• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak jsem umytá a krásná, turban na hlavě a úžasně růžové ponožky na pařátech :grinning: :grinning: :grinning:
Evi, já jsem se jí včera strašně do telefonu smála :grinning: :grinning: :grinning: Ani jsem jí neříkala, že v sobotu přijede můj táta, mezi námi holkami, co jí je do toho a zpovídat se jí nemusím :wink:
25. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a ni já své mamině neříkala kdy dojede můj otec. to má za trest babucha má být u vnoučka ne v horoucích peklech. :grinning:
Evi tak to se máš já dnes budu mít fotečky z parku překvápko por MM. :slight_smile: dárek k narozeninám ještě koupit gril a bude radost. 5.7.
25. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští týden tady bude inspekce, moje máma se ségrou Lenkou a její dceruškou Valinkou. :grinning: :grinning: Ona sestra je takový případ dost smutný, se svým manželem žila tři měsíce v jedné domácnosti, pak na chudáka manžela ušila boudu a nechala se vyloženě nabouchat, no a potom se vzali, když byla ségra v 6. měsíci (co já vím, tak bráchy manželku pomlouvala, kde mohla, že se vdávala těhotná - to jen tak pro zajímavost). No a u Lenky to chodí tak, že její manžel na malou kašle, neb se nechce vzdávat svých povinností (vydělává miliony), takže Lenka má Valinu prakticky pořád sama na hrbu a co já vím, tak Valina je teda pěknej chudák, je mi jí dost líto a myslím, že nejsem sama, tak jí každej vychvaluje do nebes, panč Lenka se nerozpakuje a nadává holce dokonce i do ku*ev, takže asi tak :frowning2: Před námi se dělá chytrou, ale nedej bože, aby Valina zaplakala, to je hned nervózní až se porafe s manželem před námi a letěj domů, takže taková je neutěšená situace. Je mi holčičky dost líto, panč vím,že má sestra je poněkud psychicky labilní a před námi si hraje na dokonalou matku a na hógo fógo ženu :confounded: Takže co s tím?
25. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, mám to blbý, protože jsem zjistila, že Honzík si už umí sám otevřít mobilní telefon a chce pořád někomu volat, pořád si to dává k pravému uchu (myslím, že bude pravák a to jsme s MM oba leví jak turecký šavle), no tak ho pořád hlídám, aby nezavolal 158 :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nic, až bude holčina větší tak si ji můžeš brát na prázdniny,ale jinak nezmůžeš nic. Já mám labilní sestru..... snad z toho teď konečně vyrostla. :wink: doufám, ale děti stejě na 14dní nespasíš. atakže pomoc ano, ale jinak život je to jejich. netrap se s tím co nemůžeš změnit. Mě to už tolik vysilovalo, že jsem neměla sílu na své problémy nakonec pomoc stejně nebyla platná. takže vyslechnout a jnak šup z hlavy ven.
25. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no když brnkne mě tak nevadí,a le 158 to by byla legrace jinačí :grinning: Tak pravák, bo uvidíš, ono je ještě dost času.
25. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ale ona se samozřejmě nebude chlubit tím, jak se k malé chová, to je právě takový blbý, ona ze sebe dělá, jak to všechno zvládá, vše je přece o.k., ale chtěla bych být mouchou a vidět to u ní. Prý tam má vyloženě bordel, všude poházené oblečení, Valininy hračky, no to musí být dost katastrofa :wink:
Honzík si něco vezme levou rukou, ale přendá si to do pravé a ordinuje vesměs pravačkou, málokdy levou rukou :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani a co mezi 4ma očima sestře říct že jí její postavení opravdu nezávidíš, ale třeba by jí pomohlo na jeden dva dny v týdnu najmout chůvu, aby si ona odpočala a Vali zase měla něco jiného, třeba by se to trochu srovnalo :wink:
25. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bordel tu mám taky, já řeším aby Joli byla spokojená napapaná my najení aby bylo v čem chodit a špína aby byla v koši na prádlo, na víc nemám ani chuť ani náladu :wink:
25. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, hele ono je to těžké,a le jak říkám sama každý svého štěstí strůjce. někdy naše pomoc je potom spíš pohroma a odrazí se to na nás. třeba jí to tak vyhobuje a že je neurotická no to už asi tak je....
25. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně by nevadilo, kdyby mi třeba půjčila Valinu, já bych se o ní postarala v pohodě, ale ona by asi bez ní plakala, anebo ještě jedno řešení bych měla, že bych já jí půjčila Honzu, aby viděla, že může být hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to těžké, ale pokud to nevidíš sama tak těžko řešit a rait, ale kldině si s ní promlu až bude u vás jak se má jak to zvládá.... že je vážně super kdxž bude bájit jak je happy. nebo jí řekni, že 0vypadá bledě.
25. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,a le to si myslíš jen ty..... hůř Honzík je super kluk.Tak ať k tobě přijede na pár dnů s malou.
25. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je dobrý nápad s tou bledostí :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky samozřejmě na Honzu umím pěkně houknout, obzvlášť, když se chová tzv. rozcabeně :grinning: :grinning: netvrdím, že ne, ale že bych mu nadávala do ku-ev, to teda musí být u nich slušný ovzduší :grinning: :grinning: :grinning:
Ne, já nemyslela, že Honzík zlobí, ale že by si ségra měla uvědomit, že mohla mít dvojčata, tak jsem to myslela :grinning: :grinning: . Honzík, když ho něco netrápí, je můj drak a já ho moc miluju a musím říci, že je fakt hodnej, kliďas teda někdy moc není, ale je to zdravej divoch :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u nás je pohodář a přitom vztelkoun. Mišák občas dostane na prdelu a jelikžo už ví co na něj platí a je klid. myslím si, že je celkem v lati jen ten vztek a někdy jeho paličatost je probléma, el zase tomu dávám čas.... snad zmoudří :grinning:
25. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlap nikdy nezmoudří, to jsou plané naděje :grinning: :grinning: Včera jsem se Honzíka zeptala:"Honýšku, kdo přijde z práce?" A on hned:"Táta, táta" a už si to hnal ke dveřím" divoch jeden, nemohl se ho dočkat :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je pěkné :slight_smile: u nás obdobné.jsou to, ale šikulky ty naše děti.
25. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když je Honzík u MM, tak pořád volá "Máma, máma", když je u mě, tak zase "táta, táta", ty ději jsou takoví bezprostřední, to se mi strašně líbí, uvědomuji si to a vím, že je to čistá duše, kterou je třeba něco pěkného naučit a to se mi líbí, že to můžu ovlivnit, jaký jednou bude a to je velká odpovědnost :wink: Tak se na něm pěkně vyřádím :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Jani, to je švanda s tvou mamkou :grinning: a drsný se ségrou teda..
Honzík je šikula, že tak krásně říká táta. Adam tak leda houby :sweat_smile:
Evi, fotečky? nějaký dej do albika, ať z toho taky něco máme :wink:
25. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no až budou doma, zatím to tu je spací kroužek :wink:
25. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli čauky. Jani i sám dr. mi říkal, že děti v tomto věku nesimulují a nelžou. to je krásné... játedy mám obavy co bude z naší Nikolky nějak jsem tu výchovu někde zanedbala. :wink: :frowning2:
25. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak známým se konečně narodilo druhé mimčo :wink: termín měli 13., 18. a 24.6. trochu rozptyl teda..už jednou frčeli z kontrakcema do porodky a pak z toho nic nebylo. a dnes se jim narodil Erik 4kg a 53cm! to je drsný! nechali vlastně Janu přenášet a proto rodila velký mimčo. nechápu, proč ji před těmi 14 dny nějak nepomohli rozjet zase porod, pitomci..no, hlavně, že jsou zdraví :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, my máme taky spací kroužek :grinning: :grinning: No včera jsme byli s Honzou vybrat schránku a Honzík si všiml, že se po baráku pěkně rozléhají zvuky, tak začal houkat a děsně se mu to líbilo a smál se tomu jak pitomej :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím si, Marti, že Nikolka je holka šikovná, akorát má svojí hlavu a to je pak těžký, neboj, jednou ti řekne, že tě má moc ráda :wink:
Holky, zítra ráno ve čtvrt na čtyři mi praskne voda, fuj, budu si užívat kontrakce od šesti 26.6. až do 27.6. do 13,20, tak mi držte palce :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to si hejkala živě představuju :grinning: :grinning: :grinning:

JANI ALE U NÁS TO JE V KUSE OD CCA 21 HODIN, TEDA VE 21 UŽ MĚLA PŮLNOC :wink:
25. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to je ale macek, to neměla Joli snad ani ve 3 měsících :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten z toho měl děsnou bžundu, pak jsme zaslechli sousedku, kterak hystericky řve na svého pětiletého synátora, do toho jim začal rafat pes a Honzík chtěl za tím pejskem :grinning: :grinning: :grinning:
Honýš měl ve třech měsících 6,6 kilo :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je žužo takové halekání.... to my známe. u nás ee nic moc nerozlíhá, ale jinde jo. :grinning:
No vykukuje sluníčko, možná vylezeme i ven před odjezdem.
Pavli tak já porodila skoro 4kg tak to beru... :grinning: :grinning: :grinning: ale mamina je statečná.
jani si pěkěn zafuníš zítra viď.
25. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, pěknej macour to je! bych nechtěla rodit :wink: ale mají to teď od páru - rok a půl Nelinku a teď Erika. holt někdo to umí :grinning: náš táta jen kluky, opičák jeden :grinning:
25. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek