Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. črc 2009

tak oběd byl fajn, Joli nechce spát, zato mm chráááápe, ale jde na noc, tak mu to dopřeju 😉

anta
8. črc 2009

My jsme doma z procházky a Honzík spí, dnes to je nějaký s ním nevalný, moc nejí, je unavený ☹

anta
8. črc 2009

Dneska mi máma říkala, že jedna holčina má chlapečka a tomu je půl roku a váží normálně 12 kilo, to je síla! 😀 😀 😀

e.k.t
autor
8. črc 2009

jééééšššííííššššš no to bych teda chtěla teda tahat....... nééééééééé

bohatě mi stačí cca 10ti kilová Joli 😅

anta
8. črc 2009

To musí fakt být síla 😀 😀 😀

alenka83
8. črc 2009

ahoj holky, zdravím vás a přeji hezký den. Jani, tak jaká byla oslavička? Jak si to Honzík užívala a co všechno dostal?
Také bych nechtěla nosit nějakého cvaldu, jak píše Evča, také mi stačí těch 10 kg, co máme. Jinak my už jsme bez neštovic, takže supr, teď chrní a pak půjdeme do dětského centra s kamarádkou a dítka si můžou hrát🙂

anta
8. črc 2009

Jé ahoj Alenko, těhulko, no dobrý to bylo, Honzíkovi raší další zoubky, takže byl protivný, ale dortík byl ham ham. Jak se cítíš ty holko jedna? Koukám 10 tt, to mi silně připomíná, když jsme tady začaly mi všechny ještětěhule slejzat jak švábi na pivu 😀 😀 😀 Doufám, že jste v pořádku 😉

e.k.t
autor
8. črc 2009

Ahojky Ali daří se doufám dobře a je vše v pořádku 😉

paolin
8. črc 2009

tak m už jsme doma. Adam spal atypicky, tak jsem ven vyrazili po 12hod. šli jsme na Mraveniště-dětské hřiště. no paráda! Vítek se vyblbnul, jak jindy. pak procházka na vypuštěný Prýdl, tedy přehradu a zmrzku a dom. Adáme cestou usnul, byla to po dlouhé době pohoda. před chvílí tu tedy byl slejvák, až hrůza. no a už zase rumpluje zoncna, teda svítí sluníčko 😀 a Adam je jedna velká protivná a ukňouraná pišišinda.

Alenko, ahoooj! tyjo..už to táhnete na konec prvního trimestru, co? to je síla..
Jani, to jo, to jsem se tu slízaly, když jsme byli cca 12.tt...

včera říkal Mirek, že kdesi v Africe je zase dítě 5let a 5kg. to snad ani není možný...

e.k.t
autor
8. črc 2009

extrém na extrém, tak funus bude 15týho, Joli jsem domluvila hlídání s tchánem, aspoň bude mít trénink 😉

e.k.t
autor
8. črc 2009

Tak dítě uspáno, slupnutých pár palačinek a hurá do přípravy zítřejších analýz a do vany a spát, jsem zvědavá v kolik to bude 😅

paolin
9. črc 2009

čauky holky! Adam chrní! uf!
čoveče Evi, koukala jsem na seznam a ...
http://www.novinky.cz/krimi/173269-muz-si-zapos...

anta
9. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, dnes si hraju na švadlenku a upravuji Honýšovi oblečení, které to zrovna potřebuje 😉
To si musím přečíst Pavli 😉

anta
9. črc 2009

To je fakt strašný ☹

martinka79
9. črc 2009

krásné ráno.

e.k.t
autor
9. črc 2009

Pavli ano to je on 😔 pohřeb má 15. tak jsem taková zničená a to mám dnes dělat 2 analýzy ☹

anta
9. črc 2009

Tomu fakt nerozumím, zdravý mladý člověk, který se udržuje v kondici, sebou sekne a už nevstane, fakt tragédie. 😢 Je mi líto jeho ženy s malým mimískem, chudák, jak ta se asi musí cítit, když zrovna probíhá šestinedělí ☹

martinka79
9. črc 2009

tedy to je vážně nepříjemné. Jani ty švadlenkuješ?

anta
9. črc 2009

No jen dávám Honýšovi gumu do tepláčků bo jsou mu velké a ještě ho musím zaplátovat 😀 😀 😀 Má větrání na kolínkách 🙂

martinka79
9. črc 2009

jsi, ale šikovná já jdu na tu bandu tady asi jima dám nějakou snídani a potom chvilka pohodičky...

paolin
9. črc 2009

Jani, no ty jsi šikulka 😀 a co nového v ťapkání?
my půjdeme po Áda chrupingu ven, pak oběd a pak šupky dupky do salonu.
příští týden ke konci má být hezky, tak si asi zase uděláme prodloužený víkend na Vysočině.

anta
9. črc 2009

Klekáme si na kolínka a tak různě se snažíme občas sami, ale to jen zřídka, spíš mě čapne za ruce a mámo jdem 😀 😀

anta
9. črc 2009

Ale řeknu vám holky, že docela zírám na to, co Honýš umí a jak rozumí, akorát nedbá 🙂 Včera jsem mu dávala napít vody, on trošku upil, trošku polknul a zbytek vyprskal na mě, normálně ho to děsně bavilo, zmeťoura 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. črc 2009

Jani jsou to šikulky 😉 vyčúúúúúranýýýýýý 😀

paolin
9. črc 2009

chi chi, to je ale potvůrka 😀

anta
9. črc 2009

Já jsem teda čuměla a manžel mi ráno říká, abych ho takový blbosti neučila, ale to já ho neučila, to on sám 😀 😀 😀 Tak guma jest natažená, záplata přišita, kurňa to jsem se zapotila, tu gumu jsem přešívala třikrát, no prostě debil 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. črc 2009

příště ti to půjde rychleji alíp, neboj, tom se říká praxe 😀 😀 😀

martinka79
9. črc 2009

tak jsme poklidili. holky mně dnes šíleně bolí v levém boku.... a do toho si michálek sundal ten obvaza mně to nejde samotné zavázat. ☹

martinka79
9. črc 2009

Jani třy jsi ale švadlenka madlenka.... to se bude Honzíkovi ťapat v perfektích tepláčkách.... jo prskání to jde prdelínům samo.

anta
9. črc 2009

Tak jsme vzhůru a s dobrou náladou, to potěší. Mně zase bolí krk vlevo, bolest jako kdybych si to namohla 😉