• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
many to je nemilé, Joli to měla taky 2 dny a pak byl klid :wink:
30. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrou noc :wink:
30. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno, Evi já latté nedělám nechávám to na Mm on ho umí super nskoupil si na něj nádobíčko sklenky a lžičky... já dělám blbbou a nechám se obskakovat. :slight_smile:
31. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hihihi když je doma, že :wink:
31. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně jen když je doma..... jinak si kávu našlehám sama :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hi hi hi jsem si to myslela že to tak bude :wink:
31. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně, ale jak by mě viděl, že si to dělám tak by byl... konec obskakování. ons i na něm tak zakládal. pořád s tím experimentoval a dělal to aby bylo 3barevné a najednou přijud já jako břídil a bude po raodsti. :grinning: chápeš...
31. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
po pravdě ikdyž tu jsou kamarádky tak jim ho před ním nedělám a nechám to na něm... nebo jim našlehám mléko extra v mixérku. :slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já ve klenici našlehám mlíko do vrchu a potom po skle liju pomalu preso a je to taky pruhované :wink:
31. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a já to nedělám a je to.... to víš Mišák se snažil to dělat jako přímo u nich na letišti na terminále. :grinning:
31. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, koukám, že zde probíráte kávu, tak to já nijak neřeším, nejvíc mi chutná zrnková a ještě k tomu od žida :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
pdelín spadl a má pěknou bouli a tak uvidím zda z toho nebude otřes mozku...
31. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani i u nás jede zrnková Mm jeditě tu nebo to jeho latté. :grinning: :grinning: bere ho jako kakao. já piju po ránu rozpustnu a potom zrnkovou. já žida nééééééé douwe.... je moje značka.
jak dnes je??? já včera výleti a dnes budem doma. MM stavbuje zakopávají kabel na eletriku a odpoledne vyklidíme garáž bude se zalívat betonem.... :wink:
31. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já zalévanou ani tureckou blééééé, rozpustnou mám ráda jakobs n ebo nescafé, presso latté ale pochutnám si i na melte vše s mlíkem či smetanou :wink:
31. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes čekáme návštěvu, mojí sestru no a jak jinak, Honýš je dnes protivnej jak sviňa :grinning: :grinning: :grinning: MM na něj asi taky nemá náladu a tak u vaření /peču kuřátko, bude se špenátkem a knedlíky bramborového typu :grinning: / poslouchám neustálé řvaní buď Honýšovo či manželovo, mám já to ale úděl ženy pluku :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani nwezoufej a když bude nejhůř nasa´d si kuřátko na hlavu. :slight_smile:
já dnes pěkla maso a bramb. kaše a nám nakládaná žebírka.... v super marinádě.
polévka klasika zeleninová, hov. vývar.
odpoledne štrůdl.
rozpustnou jedině nescafé,a le teď mám doma velveta...
31. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi kdyby jsi na tom aukru anšla nějakou bundu na Mišáka riflovou92-98 a na Nikol vestu134-140 bud ráda.. dfíky písni jen odkaz já žu se snad zvládnu poprat s tím netem. :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ještě, že Vás mám. :wink:
31. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti jo, asi jo, jestli mě budou oba štvát, tak manželovi dám olíznout jen kostičku a Honýškovi nedám nic, ale ten oproti manželovi asi nemá rozum co? :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Rozum má jen neví jak s ním naložit.... :grinning: ale to víš chlapy a ještě k tomu dva josu jak kohouti va rynku. :wink:
31. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak my máme bramboračku vbe vývaru z plněných paprik a rajskou s paprikama :wink:

velvet je dobrý :wink:
31. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jasně mrknu :wink:
31. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
si rychlá kuknu teˇ%d jdeme jíst zatím páček... :slight_smile:
31. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek