Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. črc 2009

dneska má taky zábavku,ale hrají i odpoledne ve Šternberku,takže nám už dnes po obídku uteče a budeme samotinkaní, no kecám nebudeme příjde babička a bude hlídat Kvídouška od segry,takže budou den trávit snáma

e.k.t
autor
4. črc 2009

tak si to takiy pěkně užívejte 😉

anta
5. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, včera jsme tedy tady měli návštěvu, mojí mámu s tou ségrou, Honzík se jim předvedl v plné parádě, byl velmi dobře naladěný, ukázal jim, jak se chodí, též se vozil na autíčku a byl fakt v pohodě. Jednou se spletl a už se málem chytil ségry, pak si to uvědomil a mazal rychle za mnou 😀 😀 Valérka předvedla slušný cirkus, pořád volala "maminko maminko" a nehla se od ségry ani na milimetr. Je to pěkná holčička, má tmavé kudrnaté vlásky a modrá očička, když ji viděla poprvé, tak jsem zůstala paf, panč jsem si myslela, že je to náš Honzík, ta podoba je neuvěřitelná. Jsou jí dva roky a váží 10,8 kg a měří asi 85 cm, Honzík vedle ní vypadá jako valibuk 😀 😀 😀 Jinak si chtěla vzít rajčátko a Honzík se rozhodl, že jí ho sežere a taky to tak udělal 😀 😀 😀 Ale udělal nám velkou radost, panč Valérka nějak plakala a Honzík na ní koukal jak pitomej a smál se, přesně jak jsem si myslela, sestra dokonalá to matka, domlouvala Valince způsobem "a už mě neser" ☹ , sotva Valinka začala plakat, tak se samozřejmě ségra chtěla hned zbalit a jít, jenže její manža říkal, že se ani nenapil kafe, takže nikam nejdou 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. črc 2009

Jani dobře udělal, možná kdyby se Vája s Honzulkou vídala častěji, tak by se taky zlepšila 😉

anta
5. črc 2009

Evi, taky si to myslím, Honzíkovi se Vaňule moc líbila 🙂

e.k.t
autor
5. črc 2009

No to je jasné 😉 a navrhla jsi jim to? 😉

anta
5. črc 2009

Ona sem Lenka netrefí autem, je prdlá, má auto a umí dojet asi tak k naší mámě, ale sem se bojí, aby nezabloudila 😒

e.k.t
autor
5. črc 2009

no domluvit se švagrem jestli by s ní párkrát nezajel, že by Honzík byl rád častěji s Vali a on pokud má kapku rozumu by to jistě udělal, segra by si svým způsobem taky odpočinula a Vajda by se jistě zase posunula kus dál 😉

martinka79
6. črc 2009

Krásný den všem máme nějak frmo,a le myslím na vás. amny gratuluji...... další mimi v rodině.

martinka79
6. črc 2009

Jani to bylo prima já měla do dnešního dne tu sestru a ta mi tu zanechala syna... Jinak tu byla moje mamina a dědouš... bylo to fajn.... 😉

anta
6. črc 2009

Holky, asi si to přečtete zítra, ale Honýšek dnes udělal pokrok, nejenže sám postaví, ale již dvakrát za sebou udělal dva krůčky úplně sááááááám, jé já má z toho moc velkou radost, 😀 😀 😀 když bude pilný, tak bude za chviličku lítat jako ti vaši drobečci 🙂

e.k.t
autor
6. črc 2009

no supéééérrrrr 😉

paolin
6. črc 2009

čus bus holky!
Jani, to je paráda! úžasná zpráva po návratu z "dovolené" 😉
jeli jsme na večer a kluci po cestě usnuli. Vítkovi to vydrželo, Adam je bohužel vzhůru. tak trochu mazec 😉
dovolená nic moc teda. počasí deštivé, tudíž s kluky mazec. dost jsme se nadřeli, odpočinek nehrozil. taky se hodně slavilo, takže spánek taky nehrozil 😉 jsem vážně ráda, že jsme doma 🙂
zkusím vás dočíst, tak zatím páá

anta
7. črc 2009

obré ranko, tak u nás byla docela pekelná noc, zoubky udeřily plnou silou, Honzík se budí bolestí a pláče ☹ No ale jedna věc mě trošku zaráží, v neděli i včera v pondělí se budí úplně ve stejnou dobu, tj. v 19,55 hodin, na minutu přesně, poprvé jsme ho našli vestoje v postýlce a děsně plakal, včera zase v postýlce seděl a taky plakal, co to je? Stávalo se nebo stává se vám to taky? 😉

paolin
7. črc 2009

dobré ráno!
jo jo, Jani, taky to kluci dělávají - tu pravidelnost.
zoubky jsou síla teda..snad vás to brzy přejde!

anta
7. črc 2009

Já na to včera koukala jak pitomá, že se přesně na minutu vzbudil a začal plakat a víš, co to je?

paolin
7. črc 2009

nám se takhle Adam přesně budí na mlíko. ne vždy, ale třeba 2-3x po sobě. Jani, asi ty zuby. čas bude nejspíš náhoda. třeba má v tu dobu nějakou lehčí fázi spánku, tak ho bolest vzbudí nebo tak něco.
Adam spí, jdu snídat. odpo musím do salonu. se dvěma dětmi to bude docela na levačku. ale hlídání nemám, tak co mám dělat 😒
jinak Mirek příští týden a školení nejede! uf!

anta
7. črc 2009

To mě napadlo taky, vždycky je ale děsně zpocenej, tak mu dám napít vody a to hltá jak o závod a pak usne, jestli mu není taky horko mě napadlo 😉

martinka79
7. črc 2009

Jani to je super zpráva.... 🙂 mám moc moc velkou radost.
Jinak krásné ráno všem.... mám toho nějak moc 3děti dají zabrat dva starší se pěkně šroubují a pošťuchují....

martinka79
7. črc 2009

Pavli to jsi si oddychla viď. Jani já bych řekla vedro a zuby....

anta
7. črc 2009

Marti, ahojky 🙂 Taky si myslím, že to bude hodně tím vedrem, v čem spí vaše děti? 😉

martinka79
7. črc 2009

no náš pdrdelka jen v body a nebo lehkém pyžamu a přikrytý dečkou... otevřená okna v celém bytě.

martinka79
7. črc 2009

musím s Mišákem na chirdu udělali se mu dva pěkné hnisavé puchářky po těchs tehách a to bude chudáček trpět... ☹

anta
7. črc 2009

Našla jsem vylejzající 8. zoubek 😉

e.k.t
autor
7. črc 2009

ahojky jen na skok, než sním první a až do večera taky poslední dnešní jídlo, tj housku s uzeninou. jedu na agenturu pro materiály a pak na drápky 😉 možná i na pokec 😀

e.k.t
autor
7. črc 2009

Joli spí jen v overálku, tochu přikrytá plaušovou dečkou 😉

martinka79
7. črc 2009

tak jsme doma od Dr. měl tam cosi.... nějaký granulom či co vyčistili a zavázali... zítra převaz. ☹ byl moc moc hodný. teď spí.

anta
7. črc 2009

Jé, Marti, chudinka malej, takže je to komplikace, ale není to nic vážného, doufám.
My se vrátili z venku, je tam vedro jako blázen, jo a Honýš umí slejzat z postele, já ho jen držím za triko a šup a jsme dole 😀 😀 😀

martinka79
7. črc 2009

no není to komplikace opudfám uvidí se až se to dovičistí. tak pa jdeme ven.

paolin
7. črc 2009

jééé..Marti..to je nemilé ☹ ale Mišák je tedy šikula, že to tak zvládl! posíláme pusinku 😉
Jani, Adam chrní v overálku s krátkými nohavicemi, s ponožkami a bez peřiny. chlapečci peřinky neradi, ač je pořád přikrývám 😀
Evi, užij si nehtíky 🙂
jsem v salonu. Adam spinká, jen nevěsta dorazí o půl hod později. to už asi spinkat nebude 🙄
vedro je u nás fujtafbl!