Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. kvě 2009

tak místo ven šle prdelínek churpat byl pěkně unavený no půjde kolem poledne na prochajdu co naděláme. 🙂

martinka79
13. kvě 2009

tak už jsme po obědě a tradááááááááááá ven. je tam pěkně jen ten vítr.

e.k.t
autor
13. kvě 2009

tak bublifuky jsem vzala hlavně kvůli té tekutině, jinak i v tom balení je klasický bublifuk, a my to stejně s jiným neumíme 😉

anta
13. kvě 2009

Tak jsme byli venku a podařilo se mi koupit pro malýho mikinku vepředu na zip, to jsem moc ráda 🙂 . Stála 70,- Kč, takže i super cena 😉

martinka79
13. kvě 2009

tak krásný večer my dnes měli nabyto, ale dobrý jdu dohánět věci a resty co mám... 😀 jsme zvědavá jak to stihnu. Jani úspěšná žena. Evička také.

e.k.t
autor
13. kvě 2009

no dnes ta analýza byla hnus humus humusovič 😝 😝 😝

e.k.t
autor
14. kvě 2009

tak Joli vstávala v 5, ale budiž jí odpuštěno, měla hlad a slupla 280 mlíka 😀

dite1
14. kvě 2009

ahojka holky!!!
jsem hrozne pozadu, ale s praci to ted stiham nejak pomalejs!
Marti ani nevim jestli uz ti misa chodi 😀 😅 ale po takovy dobe asi ju vid?! Mi uz taky chodime, ale zatim je to takovy no jako ozralka a po nekolka kruckach bac na zadek, ale je to sranda!!!! 😉
Vcera s nami byl Honzik v restauraci a mi meli hrozny strach, ze zacne rvat jak blazen jak ro umi, ale byl moc hodnouckej a na to ze sel spat o 2hod pozdeji nez je zvykli, tak rano si ani neprispal a vstaval v 6h40, ale ted uz zase spinka. Je moc hodnej o vikendu mi spi od 20h do 8h neni to krasny???? 🙂
a co vy Jani, jak se vam dari a co malej Honys??? to uz musi byt taky pekny kus chlapa

martinka79
14. kvě 2009

krásné ráno, měla jsme tu trocvhu šrumec.
Ahojky Míšo, tak honzíček chodí? to je prima. nNo my už běháme a vylezeme všechny schody ai dolů už umíme pozadu,a le to je nebezpečné. taky na žebřík... a jinak térén zvládá superově. 😀

Já dnes jedu na vysočinu až do neděle. Zítzra pochůzkový den. ortopedie ty palečky. zubaři všichni a ptom banka účet.... 😀 😀 😀
no a o víkendu pouť. Nějak se mi tam enchce už volali babičky u koho kdy budeme a do toho moje setsra asi se naklonujeme. 😀 😀

Míšo a jak práce a domácnost, jsi fakt dobrá.

martinka79
14. kvě 2009

tak a ode dnesška mám doma dalšího adepta na vodíko Michla vylez na židli us tolu a hurá už stál a ní a opírá se o stůl a jde po jídel. 😠

anta
14. kvě 2009

Ahoj holky, teda ten Honzík mi dává teda zabrat, je od pěti hodin vzhůru, od půl osmý ho uspávám a nic, prostě nespí, ale unavenej je. Nosím ho a když vidím, že spinká, tak ho položím do postele, on otevře oči a začne po té posteli dovádět, teda mám fakt už dost, každej den je jinej, mě už to nebaví, máme zavedený režim a Honzík si prostě dělá co chce. Mně by to nevadilo, že nespí, ale jak je unavenej, tak se na mě neustále lepí a je otravnej, no tak já už fakt nevím, zkazilo mi to náladu a to jsem vstávala naprosto v pohodě ☹

dite1
14. kvě 2009

no musela jsem si to s praci a domacnosti usporadat.
takze vecer do prace ve 4h30 do postele v 6h30 budicek napapat obleknout a hura k chuve v 7h30 opet do postele ve 13h budicek priprava jidla trochu uklidu v 15h pro Honzika k chuve pak na prochazku v 19h koupel jidlo ve 20h spat a 20h30 hura do prace!!! da to zabrat, ale delam jen 4 dny v tydnu tak se to jeste da no a patek je den uklidu a pak vikend. Pristi vikend jedeme k mori to bude pro Honzika neco noveho, uz vidim jak si cpe pisek do pusy 😖 Snad bude hezky! Je to tady na nic porad jen prsi a prsi.
Mam otazku, co mam delat, Honzikk mi uz vubec nechce pit mleko a ja uz nevim co bych mu dala jist porad ji jen kompoty a jogurty, v poledne zeleninu s masem a vecer krup kasi, ale rano a ke svace jen kompot a me pripada, ze uz toho ma plny zuby, uz nevim co by chtel. Obcas se mi i pozvracel, ale pekne ☹

dite1
14. kvě 2009

nemate nekdo nejaky sikovny recept co k obedu pro Honzika?

paolin
14. kvě 2009

ahoj holky!
Jani, u nás přesně, to stejné. Adam šel spat v 8 a vstával o 5ti! v sedm kňučel a chtěl se jen nosit, v osm ale spát neee. to dělal kraviny, blbiny..jsem ho nechala, ať si dělá, co chce. pochopil a nosit nechtěl. o půl 9 zakňoural a šel spát. šílenci, ti naši mrňousi!
Marti, i toto u nás stejné 😒 Adam si nosí plastovou židličku a po ní leze všude.
Evi, ty jsi ďáblík! ale dávej na sebe pozor, ju?
Míšo, no čauky! ty jsi taky pracující na MD? a copak děláš 😉

včera už jsem byla slušně naserýnkovaná. nemůžu s ním jít ani nakoupit. pořád někde běhá, kramaří věci anebo mi uteče s peněženkou - moje blbost - dávám mu jí na hraní, když už je vážně zle. tak jsem ho včera honila po chodníku a on se tomu hihňal, jaká je to prča 😅 ani zlobit se na něj vlastně nemůžu. má takový smysl pro humor, že mě vždy něčím dostane 😀 no a večer mě dorazili admini na beremese 🙄 nějaká úcta ke klientům jim jaksi chybí 😝

anta
14. kvě 2009

Ahoj Míšo, nám Honýš taky nechce už pít mlíko, ráno dá s přemlouváním tak 110 ml a večer před spaním hodí 180 ml, ale přes den už tomu taky moc nedá.
Teď se mi ho podařilo udolat, byla to fuška, byl od pěti od rána vzhůru, no děs 😖 Docela mě to vytočilo, panč taky už nemám síly na rozdávání, chjo chjo 😒

paolin
14. kvě 2009

Míšo, náš Adam zase nechce jíst a jen mlíko pije 😉 Vítek přestal mlíčko pít kolem roku a to úplně. tak jsem ho nechala. sem tam snědl jogurt..jedl hodně zeleniny. no a teď zase mlíčko pije. myslím, že ty naše děti ví samy, co je pro ně dobré. tedy zatím 😉

paolin
14. kvě 2009

Jani, šupajdi chrupat s Honzíkem! já včera byla s klukama 2x a docela mě to postavilo na nohy 😉

dite1
14. kvě 2009

honzik mi jeste porad spi
me ale pit mleko nechce vubec vubec i kakao mu do to dam a on nic sklebi se ja kysela pr...
no paolin ja vlastne uz na MD nejsem, tady mame pri prvnim diteti narok jen na 6mes rodicovske dovci a pak hura do prace. Ja delam krupierku v kasinu, prace se mi libi ale je to fuska delat v noci kdyz mas maly dite 🙄

dite1
14. kvě 2009

teda ja si na spani stezovat nemuzu na to mam zlate dite. dopoledne spi tak hodku a pul a pak od 12h30 do 15h nekdy do 16h nekdy hodim siestu s nim 😉

martinka79
14. kvě 2009

Míšo a co zkusittřeba k obědu kuskus, pohanku červenou čočku... těstoviny.... a na přesnídáku bych doporučila chlebík či kukuř. chlebík sýr.

M UM mléko nepijeme už vůbec. 😉

AJni nebu´d smutnájte to troubínek co neví kdy si dát pohov. snad bude chvilku chrupat. hele a to zlobí ve své postýlce nebo řádí ve velké?
no já bych ho tam prostě nehcla chvilku dusíkovat.... ☹
Pavli ty jo jako u nás tedy to jsou lumpáci jedni. taky dávím ovčas michálkovi peněženku nebo klíče... je to děsné,a le co máš dělat když už něco potřebuješ rychle

anta
14. kvě 2009

Takže Pavli, už se asi nemám zlobit viď? Ono to jednoho utahá, jsem vzhůru od třičtvrtě na pět, tak mě to poněkud dostalo, no jo,ale nejhorší je, že člověk neví, co má od těch prcků čekat,no asi bych si měla nechat vypolstrovat nervy 😀 😀 Co ti udělali admini na beremku? 😉

dite1
14. kvě 2009

ja bych jen chtela nejake recepty, uz nevim co bych mu ukuchtila, pouzivam na vareni ten babycook, je to vyborna vec, ale chtelo by to trochu zmenu v jidelnicku

paolin
14. kvě 2009

ajo, Míšo, já úplně zapomněla...to je tedy drsný! to máš pěkný kolotoč, viď? tak Honzíka neneť. když nechce, tak nechce 😉 kdyžtak mu pořiď v lékárně tekuté kalcium. taky jsem to tak dělala 😉

martinka79
14. kvě 2009

hele tak třeba super polévka orestuješ oves. vločky na másle potom přidáš kož´řenovou zeleninu a vaříš polévku. nevo kuskus povaříš ve vodě z vař. kuř.masa a zeleniny a podáváš... pohanka se vaří a přidává k zelenině. já si recepty vymýšlím sama a červená čočoka dobrá jako normální nebo na polévku. kuskus i na sladko s tím mlékem bu´d zmEň značku nebo prostě na chvilku vyhoď z jídelníčku dpoń sýrem jogurtema bude.

dite1
14. kvě 2009

to ja mu delam uplne vsechno on mi sni brokolici, kvetakn cocku, hrasek to jo ale musim to enjak zkuchtit
trebas mu udelam merken, brambor, rybu, fik cuketu vse uvarim pridam mleko a maslo a rozmixuju, jak v tom ma kousky tak se mu zveda zalubek, nechce se mu kousat potvore a to ma uz 6 zubu 😠

paolin
14. kvě 2009

Jani, ale zlobit se můžeš 😉 fakt si zkus jít zdřímnout, hm?
admini? zlobí, zlobí. prostě chovat se já takhle ke klientům, žádný nemám 😉

anta
14. kvě 2009

Marti, dávám ho spát do ložnice, protože kdyby spal ve své postýlce, tak bych nemohla za vámi na koníka 😀 😀 No už spí, dala jsem ho nakonec do kočárku, nasraná jak kýbl, on usnul sám zmeťour jeden, já se tady zlobím jak pitomec, tahám se s ním jako blbec 😀 😀 a on si usne pak sám, no co to je toto?? 😀 😀 😀

dite1
14. kvě 2009

jdu se na nej cihnout uz mi chrni 2 hodky

paolin
14. kvě 2009

Jani, to je zlobivák! mě Adam taky pěkně točí. chce se pořád chovinkat a dost často mi visí na nohavicích a kňučí, že chce nahoru. to pak belhám po kuchyni, miláčka pověšeného na jedné noze 😀 no, já když už je nejhůř, tak pakuju děti ven. osvědčený recept 😀 s Vítkem jsem chodila třeba i v deset večer 😀

dite1
14. kvě 2009

je to znam, taky mi obcas visi na noze brouk, hlavne kdyz varim.
uz ho tu mam panacka jednoho, prave vstaval monsieur 😉