• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ahoj holky, nějak mi nešel koník, tak v pondělí slavíme s manželem 2 roky od svatby, kurňa to to letí, no a před třemi přesně den mi dnes vychází složená státnice ze psaní na PC, to jsem dostala jedničku, to si pamatuju :slight_smile:
Teď jsem vyhnala chlapy ven, ať si provětrají kebule.
Včera Honzík poprvé stoloval, tak dávám fotku do albíčka, šlo mu to moc pěkně :wink:
13. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, foto je parádní :grinning:
vy máte v pondělí výročí? tyjo..my máme v úterý taky dvouleté :grinning:
13. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Pavli, kdybychom se znaly před svatbou, tak jsme se taky mohly domluvit na společném datu :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, udělat společnou svatbu :grinning:
13. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda dnes ten koník pořád zlobí :pensive:
13. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem. jsme doma.

díky holky moc moc za podporu.- Míša to zvládl bravurně. :slight_smile:
budu dočítat a si až kolem poledního.
15. čer 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu uklidit a přijdu
15. čer 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny :wink: Teď jsem udolala Buliboše, musím si umýt kedlubnu, panč to mám mastný jako somroš :slight_smile:
Míša je šikulín, dyk jsem ti to, Marti, poudala :grinning: :grinning: A ty jsi silná máma, zvládla jsi to na jedničku :wink:
15. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani čauky, no zvládl to skvěle. a já díky Vám. :slight_smile: taky si musím umýt hlávku a taky se scivilizovat.
15. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to zvládala Nikolka, byla v pohodě?
15. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolka byla v pohodě. zavolala mi vždy po vyučování a trávila čas u kamarádky. potoms tatínkem.
jen doma to bylo jak..... když je doma chlap. :grinning: :sunglasses:
15. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si uvařit kávu. míša si pěkně hraje :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem si říkala, že to doma budete mít jako po výbuchu :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snídám, piju kávu Míša BAŠTÍ taky.
Novinka Míša si sám řekl na nočník.... eeee a bylo. místo holení jsem ho šupala na nočník. :wink: snad se to bude zlepšovat.
15. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tedy ten Honzík je, ale slušný stolovníček. :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ňo, on má rád novinky, pak na to po čase ale prdí, což je horší ho pak zase učit :grinning: :grinning:
Přijde mi, že Mišák je fakt dost šikovný a to ho učíš nebo to přijde samo? :wink:
15. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď mi volali, že Nikolka zvrací a má průjem. :frowning2: Ovšem já dnes nemám auto MM jel pro dlažbu
15. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajajaj, chudáček malej, tak honem pro ní :frowning2:
15. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na nočník ho dávám a nechávám na volno bez plínky :wink: a učím ho čůrat. ale nijak drasticky spíš volně...
15. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádíme pro Nikolku do školy
15. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma
15. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dobrý? nějak mi tu blne koník chjooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm tak jsem preventivně opět na dia dietě, ta atb mi zase rozházela cukr :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, konečně jsem pořídila v jednom místním bazárku to chodítko, Honýšek se ho nejdřív bál, ale pak se s ním zkamarádil, postupně a pak začal pěkně drandit s ním po celém bytě, zítra to chodítko vyfotím a dám si ho do albíčka, je to super, jak Honýšovi to chození jde.
Ale jinak den je dnes náročnější, Honzík spal nejdříve ráno jeden a čtvrt hodiny a pak odpoledne "jen" třičtvrtě hodiny, takže nic moc. Dnes ode mě není moc ani k odlepení, nějak není ve své kůži, až jsem se lekla, jestli na něj něco neleze. Přes den se pak otrkal a kupodivu ani nezlobí :wink:
15. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to bude počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak chodítko je fakt super věc :wink:
15. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky! dnes ten Koník tedy nejel a nejel..prý mají i nějakou chybku s databází.
Marti, jak je Nikolce..?
Evi a co tvůj kokan ošklivák?
Jani, Honzík je ale přísavka :grinning:
u nás bylo dnes hrozné dusno. Mirek byl doma a snažil se ležet. už je mu líp, tak snad to bude jen lepší :wink: já byla dnes u Mudr a dokonce jsem nedostala nadaný, že jsem si v sobotu nasadila antibiotika :wink: ještě zítra na výtěr s Vítkem a taky dostane atb. musíme být prý krití všichni, jinak se toho hajzlíka nezbavíme. tak to vypadá, že Vítek bude do konce školky doma. a pak celé prázdiny. to bude masakr :grinning:
15. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli kokan nevím, asi pendepon zabírá, když po něm mám červenou půlku půlky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a bouli jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No Pavli asi ho budeš nabízet na jarmarku, no ono je lepší přeléčení všech, než aby se to motalo kolem dokola :angry:
15. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky včera nám odešel pc zdroj nestačil napíjet novu grafiku. sice máme notas,a le MM ho nosí do práce.
Pavli jejda u vás se marodí? a to měl tvůj M. jet pryč viď.
Jani ty jsi byla, ale úspěšná.
No u nás nic moc. Míša spí stále Nikolka trůní na wc, holky zase jí je bůbě a to včera byla venku odpoledne jelikož se jí ulevilo a ona jak přišla ze školy atak jen jednou byla na wc a pak šlus..... tak co jí je?
Břicho prýpobolívá pořád. Snad né nějaká psych. na školu.
Evi ty máš dietku a je ti aspoň dobře??? :wink:
16. čer 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. :wink:
Honzík se mi pořád nějak nezdá, dnes ráno se dvakrát mírně poblinkal, tak nevím, jestli nelítá něco ve vzduchu :fearful:
16. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co Nikolce dával TM k jídlu? Silně mi to připomíná, když naše máma byla v nemocnici asi 10 dní, tak nás táta rval konzervama, vajíčkama na měkko, panč neumí vařit, no a máma se pak vrátila a uvařila nám normální jídlo a my jsme blili jak alíci, panč jsme na normální jídlo nebyli zvyklí :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek