• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
chudák Marťa. tak snad bude brzo vše v pořádku a bude tu s námi, moc moc moc myslíme :wink:
24. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani nedej vás :grinning: :grinning: :wink:
24. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to je den D, no bude líp neboj :wink:
24. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýýýýýýýýý super už jsem mezi lidmi.... :grinning: chodila jsme s kýblem k obecní pumpě a pumpovali si vodu na záchod. :grinning: :grinning: :grinning: to je krize....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikolka je v poho na táboře... :wink:
24. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě že už je to dobré, no jinak jsi to měla jak za krále klacka, koukám, je dobře že je Niki v poho :wink:
24. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bylo to zajímavé,a le přežila jsem to a myslím si, že věkem člověk vidí věci více v poho... já to brala se smíchem. bála jsem o potraviny v lendici a mrazáku :frowning2: zvládli jsme to.
24. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tak Marti, to je dobře, že je vše, jak má býti. Nikolka je na táboře, ju? Tak ať si to holka řádně užije. :slight_smile:
Evi, gratulace k udělaným zkouškám, jsi holka šikovná, já to pořád říkám :wink:
25. črc 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Evi, taky se přidávám ke gratulacím! tyjo..holky jak vy to děláte, že to vše tak hezky zvládáte :wink:
Vítek odfrčel s babi na zahradu. venku je krásně sluníčko, teploty příjemné. včeru tu bylo tak fajn, že se nám ani domů nechtělo :wink:
25. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pořád vám nevím..máme risknout s klukama cestu k moři, nemáme...tedy hlavně s Adamem...
25. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, díky všem, no já musím, zase přišla výzva k zaplacení storna, nějaký klient zrušil smlouvu a já musím vracet provize co jsem dostala před 2mi ety :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je furt nějaké placení, tak holt musím do roboty, ale taky chci, aby si Martin užil Joli dokud je malinká :grinning:
25. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli a jak by jste jeli? jak snáší Ada cestování? :wink:
25. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je tedy na..s prachama :unamused:
jinak chceme letět. kluci neradi cestují, protože neradi sedí na jednom místě delší dobu. zvášť Adam. je to dost nepříjmený, no..
25. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak letadlo by asik šlo, protože po startu se může pohybovat, a pak zase při přistání musísedět :wink:
25. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli já bych letěla.... vůbec se toho neboj. :slight_smile:
evičko gratuluji jsi šikovná. já malinko uklidila přijede taťka oplechovat komín. babča je raději doma s pesanem. e nějaký nemocný. no každý má své priority... mě je to fukanec.
MM by se chtěl v říjnu stěhovat. včera mi to oznámil jako hotovson tak uvidíme jak to stihneme.
25. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je super, už to není sen, už je to cíl :wink:
25. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to do vánoc bude doufám, že vám nebude vadit podzimní návštěva když léto takto minulo. :grinning:
25. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti, tak to stěhování máte za rohem, super! :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no za více rohy, ale bude sice kompletní to bde tak do roka,a le to nevadí.
25. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mě pobolívá pravá strana břicha už to trvá dlouho jestli já nebudu muset k dr. :angry:
25. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nestraš se slepákem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co by to bylo už 14dní mě to pobolívá a josu dny kdy se nehnu,a le taky si říkám, že to není slepák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no možná lépe si zajít, než aby se z toho vyklubalo něco velikého :pensive:
25. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si říkám je to dost nepříjemné
25. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš před hodinou tu zkončil přes hodinový hysterák :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak začaly chodit duši z břuši a pak padla vysílením a spí :grinning:
25. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to je vesleé u nás se vztekloun vzteklí jen pár minut. ale teď sn d spí.
25. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Marti, nestraš a raději si hupsni k dr., aby se vyloučilo něco nepříjemného. Honýš je dnes moc hodný, musím ho pochválit, šoupnu do albíčka jeho fotku, kterak se mi ho podařilo pěkně zavřít do klece, to se nasmějete :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kuk :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani super.... ty jsi matka semetrika,a le kdyby honzík chtěl tak se koulí jako váleček. :grinning:
25. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem krkavčí matka, jasná věc,už mě štval, tak šel do klece :grinning: :grinning: Ale je tam vidět ten spokojený výraz :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek