Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. kvě 2009

Kujónská odpověď a já byla tak zvědavá 😀 😀 😀 Ale chápu, je to jedno a hlavně aby to bylo zdravoučký 😉
No už se mi zdá, že by ani MM nebyl tolik proti druhému díťátku, ale musí se na něj pěkně pomaloučku a polehoučku, žádné tlaky a bude ho chtít taky 😀 😀 😀

paolin
23. kvě 2009

čauvec holky! prima sluníčkový den!
Jééé, Alenka tu byla! nebo ještě je 😉
holky, no moc vám budu s dalšími drobečky držet pěstičky!

anta
23. kvě 2009

Ahoj Paol, tak u nás se zatím moc nespěchá, ale to víš, jistota je jistota a raději chceme mít případně vymyšlené jméno 🙂

e.k.t
autor
23. kvě 2009

no my jsme jméno řešili až v březnu a Joli mela být 1.6. 😀 😀 😀 😀

Martin by raději holčičku a mě je to jedno, hlavně ať má vše co mít má a nic navíc 😉

e.k.t
autor
23. kvě 2009

Tak k obědu jdu dát Joli čočkovou polívečku s jarní cibulkou a po odpočinku doufám že bude dostane kuřecí masíčko v žampionové omáčce s knedlíkem včera jí omáčka moc chutnala

anta
23. kvě 2009

Já dneska Honzíkovi uvařím polívčičku s rýží a s kuřecím masíčkem a zítra mu udělám těstovinky se špenátem, jinak to prostě nejde, on "musí" mít to, co jíme my, no 😀 😀 😀
A jak to, Evi, ochucuješ? Ochucuješ-li? 😉

e.k.t
autor
23. kvě 2009

no většinu bylinek už děti můžou a solím minimálně teda skoro vůbec, max si dosolíme na talíři, jinak používám už ke zjemněmí i šlehačku a plnotučné mlíko, takže pohoda, teď jsem dodělala koprovku tak jsem zvědavá 😉 ˇčočkovku už slupla a šla spát

martinka79
23. kvě 2009

čauky byla jsme včera po nákupech a potom na pařbě a dnes ráno na trhu.... už jsme doma. chystáme se jíst. prdelka spí. 🙂

Alenko ahojk..... no budeme bydlet snad na podzim.

jdu koukat na fotky adámka.
Holky povede se to.

anta
23. kvě 2009

Ahoj Marti, tak my jsme dopapkali a Honýš začal zívat, tak jsem je oba vyhnala na "mráz" 😀 😀 😀 Dnes mě bolí záda, ne tedy kříž, anóbrž krční páteř, už mám pocit, že se za chvíli rozpadnu s tou páteří, chjo chjo. 😉

anta
23. kvě 2009

Teď jsem koukala, že Valérka od Alianky má dneska jeden rok! Takže Valuš vše vše nejlepší a ty Ali se tady koukej ukázat už 😉 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. kvě 2009

Tak Joli obědvala v 11 polívečku čočkovou s jarní cibulkou asi 1,5 šufánku, pak šla spát spala skoro 2 hdiny a slupla 3/4 knedlíčku s kuřecím masíčkem v žampionové omáčce 😀 😀 😀

anta
23. kvě 2009

Tak to taky musí být sakra dobrota, mňam mňam 🙂

e.k.t
autor
23. kvě 2009

no ňam ňam dělala taky a slupla zase skoro celý knedlík, no zítra bude k obědu koprovka, tak jsem na ni zvědavá, na srazu jí kulajda polívka jela tak uvidím omáčku jak pošmakuje 😀

paolin
23. kvě 2009

holky, vy vaříte takové dobroty! my byli na oběd v hospůdce, pak jsem jela koupit Vítkovi botky samochodky 😀 a pak jsem s ním byla v cirkuse. docela zábavné. byly tam kozy..hlavně ty od jedné korpulentnější artistky stály za to 😀 taky velbloudi a holubičky a spider man! pak miss Angelika, která měla tak 50 😀 no...klasika. malý cirkus. motalo se tam asi 5 lidí dokola. hic, jak v...takže taková hromadná sauna 😀
děti si to myslím užily.

Jani, chtělo by to s těmi zády něco udělat. co masáž od manžílka? 😉 nebo zkus profi masáž.

e.k.t
autor
23. kvě 2009

Pavli to muselo být supéééérrrr

alenka83
23. kvě 2009

jůů Pavlí, já chci taky do cirkusu, už tu ale dlouho nic nebylo. Jsou tu jen kolotoče, ty jsme tak už prubli a to byla neskutečná sranda, byl štastnej jak blecha🙂

Teda holky, vy vyváříte takový dobrůtky, hned bych se k vám nakýblovala na návštěvu🙂

Jo a Valerce taky vše nej nej nej k prvním narozeninám!

martinka79
24. kvě 2009

taky přeji vše nej k jednomu ročku Valince.
krásnou enděli u nás nádherná. vera jsme slavili 7roků jedné holčiny u nás poseděli jsme se taková partička lidí super. Ráno jsem uvařila a pádila na zahradu... Pěkně to tam roste. dnes to nafotím... jen kdyby už se to usadilo na míste kde to bude sloužit a byla ta terasa. 😠 ale taky bude.

martinka79
24. kvě 2009

tak my dnes máme roštěnky

martinka79
24. kvě 2009

Pavli curkus jé to je moje smrtící injekce.... vždy trpím když jsou takové ty malé společnosti.... ovšem, děti se baví. atk si dám nějaký alkohol a je hned lépe... a už se mi líbí i kozy, pejsci a 50tileté Angeliky.

martinka79
24. kvě 2009

😀 😀 😀 to je potom pokoukáníčko. ale když je to vážně kvalita tak jsem jako dítě sama. 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2009

No Marti to mi povídej, ale dětem stačí fakt málo, má to pro ně velké kouzlo jako mikuláš a vánoce 😉

anta
24. kvě 2009

Ahoj holky, koukám, že jste dobře naložené, Marti, máš dobré hlášky 😀 😀 😀 Já dnes uvařila guláš s těstovinami, je to rychlé a moooc dobré, krásný den vám přeji 😉
Psala jsem SMS Aliance, nějak se moc dobře nemá, psala mi, že má nějaký těžký období 😒 , nevím, co se děje, ale podala jsem jí pomocnou ruku, že kdyby se nějak moc trápila, ať mi klidně zavolá, že sdílená starost, je poloviční starost a třeba se mi jí povede trochu pomoci 😉

paolin
24. kvě 2009

jéje Jani, Alenka má starosti? ach jo ☹ tak ji pozdravuj a ať sem staví a vykecá se!
Marti...asi tak 😉 malý cirkus. dělal na mě dojem velmi neprofesionální. ne, že bych denně chodila do cirkusu 😀 ale čakala jsem tak nějak víc. Vítek z toho žádné velké nadšení. to mě mrzí. vždy o zážitcích mele týdny a teď nic. možná i tím, že akce nebyla avizovaná dopředu. bylo to překvapení. to on docela těžko nese, ještě byl vzbuzen..nu, nemusí se mu líbit vše 😉 dnes byl s babi na zahradě a než se otočila, prý vymetl všechny jahody 😀 zůstaly jen fest zelené 😀 teď oba spinkají, což je pro nás svátek. no, ale za chvíli ze vzbudí a to bude mela 😀

anta
24. kvě 2009

No jo, ale ona mi psala, že nějak nemá poslední dobou energii a čapají jí depky, chudáka malýho 😒 Tak snad jí to přejde 😉

e.k.t
autor
24. kvě 2009

Tak Joli spinkala přes poledne 2 hodiny a už se jí to povedlo po druhé, teď slupla knedlík s koprovou omáčkou s trochou mletého hovězího masa a půlkou žloutku a to byl fofr panečku 😉

anta
24. kvě 2009

Za to nám Honýš dneska blbě spí, zrovna dneska, kdy jsem si chtěla užít konečně klídek, no jo, to se občas stane, kdyby aspoň tak nedržkoval, jíst se mu taky nějak moc nechce, nevím ☹

e.k.t
autor
24. kvě 2009

No to Joli v těch cca 11 taky prudila, ale byla unavená, tak jsem se jí věnovala, uklidňovala a nakonec jsem jí dala mlíko a ona u něj pěkně vytuhla 😀

anta
24. kvě 2009

Tak to máš vychovanou holčičku 🙂 Honýš je dnes jak praštěný, tak doufám, že ho to do zítra přejde, jináč bude céres 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. kvě 2009

a nebude to počasím? odpoledne se má začít šeredit, tak jestli to už necítí. jinak joli ukládám do ložnice, kdfe jsou zatažené rolety, tak je tam tmavo, poučtím jí dvd s večerníčky, zatím se jí nejvíc líbí rumcajs manka a cipísek ono se pouští dokola, tk koíukiá kouká až usne 😀

anta
24. kvě 2009

Jestli to už cítí, tak ho prohlásím za výbornou meteorologickou stanici 😀 😀 😀 Já jsem taky docela smutná, bo mám dnes svátek a nikdo si toho skoro nevšiml, což mě docela mrzí ☹