• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
4. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je i super cena, to koukám! Díky moc za pomoc :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli taky má aktivitu vkládačku, ale třeba vkládání zatím Joli vůbec nebere :grinning:
4. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě jednou..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6293976&tab=1
když si zadáš chodítko, tak ti to najde tyhle ty potvůrky.
odrážedlo jsou ta autíčka, motorky a pod. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, vkládača je super!
Adama to docela baví. aspoň něco :wink:
4. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou moc pěkné věcičky, když si to tak vezmu, tak my jsme se učili chodit akorát tak s kolečkem naplněným hnojem :grinning: :grinning:
Evi, to je fikaný s těmi hračkami. Každé odrážedlo má svoje :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je fakt :grinning:
4. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem si snad něco ráno skřípla v kříži, chodím jak poloviční mrzák, bolí mě z toho prdel aůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: Když je MM doma, tak jsem jak křepelka a dneska mě čapla záda jako sviňa! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak budeme kupovat novou lednici, ta, co máme, je věčně namražená, pořád jede a my se pak nemůžeme doplatit za elektriku, takže jsme prozatím odsunuli rekonstrukci bytu na další rok a koupíme lednici a satelit, taky potřebuji záclony, v obýváku nemám žádný, ani tyče tam nejsou, takže máme s manžou vyloženě smělé plány :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Jani! snad ty záda brzy povolí!
plány máte pěkné :wink:
noo, tak už je to jasné. poslední týden v červnu vyráží Mireček na školení do Němec. to se fakt těším.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte některá zkušenost s dobrým letoviskem na dovču s dětmi v Řecku?
já mám fakt pocit, že pro děti je to nejlepší v Chorvatsku :unamused: Myslím, že i Bulharsko je fajn, ne? :confused:
4. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Pavli, nejlepší je sedět doma na prdeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jani, to my bychom seděli :grinning: ale chtěli bychom vzít děti k moři. hlavně Adam by to kvůli ekzémům potřeboval. klube se z něj alergik, ekzematik, fujtajblik
4. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak řecko je nejlepší korfu. jinak Michal byl teď s Nikolkou zjistím jmeno. Já tedy jsem pro Chorvatské ostrovy. :grinning:

Jani dobrý taky potřebuji novou lednici. odstrkávadlo máme do fischrer price hrocha je to to i jezdící :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já letos nic sama nejedu s dětmi a MM potřebuje volno na dodělání domu
4. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je se zády průšvih tak zkus nějaké cviky. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já neporadím, my nikam nejezdíme, ale taky začneme, kvůli Joli, tím že jsme se nevíděli tak dovča byla o tom být spolu v klidu a po hospůdkách a tak
4. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my byli na Bolu a pro děti paráda. ale ta cesta...ještě se dvěma divochama..hrůzou mi vstávají vlasy..i chloupky :grinning:
Korfu říkáš? slíbili jsme Vítkovi letět. a taky je to asi pohodlnější. no, stejně rozhodnou finance :wink:
4. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Pavli Korfu je docela levné kouknu na to místo, kde jsme byli vážně klid a pohoda. MM to ví, já jsem palice děravá. :slight_smile: No Hvar je také dáleva,ale krásná. hele vy si přeci můžete koupit last minute a bude to levnější. :wink:
4. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky představte si jak mám tu kámoška-sousedku co bydlí nad námi a chodí s malou dcerous námi ven tak v soboru sejmuli celá rodina v autě kluka na motorce. přesně kluk 13let na krosce do nich napáli bez helmy oblečení. oni je sotva 30km prý už skoro stála kluk udělala salt a přea auto a motorka na dvě půlky.
Holčina jejich to měla v přímém přenosu sedí totiž v sedačce uprostřed. :frowning2: teď to v MŠ ráno řšili všichni a drbalia drbaliKluk je v pořádkujen nohy jedna zlomená druhá zašitá je mimo nebezpečí a bude chodit. ovšem matka včera na ně dojela, že to chtějí řešit bez pojišťovny... tisíc keců a smutků.kluk prý motorku nepřihlášenou tátovi sebral haha tomu nevěřím tu rodinu znám z MŠ.šílení debilové.
4. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
oběd se vaří dns polévka zeleninová s vločkami a buchtičky se šodó. :slight_smile: se těším. půjdeme na chvilku ven sice je zima,a le asi ho vyvětrám musím koupit housky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je dost drsný! bych je poslala někam..nejde o kluka. jde přeci o to, že tohle se stát nemůže! ke všemu ohrozil i tu rodinu!! auaaa! děsný..
jinak last určitě pojedeme. jen toužíme po malém hotýlku, písečně pláži a dětském hřišti :wink:
4. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem pár foto z narozek do albika :wink:
4. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu koukat na fotečky. Pavli to se seřžene a Řecku na 100%
4. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli aparmána chdoil na jdílo do místního grantu. :slight_smile: super.
4. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já snídaně miluji na terase v noční košili a jen tak a co si zrovna chci koupit. :grinning: jinak vaření je super. dokonce teď Michal chodil na jídla do růzých restaurací a bylo to fajn myslím si, že byl kousek od soluně.
4. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli fotečky prima moc ti to tam sluší ty vlasy. :slight_smile: a děti spokojené veselé. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tak nějak doma pleskáme ven nejdu je tam větrno a odpoledne nás čeká venčení tak se šetříme aspoň beudeme nemocní.
4. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.lampshracky.cz/index.php?map=detail&mcat=734&Detail=2173&ord=1&p=0
holky super hračka vláček hraje jezdí nejen po kolejích, ale i zemi. mám vkládací zvířátka.
4. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek