• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
jé, jani, to je supér :grinning: holky, taky je u vás taková kosa? brrr! :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem v kanclu a čekám na nevěstu, Adam spí v autě. nějak se po ránu zase necítím fit.
29. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tady zima jak v pérdeli :grinning: :grinning: Pavli, já si dám asi panáka, taky se nějak opět necítím, tento týden je nějaký vypráskaný, co se mě týče :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, stojí to celkově za...počasí nahoru a dolů..fujtajbl
29. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy jsem na změny počasí nebyla citlivá, ale teď? Starý báby jsou oproti mě čilý :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže starý báby nemají klíšťátko Honzíka :wink: :grinning: hele, porodem se ti organizmus otočí o 180stupňů. někdo to hezky přirovnal, že je tělo po porodu, jako když spláchneš hajzlík. a taky ty hormony jsou potvory :grinning:
29. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: To jsem netušila, že těhotenstvím a porodem se člověk obrátí chlupatým dovnitř :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Honzík je super klíšťátko, vzhledem k tomu, že už ho nosím jen před spinkáním, tak si to ohromně užívám a moje svaly na rukách rostou a rostou, Schwarzeneger má oproti mě saláty :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
chi chi..aspoň se nemusíme holit, co? :grinning: kéž by :grinning:
Honýš má páru evidentně po mně, protože teď normálně odsunul postýlku ke zdi! :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Joli tu dělá skopičiny s lehátkem a dnes jí opravdu zachutnal eidam do ruky a baští jak ujetá :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jdu vás opět jen pozdravit, občas vás čtu, ale nestíhám přispívat a ted ještě máme rozbitý notebook, takže přístup na internet je u nás mizivý :unamused: koukám i na fotečky, dětičky krásně rostou a koukám, že už budeme roční za chvilku všichni :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gábi hlavně že ste zdraví a v pohodě, no ty přístroje jsou holt smrtelný a zlobivý :wink:
29. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslušně hlásím, že Honýš je již v pořádku a hezky spinušká, dokonce snědl i 150 mlíčka, dopoledne hodil bobana a je spokojený, tak mám radost :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dobře že se mu ulevilo :wink:
29. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky tak přdnáška s kurzem super perfektně udělané odpočatá. doma vše zvládli na 1. dveře objednané no pohoda. Nikolka mi dnes posbírala na balkoně prádlo a tatin udělal super věču. dojel děda zítra bude na baráčku makat. já půjdu asi s dětmi na po-poles. :wink: tak se mějte páček.
29. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je Marti super zprávička
29. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo moc se miulevilo jedna položka vyřešena zítra napíšu paní na kuchyň odklepnu ji. objednám spotřebiče a konečně začnu jezdit po té dlažně a obkladech. :unamused: zítra by býval už něco dělal obkladač,a le nemá co dláždit a obkládat tedy z čeho. :grinning: :grinning: je to prima pocit, když vím, že to doma funguje i beze mě. to Míča byl s prdelínem v práci až do 13.30hod to jest normání páteční pracovní doba... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu hakjat páček zítra se vám budu více věnovat :wink: Evi ahojky pohlaď Jolanku.
29. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jssně že pohladím a budu pozdravovat, nechala nás provést romantickou koupel v pivní lázni pro dva :grinning: :grinning:

za to jsem jí vyaukcovala:
http://www.aukro.cz/item644868606_cars_natahovaci_auticko_se_zvukem_zlute.html

a ještě bojuju o :
http://www.aukro.cz/item646774214_medvidek_pu_maxi_kostky_nove.html
29. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno :wink:
30. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dobré :wink:
30. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, jak je při sobotě?
30. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, dobrý je to, dobrý děkuji za optání :slight_smile: Honzík je hodný, nezlobí, hrajeme si spolu na schovávanou a to ho moc baví :grinning: :grinning: Ještě, že nemáme byt 1+0, to by mi brzy došly nápady :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to asi jo, Joli zdrhá ráda k pračce a kouká jak se to motá :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno dopoledne všem. byla jsem nakoupit a doplatit zálohu na ty dveře. :grinning: b taks chovka ta bere u nás všechny nejlepší by bylo kdyby nás s tatinem nenašly... :slight_smile:

pádím vysát a vařit. Evi super dárečky jak jsi pochodila vyhrála jsi něco... :wink:
Jani čauky
30. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No oboje i autí i kostky celkem s přepravou za 229 korunek :wink:
30. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak my už 3.den válčíme s horečkama :frowning2: včera měl dokonce 39.4 :pensive: no síla,zábaly,čípky a prd to slízalo :frowning2: teď ráno měl 38.4 no už doufám,že to snad dneska skončí :unamused: jinak je úplně v poho,lítá tady po bytečku o 106 :grinning: jako by mu nic nebylo
30. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já taky furt nakupuju přes aukro Ladíčkovi oblečení :slight_smile: včera mi přišel další balíček a zatím asi končím,už má dost oblečků ve velikosti 86-92 a nebo nosí i 2-3 roky :grinning: no pokud se mi zase něco nezalíbí a nebude to moc levný :grinning: fakt se to vyplatí,má tolik nádherných věcí a levně a jako nový,aukro je fakt bomba :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Many nebo spíš mor :wink:
30. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek