já pak budu průběžně informovat 😉

už jsem zvědavá, jak dllouho nám to bude trvat

martinka79
27. dub 2009

krásné ráno všem holky dočetla jsem vás. připravím dítě do školy uklidím a jdui vám vyprávět jak bylo..... 😀

martinka79
27. dub 2009

tak Nikolka odjela do školy. ty jo to bude dnes klid se na něj i těším.

Jinak tedy, Pavli jste pěkní divoši. Evi vy už frčíte domů, no vidíš to uteklo viď. Viděla jsi se s Lici?

Jani u vás padací dny? to nevadí. naučíš ho slézat a bude.

Many a co vy marodi jak vám je?

martinka79
27. dub 2009

Tak u nás do soboty šrumec. Mm se v pátek rozhodl, že pojedem na malý nákup nakonec to byl nákup na velkou oslavu. Sjela se na oběd celá rodina....... krom mého bratra všichni. ty jo lidu ale super. uvařila jsme měga guláš z 2kg masa všem moc chtnal. a jinaks e šlo na zahradu a tams e dělo pilo jedlo, grilovalo no co kdo chtěl. nadělala jsem obložené mísy, veky, jiné lakominy. naložila masíčko kuře a další. 😉
trochu to skřípalo když tchýně stále mlela o jiných domech než o naše a nměla stále divné kecy a moje matka chtěla svého zeťáka chválit. já jen říkal náš duům je nejlepší ty ta střecha se na ni nezdí dívat jiní. Vámse milá babičko možná nezná, ale jiným ano. asi máte jiný vkus..... a tak a potom no náš ne na 100% nejv+ětší a tal. i dkyž kamarádka má o pár mětrů větší 😀 nakonec to nějak přešlo a byla pohoda. kdos e bavil se bavil a kdo měl smůlu.
Všicxhni běhali za Mišáčkem a on šel z ruky do ruky a jedl a jedl. večer Moji rodiče a sestra odjeli a zůstala tam tchýně a kamarádi. No pohoda. michále byl uvozen v kočárku a spal v domě. takže dům už je zajetý.bylo tam teploučko. my yseděli venku asi do 23hod. no od 13hod venku to jde, ne? 😉
Michálek dostal dárků samé kravovinky, ale jo super... já no vysněnou super dom. pekárničku -pekárnu Mm dlouho aháněl a vybíral tu nej... nakonec je fakt luxusní. až mě dojal, já nic nechtěla... zvládla jse už dva chley, jeden obyč a jeden plněný s klobásou. 🙂 také mám další set naušnice a řetízek a jinak penízky nádherné kytice a kytky rostlé +stromky na zahradu. 🙂 holky až přijedete a já vím, že to do září bude obyvatelné a tak i tak nám budeprima ikdyž bude třeba něcos cházet na domě či u domu. Nám v sobotu nic nescházelo.

anta
27. dub 2009

Dobré ranko, teď jsem udolala Honzu, nevím, jak dlouho bude spát, je to takový období dost na prd, nevím, co se děje, že najednou z ničeho nic přestal spát, nebo nepřestal, ale spí děsně krátce a vůbec teda nevím, jestli se to upraví, achjooooooo 😖

martinka79
27. dub 2009

Jani já tedy nevím, jelikož to neznám usvých dětí, ale určitě to bude lepší. co zkusit nějakou pravidelnost intervalovou. třeba dopo a odpoledne. Já nevím možná fakt období.

anta
27. dub 2009

Marti, máme zajetý stále stejný režim, nic se neměnilo ☹ Pořád čekám jestli se z toho něco vyvrbí a nic. V noci spí krásně.

e.k.t
autor
27. dub 2009

Ahojky, tak s Lici jsem se neviděla, no tak někdy příště, i když mne tomrzí, ale nevyšlo to 😉

stejně tak Paolin 😉

Jinak čtu že oslava byla super, tak tojsem sama ráda, my budeme dělat mejdánek 15-17.5. a nevím nevím ve 2+kk jak to bude vypadat, ale co, komu se to nelíbí, aťnám p...l políbí 😀 😀

martinka79
27. dub 2009

To si piš Evi, 🙂

Jani tak prostě asi spánek nepotřebuje. I když Míša spí tak 2hodinky někdy míň jednou za den. 😉

anta
27. dub 2009

Z ničeho nic? To se mi právě nezdá. V sobotu spal třeba krásně, nejdřív 2 hodiny a pak si ještě hodil hodinu a včera spal třičtvrtě hodiny a pak jen půl hodiny ☹ Dělá mi to starosti veliký ☹

paolin
27. dub 2009

dobré ránko!
Marti, super, že oslava vyšla! muselo to být docela náročné, viď?
Jani, to je nemilé 😒 co takhle dávat Honzíka chrnět jednou denně? Adam teď spává dopo půl hoďky až hoďku, poo to stejné a pak až do večera nic. nic si z toho nedělej, Vítek spával 2x 10minut 😉 až začal chodit, tak začal spávat poo i hoďku a půl.
Evi, pravdu máš 😉

Adam kašle a soplí a kašle a soplí..ale průjem už nemá. pořídili jsme mu Nutrilon bez laktozy a to hned pomohlo. doporučuji 😉

paolin
27. dub 2009

Jani, děti jsou nevypočitatelné..to může být změna počasí nebo cokoliv 😒

martinka79
27. dub 2009

Pavli to je dobře, že je adovi lépe. Jani já bych to tak zleneviděla taka spoň těch 45min je dobrých pro tebe sice ne,ale jemu to stačí.kde ti spí lépe v posteli či v kočáře. asi postel viď. 😉

anta
27. dub 2009

Holčiny, dnes máme desátý měsíc. Honýš už se pomalu u nábytku "posouvá", snaží se choditi, to je super 🙂 . Může to být i tím, že by třeba z toho byl tak vydřený, že nemůže spát?

martinka79
27. dub 2009

Pavli náročné to bylo. MM se snažil vše zařizovat. Já sice také podávala achodil,a le nějak mi to envadilo. kdo chtěl věděl kde co je.... nejsem hostitelka nositelka. 🙂 kávu jsem vařila neustále kdy si kdo řekl. jako unavená jsem byla ale užila si to.

martinka79
27. dub 2009

jani já s eprávě koukala a on třeba bude spát jensdou denně
taky z tho může být vedle. náš Michálek zase v noci špatně spal jak měl šíleně moc zážitků. 😀 te´d už zase spí jak miminko.

anta
27. dub 2009

Napadlo mi, že mám strach z tý prasečí chřipky. Nejvíc mě štvou ti turisté, že tam za každou cenu do toho Mexika chtěj jet 😠 . Já osobně bych je nepustila zpátky do ČR a bylo by, jsou nerozumní 😠

martinka79
27. dub 2009

HOnzíku vše něj... 🙂 ničeho se nelekej. Na kolena neklekej , nožky slouží k chození a pusinka k mluvení. Řekni svojí mamině, že se spí jen v Kolíně.ty jsi kluk z Kladna co spí jen když je noc chladná. 😉

paolin
27. dub 2009

Adam pořád chrní na levačku. už přes týden si drží řvací dvouhodinovku. dnes od 11-01. na zabití toto..a když neřve, pořád kope nohama. do nás samožřejmě. má vymakanou techniku - kope patičkama. jsem samej moncl. no, ale pořád lepší, než co předváděl Vítek v jeho věku 😉
ti dva jsou, jak neřízená střela 😀 klubko hadů 😀 bez sebe ani ránu. včera jsem je dala poo spát spolu a Adam spal Vítkovi na hlavě 😀

paolin
27. dub 2009

Marti, hezkýýý! ty jsi úplný střevo! básnické samozřejmě 😉

martinka79
27. dub 2009

Pavli tak to muselo být něco. 🙂

martinka79
27. dub 2009

střevo i bez básníka. 🙂

paolin
27. dub 2009

jinak jsme konečně vybrali dárek pro Ádu. nic moc kreativního - odrážedlo autíčko. jsme si říkali, že se vyblbnou oba chlapečci a kdyžtak se to dá prodat 😉 děda ve Vyškově mu měl koupit větší auto a pořídil tu velkou Tatru! no mazec..

martinka79
27. dub 2009

No super. my to odrážecí auto máme je fajn.... tatra je na ven. Michálek se v ní vozí nebo ji tlačí sám. 😀 to se mu bude líbit.

paolin
27. dub 2009

nic, Adam je vzhůru. tak valím za ním. zatím bolkýý mojeee!

martinka79
27. dub 2009

zatím pa já dala Mišákovi svačinu dortík. měli jsme 3 😝