Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
27. dub 2009

no jo, sle nikdo jiný tu na práci není, děti ještě nevyrotly
😀 no asi si dát torchu joxu do krku

e.k.t
autor
27. dub 2009

no taky to tu vidím, velký dítě ještě nevyrostlo 😅

martinka79
27. dub 2009

Evi 😀 jsem po jídle. domácí pečený chléb plněný klobásou. 🙂

Evi dej mi nějaké recepty na chleby do domácí pekárky... a vy holky ostatní taktéž. 😀

martinka79
27. dub 2009

dobrou noc už jsem začala i kašlat suchá dráždivý kašel jdu hajt

e.k.t
autor
27. dub 2009

TAK PERU PŘEDPOSLEDNÍ DÁVKU, jsem vyvaněná 😉
taky jdu hajat, dobrou noc 😉

e.k.t
autor
28. dub 2009

dobré ráno, tak Joli ještě spinká, prádlo mám pověšené a čekám na příchod MM z práce 😉

anta
28. dub 2009

Dobré ranko, i já jsem zde. Venku nějak hodně fouká, brrrr 😉

martinka79
28. dub 2009

Krásné ráno já nemohu mluvit, ale venku je docela prima až na ten vítr.
uklízím byteček oblečky malinko jsem stěhovala nábytek 😀 😀 když né nový tak předělaný.

martinka79
28. dub 2009

my dnes spali až dfo zazvonění budíku.... to bylo prima. 😀 Mišák si krásně hraje a s autama, ale musí je mít už předem rozbordelovaný a to je šrumec doslat aod setry asi 20aut po synovci a tak to doma frčí. 😀 já zase vyřadila oblečky a nějaké hračky holky mám igelitku chrastítek a plyšáky. pokud o někom bíte kdo o ně bude stát písněte mi. také vyřazuji další hračky...

anta
28. dub 2009

Dobře, Marti, můžu se pozeptati. Já jsem koupila v neděli malýmu umělohmotnou židličku, tak se učíme stolovat, moc nám to nejít, ale to neva. Od včerejška říkáme "nana, nene, mama", je fakt ukecanej, po kom on to má 😀 😀 😀 . Udělal fakt pár krůčků u sedačky, to jsem čuměla 🙂

martinka79
28. dub 2009

Jani to je super... tak to je prima poslouchat jak je šikovnej. michálek je tedy brepta taktéž jen to slovo máma nějak nejde z pusy jinak supet teta, au(auto), jéje an něco co nezná.
teťtu kramuje já vařím zelm bábu. 🙂

martinka79
28. dub 2009

mám tu i next lacláče nevím zda by Honzíkovi byly změřím a dám míry. 🙂

anta
28. dub 2009

Tak to je šikulín a ty taky jsi šikulka, když jsi indisponovaná a děláš tolik věcí 🙂 , já jsem se rozhodla, že na to prdím 😀 , špatně jsem spala a jsem docela už unavená. MM půjde koupit ten satelit s kartou, ta karta je snad za 2 tisíce na rok a pak to bude zdarma 😉

martinka79
28. dub 2009

aha vidíš tak to bude prima. já už mám žemlovku v troubě
jdu vysát Micháelk tu trochu řádil

e.k.t
autor
28. dub 2009

http://www.aukro.cz/item614413698_nove_kvalitni...

toto jsme objednali Joli k ročku abych mohla jezdit po návštěvách i bez auta 😉

anta
28. dub 2009

Marti, včera jsem to asi napísala nepochopitelně. Malý chce být v kočárku, když se mu spát nechce, pořád se po něm šplhá a chce v něm sedět, uspávám ho jako Pavla, nošením v náručí, bohužel, ale netrvá většinou dlouho, usne tak do deseti minut, pak ho položím do kočárku a kontroluji ho klíčovou dírkou 😀 😀 Tak takhle je to, ne že bych ho uspávala v kočárku, to neeeeee 🙂

anta
28. dub 2009

Tak jo, Marti, s těmi lacláčemi mi rozhodně radost nezkazíš 😉 Samozřejmě, nepřijdeš tzv. o své, zaplatím, bo nemám ráda, když něco dlužím 😉

e.k.t
autor
28. dub 2009

jinak ahojky, zapoměla jsem si prve aktualizovat stránku 😉

anta
28. dub 2009

Ahoj Evi 😉 Doufám, že se máte dobře. U nás je to občas slušná šaráda 😀 😀 Asi jsem unavená, všechno mi leze na nervy, rozčiluju se, až mi z toho vypadávají oči 😀 😀 😀

anta
28. dub 2009

Jukla jsem na to nosítko, pěkné je 😉

martinka79
28. dub 2009

Jani aha díky za vysvětlení jsem to blbě pochopila já. no to víš matka na MD. 😀 Jani tak si dej čokošku na lepší náladu.míša si chce hrát budu muset za ním ale kolem oběda změřím apošlu míry do IP. Evi pro tebe tu taky něco mám.

martinka79
28. dub 2009

Evi dobré nosítko sousedka ho měla super věc pro cestovatele bez auta. já do lesa nosím to straé na záda. tedy na Nikolku nosila na Mišáka asdi atky pokud bude chtít sedět on raději běhá. 😀

anta
28. dub 2009

Marti, super, díky moc. Jsem ráda za každý kousek oblečení, jak říká MM "za každý kus hadru" 😀 😀 On tomu nerozumí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
28. dub 2009

tak to my si už brzo uděláme výlet, teda s Martinem 😉 nosítko je super do všech dopravních prostředků 😉 a Marti já už pro tebe taky něco mám do novýho 😉

anta
28. dub 2009

Já mám blbý to,že mi Honýš nechce už vydržet ani v té klokance, pořád sebou mele a chce dolů 🙂

anta
28. dub 2009

Taky mě napadlo, že se Honýš klidně mohl budit hladíkem, teď dostal před spaním kousek suchýho chleba na žmoulání a teď spí jak neviňátko 🙂

martinka79
28. dub 2009

Jani taky je to možné on ty naše dětičky jsou prostě nevyzpytatelné.
my jsme doma z venku otevřená okna, vyvenčeno Míša se proběhl. zalité květiny. kvetou nám zvonečky,a jedna květina co nevím jaks e jnmenuje.
jo holky já dostala ovocné stromkya víno k narozenináma.
Evi předem díky ti moc. 🙂

paolin
28. dub 2009

ahojda holky!
tak jsem na chvíli tu a tady nikdo 😀
ráno jsem dospávala naprosto šílenou noc a teď jsme byli s Ádou chvíli venku. fouká tam pořád, jak..
Jani, Honzík se určitě srovná 😉
Evi, pěkný dáreček 😉 my máme Salewu a je to fakt super. člověk se alespoň někam dostane 😉 někteří rodiče s nosítkem odchodili celé hory. to ale musím mít dítě sedací náturu 😀 jednou jsem viděla maminu, co měla na zádech nosítko a na bříšku mimi v šátku. tomu se říká akční matka 😀

jdu obědvat. dobrou všem a ať jsou drobečci hodní 😉

e.k.t
autor
28. dub 2009

jééé to je super nápad 😀 😀

e.k.t
autor
28. dub 2009

Pavli koukám že skoro zároveň 😀 😀