Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
17. čer 2009

Holky, mám v úmyslu koupit si strojek na holení - epilátor, mám jen takový to holítko a to už mě pěkně štve a nevím, jestli ten epilátor je lepší??

martinka79
17. čer 2009

jééééééééééé to já nevím já mám strojek+epi a to je bolest jako kráva ani ho nepoužívám. musím si vzdy dát tak litr fernetu a je to OK. 😀 😝
využívám jen strojek

martinka79
17. čer 2009

už jsme to našla on to jen uklidil. 😀

paolin
17. čer 2009

Jani, jeden téměř nový strojek máme doma. nikdo nepoužívá. můžeš vyzkoušet 😉 je to Braun Silk Epil. já taky raději holítko 😉

martinka79
17. čer 2009

no já mám taky nový v krásné brašničce, super dárek pro nepřítele. 😉

martinka79
17. čer 2009

jdeme zase ven páček. dnes mihcálek má svůj den.. rozthal nikol paírek s dú. haha, už jsem to slepila, žádné nervy přeci se z toho nezblízním.

paolin
17. čer 2009

Marti, to je divočák divokej teda!
Adam teď chrní, pak šupajdíme pro Vítka. dnes byli v Antroposu, tak jsem zvědavá 😉

paolin
17. čer 2009

jinak Adam zkouší skákat a točit se dokola. no prča to je děsná 😀 mluvit se mu moc nechce. umí tak akorát haf, ham, bác, du=dudu a bu=Bubu neboli Vítek. hezky ale "mluví tělem". tak aspoň nějak s ním jde komunikovat 😀

anta
17. čer 2009

Tak holky, koupila jsem si epilátor, který je i jako depilátor, tak se přiznám, že jsem doteď neměla odvahu si oškubat ty chlupáky na nohách zaživa 😀 😀 😀
No jinak jsem zjistila, že když Honýš chce s námi chodit, tak kroutí pořád levou nožičku jakoby dovnitř, dělaly to vaše děti taky?
Teda Mišák má opravdu dnes svůj den 😀 😀 To je teda divoch, chacháááá 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. čer 2009

Ahojky tak dnes bylo opět rozlíétáno, byla jsem v práci a když v ponděkí udělám jednu komisionální zkoušku a nevím kdy druhou ta kne berou na poloviční úvazek zpět do zaměstnání 😅

na tu zkoušku je hora materiálů a já zatím nemám ani list ☹

e.k.t
autor
17. čer 2009

Ahojky tak dnes bylo opět rozlíétáno, byla jsem v práci a když v ponděkí udělám jednu komisionální zkoušku a nevím kdy druhou ta kne berou na poloviční úvazek zpět do zaměstnání 😅

na tu zkoušku je hora materiálů a já zatím nemám ani list ☹

jo a na zkoušku jedu do Prahy 😅

e.k.t
autor
17. čer 2009

no a odpoledne bylo ještě focení v retro atelieru 😉

martinka79
18. čer 2009

Evi,aha takže se budeš učit, To zvládneš.... do zaměstnání myslíš tého pojišťovnictví?
to je dobré.
Jani Míša to také dělal ej to prý normální, ale zeptej se své dr.... nebo si zajdik ortopedovi. taky jsem tam byla s nožičkama raději... nebo fyzioterapeut.
Pavli tak Míša říká Nikol Tyty něco jako Niky. 😉 jako něco mele a občas se snaží,a le žádný úžasná hovorňák to není,.....

Dnes jedu na kroužek mám dvojhodinovku za tu nemocnici to bude mazec.... asi zešílám. ☹ a to ještě ke všemu busem. MM potřeboval nutně auto. ach jo☹

Jani tak hurá na holení depilaci, jé ta bolí jako čert.

anta
18. čer 2009

Dobré ranko, holčiny.
Ahoj Marti, mám v úmyslu zeptat se dr., kroutí tu levou nohu hrozně dovnitř, přičítám to nedokonalé chůzi, tak uvidím, co mi na to řekne dr. 😉

martinka79
18. čer 2009

uvidíš. ale určitě to bude v poho.

anta
18. čer 2009

Taky moc zneklidněná ani nejsem, jen si říkám, že je to takový zvláštní. Teď jsem Buliboše utahala ke spánku a jdu dát fotky do albíčka, bude to chviličku trvat, ale upozorním na to 🙂

martinka79
18. čer 2009

Jansě těším se já si dám asi dělat základ na oběd. 😉 nevím jak to bude s Mišákem ten vstával dnes brzy, žádná půl osmá ☹ ale půl šestá

anta
18. čer 2009

Tak už jsou tam, jsou to akční fotky, aby ne, když Honýš je aktivní až radioaktivní 🙂

martinka79
18. čer 2009

Jani super fotečky. Máte stejné chodítko jako my.... jen u nás nepoužíváme ani venku na ježdění. ☹

martinka79
18. čer 2009

TAK HLÁSÍM, ŽE PRDELÍN VÁŽNĚ VÍ KAMS E CHODÍ DĚLAT EEEE být důsledná a mám to vychytaný. už dvakrát sšel sám na nočník jen jsem řekla uděláme eee a šel si ůpro něj a šup bylo tam načůráno. 😀

e.k.t
autor
18. čer 2009

Ne zpět na výpravčí, protože tam jsou peníze za odvedenou práci jisté a hned následující měsíc 😉

anta
18. čer 2009

Teda Marti, super zprávička, to Honýš si klekne na všechny čtyři, udělá ehmmmmmmm a už smrdí na celý byt. 😀 😀 😀 Když ho člověk dá na nočník, tak tam pustí pidihovínko a pak je schopný se posrat na zem 😀 😀
Teď vstal, spal jen třičtvrtě hodiny, no to bude zase moribundus s ním, asi uteču pryč 😀 😀 😀

martinka79
18. čer 2009

jé Evi já si nejdříve říkala, že to bude asi do původní práce a pro tebe možná i lepší. ale to víš raději jsem se zeptala?
Tak to držím pěsti to máš hotové raz dva. jé to bude mela práce domácnost, ale ty to zvládneš. 😉
Jani neboj to přijde. Mišák byl taky trumbera chodil kakat k nikol do pokoje. ☹
Jé nespavé a nevyspalé dítko, to je to nejhorší. ☹

martinka79
18. čer 2009

já dnes toho mám nad hlavu už od rána to budu do noci sama. MM dnes asi naveze dlažby do dmu pokud mu klapne velké auto... v práci mají kntrolu tak tam musí smrdět a dívat dokumenty a včer prý chlastačka, el on nejde. prý za jejich sráčovské kecy s nimi pít nebude.... má recht taky bych si s inpsekcí nešla sednout do hospody. 😀

martinka79
18. čer 2009

určité vlezprdele,a le jdou a 😖 jak se klepou....

e.k.t
autor
18. čer 2009

😉 no vychází to max na 2,5 směny týdně, protože dle interních předpisů zkrácený úvazek nesmí přesáhnout 30 hodin týdně, jsou to 12.

no ale dá to max 75% a to je super. Když to půjde dobře tak by to mohlo hodit 10000 😉

martinka79
18. čer 2009

ty jo tak to by bylo super.... 🙂

martinka79
18. čer 2009

to ti přeji.

martinka79
18. čer 2009

tak obídek se děláa asi půjdeme ven a´t ho udržím do -hod vzhůru a bude spát cestou a na kroužku.

anta
18. čer 2009

Marti, tak to já jsem si s inspekcí sedávat chodila, ale to byla jiná inspekce, to byla Inspekce ministra vnitra 😀 😀 😀