• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
je to pěkné já ráda nosila tento styl a někdy místo podbarvení bílou jsem si dala světle růžové to je ještě jemnější.. fakt pěkné.
7. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no do barev postupně půjdeme taky, Martinovi se taky moc líbí a prý konečně nebudu srápat.

Jo a chudák si myslel že mi pár dní nepůjsde psát na klávesnici :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
se těšil, že tě bude mít celičkou jen jen pro sebe. a ono nic zase čumákuš je u pc. :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádík vynést koše nebo přijdš MIšák z práce budu bita :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha ha ha, zdrhl ke kolegovi na hokej :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je, ale prwvít ten tvůj sporotvec a já to stihla Mm ještě není doma se mi ubrousí k smrti ani ho neposznám bude jako žluté hovínko. :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo chce mít budování konečně z krku :wink:
7. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo už se těší jak budeme bydlíkovat . dokonce přišel s verzí, že bychom mohli udělat spodek a nastěhovats e tanm a u toho dodělá vrch... :grinning: :grinning: kolem 20.5. chce ma,ovat stěny dole, ale já netuším na jakou barvu....... :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2: to bude práce.
7. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je tu tak se loučím jdu vařit kávu a chystat dobroty k jídlu. čauky zítra. doufám, že brzy přijedeš. :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pěkný večer :wink:
7. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak klidnou dobrou noc všem, klidný sváteční víkend a ke dni matek vše nej nej nej a třeba i nějakou kytičku :wink:
7. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno, tak po "úžasné" noci nastane balení na víkend jedeme s dětma z červ na na srazík, tak se těžímmmm
8. kvě 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé tak už dnes jo? tak to je super užij si to. no také ti přeji vše nej ke dni matek :grinning:
8. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, tak dnes budeme mít novou ledničku a zítra pořídíme ten satelit, konečně, docela dost se těším, že už nebudeme tolik platit za elektřinu a taky že nebudeme závislí na společné televizní anténě, která neustále vypadává z provozu :wink:
8. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MaRTI DÍKY :wink:

Jani to bude pokoukáníčko :wink:
8. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To joooooooo, vše nejlepší ke dni matek i já vinšuji, snad dostaneme aspoň nějaká ta košťátka :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já vím že já ne, ale ta dovča bude super :wink: doufám :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vím, že určitě nedostanu nic, jelikož jsem matka,a le néééééééé Michala st. ale dětí a ty nějak nemají ještě na toto myšlení. Nikolka má pro mě, ale přání. :grinning:
8. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jakou lednici budete mít?
8. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti hi hi hi a nikdy nemáš pocit že jsi i TM máma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já teda čím dál častěji :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
často,a le to víš říci mu to nemohu. :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dposílám odkaz co kupuji Mišákovi je blázen do volantů a jako MM trenažer co má sice doma nepoužívaný vozit nikam nebudu. :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22972960&tab=4

jNai balíček poslaný a jinak koukni na odkaz je to paní z Kladna třeba by se ti Honzíkovi hodil.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19200278&tab=0
8. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádím na stavbu, ale za chvilku jsme tu.
8. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma dodělám oběd a prdelín půjde chrupat
8. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky není náhodou den Matek až v neděli?
8. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdelín spí.
8. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti je ale my razíme na srazík, tak abych to nezmeškala :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo, tak si to tam užjte počasí Vám bude přát. :grinning:
8. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, máme Indesitku, stála 7.200,- kč, byla v akci a ještě jsme dostali 1.000 Kč slevu, je 150 cm vysoká, úplně bohatě stačí :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jdu na vás mrknout, tak se máte :wink:
jsem zpátky z turnaje a jsem úúúplně grogy! :stuck_out_tongue_closed_eyes: táta hlídal celý den Ádámka a teď ho uspává. no není úžasný? :wink: Viky jel s babi a dědou na Vysočinu a maximálně si to tam užívá. zítra jedeme za nimi, tak se moc těším.
jinak nám dnes počasí opravdu přálo, máme pěkně spálené čumáčky :grinning: jo a zkončily jsme 6. z 15 družstev, což je taky docela fajn. na to, že jsme téměř všechny na MD a netrénujeme :grinning:
tak prima víkend a hezky odpočívejte!
8. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek