• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Když mi psali chlapí, tak jsem řekla, že jste to vy holky z koníka :grinning: :grinning: :grinning: Kdo má pořád něco vymýšlet :grinning: :grinning: :grinning: To jsem ale fikaná, prefíkaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsem si myslela, že na mě vůbec nežárlí, bo to tak vypadalo a ono ejhle, no jo, vždyť za chvíli budeme slavit 2 roky manželství, fůůůůůůůůj :grinning: :grinning: :grinning:
Pak mi psal nějaký Pavel, číslo nemám uložený a já sakra vůbec nevím, který to je, mám v tom trochu hokej :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, měla by sis v těch amantech udělat pořádek :grinning: to je dobře, že žárlí :wink:
25. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, když já se nechci ptát, kterej Pavel to je, co kdyby to byl brácha :grinning: :grinning: :grinning: To je taky u nás dobrý, mám bratry Pavla a Petra, táta je taky Pavel, no a ségry mají jedna manžela Pavla a druhá přítele Petra, no a kdo se v tom má vyznat :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, to máte dobrý :grinning: u nás je taky přePetrováno - švagr, taťka, taťka švagra..ségra vždy chodila jen s Petrama :grinning: asi má úchylku :grinning: no a já chodila s Pavlem. jeho taťka je taky Pavel a jeho brácha je Petr. to kdybych s Pavlíkem zůstala, to by byl v rodinně chaoz :grinning: ajo, a to jsem ještě já Pavla :grinning: to jsme byli pár...Pája a Pája :grinning: někdy je mi pořád ještě smutno :pensive:
25. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, hlásím se z hlídání :grinning: :grinning: :grinning:

hlídám dva prcky, ale zdá se že mám víc času nž jen s

joli :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás brácha, táta i děda Petři, u Martina brácha i táta Pavel :wink:
25. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to taky říkám, že se dvěma nadřu mín :wink: tedy, často to stojí za...ale i tak :grinning:
25. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jo, ted si zalezli do Ondrova pokoje a hrají si spolu :grinning:
25. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuji poradit, co můžu dát Honzíkovi k jídlu, už mi druhý den odmítá jíst chleba a já nevím, co mu mohu dát, aby mu to neublížilo :wink:
25. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani klidně rohlík, vánočku nebo třeba kaši bramboru nebo jogurt nebo přesnídávku a piškoty
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, děkuju :wink: , Honýš už druhý den moc nechce jíst :frowning2: , no je to bída, nevím, co se děje, tak mu zkusím nabídnout tu vánočku, třeba si vezme.
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jestli nechce nic jíst od zubů tak nám funguje chladná přesnídávka, jogurt a mlíko :wink:
25. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzal si trošku té vánočky, nabídla jsem mu i mlíčko, ale toho vypil 30 ml, takže nic moc. Já mu zkusím ještě k té vánočce nabídnout přesnídávku, opravdu moc nejí, dělá mi to docela už starosti :frowning2:
25. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přesnídávka zabrala taky, to jsem ráda, to víš, není to moc příjemné, když člověk ví, že má doma otesánka a najednou nechce papat :grinning:
25. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani p=oprvé jsem z toho byla taky vyhoukaná, ale tohle pomáhá, no sní taky třeba málo, ale dávám jí jíst třeba každé 2 hodiny :wink:
25. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, třeba j to tím horkem. co takhle zkusit hodně ovoce?
vařím oběd, Adam dělá borčus :grinning: venku byl hic, děs. a maminek plný písek. tak jsme hezky pokecaly :grinning:
25. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den já byla u Dr. jsme zdraví a na přeooper. vyšetření jdeme 3.6. no budou to odběry budu chytat moč. :grinning: :grinning: a jinak pohoda.
zastavila jsme se na pokec u kamarádky a dovezla rovnou nikolku ze školy venku je vedro jako v pr......
25. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teď vrátila z venku, Marti, mluvíš mi z duše, je to až nepříjemný to vedro. No a Honýšovi zkouším dát,co tak nějak jde, tak ju, díky moc za rady :wink: Honýš beztak vypadá spokojeně, tak se snad nemusím bát, že by řval hlady :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani honzík hlady řvát nebude neboj to je kluk jaks e patří a moc moc spokojený.
Já vařím těstoviny Mišák má srajdu jako prase..... stolička leze ven.
25. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak ovoce je dobrý náípad, ale u nás se moc doma dnes nejí. :wink:
25. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to vidím na zoubky, špatně i přes den spinká, no co nadělám, už jsme chodili se židličkou, vozili jsme se na autíčku a jezdili jsme též do motorestu a šup papání (aspoň trošičku) :grinning: :grinning: Honzík je dnes víc nosící, no to mám radost, sotva se mi záda spravila, tak mi je huntuje, on to asi cítí, že jsem fit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinak musím říci, že je moc hodnej, ani nijak nevyvádí, až mi je to podezřelý :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a novinka, holčiny moje, Honýš si venku začal sundavat čepičku z hlavy a házet jí na zem, no to jsou věci, zmeťour jeden :grinning: :grinning: :grinning: Já mu pak dám hrušku, ta by mu mohla trošku pomoci s těmi zubáky, kurňa, ale žádný nový zub jsem ještě nespatřila! :wink:
25. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je super objev házení čepice my v tomto období jednu ztratili... :frowning2: jinak už má na hlavě i kýbl a drží.
Jdu odpočívat před náročným podveřer.Máme ty kroužky.
25. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme s Honýšem hráli na honěnou a Honýšek se přede mnou schovával vestoje za postýlkou a měl děsnou radost, když mohl přede mnou utíkat :grinning: :grinning: To je novinka, to nikdy nedělal, tak mi udělal teď radost :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty máš samé parádní novinky :grinning:
Marti, vám se ta operace blíží, co? uf, už aby to bylo za vámi :wink:
u nás dnes mazec. Adam od 12:30 nespí. byli se chvíli bazenkovat na balkecu, zasadili jsme kytičky a jahůdky, následně byli vyexpedování do vany, páč byli jak dvě hliněná prasátka :grinning: a zlobí dnes fest. padám na ústa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak mám ségru v nemocnici. ta musí mít pořád něco extra :grinning: :frowning2:
25. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Pavli - máme 6 zoubků :slight_smile: jinak taky mi spal ráno jen do 9 a pak od půl 1 do 2 a tak naspal málo,šel spat po 5 chudáček a furt chrní :unamused: tak jsem zvědavá jestli do rána a nebo bude budíček a v noci nebude chtít hajinkat :confounded:
25. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, že by tím horkem..?
naši chlapečci taky už chrní. a taky jsem zvědavá, jak dlouho. dnes jě na přehradě opět ohňostroj a to je rachot, jako by nám to stříleli přímo před barákem :unamused: jdu si dát sprchu, pak vínko a nohy na stůl :grinning: :wink:
25. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím,že je to horkem určo :unamused: taky si dám zachvíli červené :grinning: tak si na tebe vzpomenu,že si taky dáváš :grinning: pa pa já jdu čučet na ulici :grinning:
25. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek