• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Jani no u nás tedy volanty a auta dobrý,ale stejně se hrne ke všemu co se točí. :grinning: posílala jsem ti odkaz, že nějaká paní prodává z kladna pěkný volantík. :slight_smile: kouknu o stránku dřív kde to je.
11. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani balíček poslaný a jinak koukni na odkaz je to paní z Kladna třeba by se ti Honzíkovi hodil.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19200278&tab=0
11. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu něco chvilku dělat, ale jinak nakukuji co píšete! :confused:
11. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Marti, budu o tom uvažovat :wink: No jinak díky za ten balíček, děláš mi radost :slight_smile: Honýš ještě spinká, ani se mu nedivím, je hnus počasí vyloženě spací chrrrrrrrrrrrrrrrrrr :wink:
11. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pošta, banka, bačkůrky, příbor, špekáčky na utopence a maso na oběd už je doma, uf uf, joli v klokance se už pronese :wink:
11. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joli bude v péči taťky a ten navíc bude abstinovat, páč abych to stihla bude svou ženušku převážet :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se, Evi, tvůj manžílek ale má :grinning: Teď Honýš stojí v postýlce a asi kaká, pomooooooooooooooc :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani utíkej ale už je asi pozdě :slight_smile:
evi tak to má být TM jako řidič. :slight_smile:
jsi šikulka já zvádla jednu kávu a drb a chování jiného klučiny :slight_smile: Michálek v postýlce a já baštím.
11. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, prachy jsou potřeba :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem uvařila Joli rajskou a slupla skoro dva šufánky :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dávám si ledovou kávu :wink:
11. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
se máš já tedy jím můj experiment zapečená zelenina, brambory, krabí tyčinky a smetana. super lehké jídlo. :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem prdelínka zahnala spát tedy on chtěl sám. asi mu nějak spánek schází. :grinning: nebo to počasí.
11. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Joli ve snaze zopakovat piškot, řekla pivo :grinning: :grinning: :grinning:

tak raději říká ňam ňam ňam :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč ne pivo to je také ňam. :slight_smile: je to holka šikovná.
11. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zničila Honzu, teda on vydrží tak dlouho vzhůůůůru, ale je dneska moc hodnej, až když je unavenej, tak je protiva :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu na chvíli. není mi dobře do hlavy :unamused: asi ta změna tlaku nebo co..prý má pršet, nebo už prší. u nás pořád paří sluníčko, tak se to na nás asi brzy přižene. jinak jsem valila oči, jaké jsou u vás pokroky!
Adámek teď spí, pak jdeme cvičit. tak jsem zase v jednom kole. snad se urvu večer :wink:
11. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás do rána leje jako z konve. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás zatím jen drobně prší :wink:
11. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady přestalo pršet, ale i tak to nevypadá zrovna lákavě :wink:
11. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to je též nelákavé, ale stejně pádíme za chvilku pryč. :confounded:
11. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honýška dnes bolí pusinka, chudinku, pořád si sahá na tvářičky, ale je statečnej a nepláče, už jsme dali i jízdu v autíčku a to se mu moc líbilo :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to konečně spinká. vyřídila jsem novou banku, zaplatila komunální odpad - s těžkým srdcem..a teď jdu skládat prádlo a pak se válet. nakonec u nás nepršelo, žádné kroupy a hromobití. hic, dusno :wink:
Jani, rostou Honzíkovi zoubky nebo co to chudinku trápí?
Evi, to je psina s Jolankou :grinning:
Marti - jakpak chutnal tvůj experiment? zní to lákavě :wink:
11. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky. tak předně pavli experiment super moc moc chutné... Nikolka se ofrňovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a le my s Míšou to papkali a mám i na zítra. :slight_smile:
Honzíka něco trápí, ach jo, snad to jsou zoubečky. :frowning2:
Pavli já budu dnes žehlíkovat. blééé,a le co andělám.

Evi zítra hodně sil a super den.
11. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti děkuji, už padám na hububububu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno amiminy u nás zase lije. Snad u vás je lépe. my si dens jdeme hrát do MŠ. tak uvidíme jak to zvládneme, jetli raději nepůjde spát. :wink:
12. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny a Míšo, děkuji ti za zahalónování :grinning: :grinning: Je to příjemné slyšet jiný hlas než Honzův a MM :slight_smile:
12. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ještě jednou fakt promiň. Míša je lump, jak najde mobil tak je to v pytli. a já kravka to přijala, mohla jsem ti uštřit pár korunek.Ale i tak jsem tě ráda slyšela. Mamino řidičko ty už na tom budeš za chvilku lépe jak kdejaký tir- man :slight_smile:
12. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko tak jak jsi se na ten den vyspala? snad to vše půjde hladce. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadí, Marti, neomlouvej se, mně to nevadí :grinning: :grinning: :grinning: Já mám zavírací mobil,tak Honýš vesměs nemá šanci,ale taky se mi to už stalo :wink:
12. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek